Opublikowano 11 listopada 20204 l Temat musi być Wszelkie doniesienia o zgonach, zwiechach, usterkach itp. Nie życzę oczywiście nikomu, niemniej wiemy dobrze, że jest to nieuniknione, więc jak coś to zapraszam - wpisywać się śmiało. Sam, nauczony doświadczeniem z zakupu Xbox One X (który działał u mnie przez równe 0,5h, a później po prostu się wyłączył i tyle go widzieli), wstrzymuję się z decyzją o ewentualnym zakupie i nasłuchuję co piszczy w trawie. Zresztą takie rozeznanie przyda się nie tylko mi. I oby nowe konsolki MS grały i hulały aż miło, niemniej - jak sami wiecie - różnie z tym przecież bywało.
Opublikowano 11 listopada 20204 l Tu jakiś gośc pisze że to niemożliwe żeby aż tyle dumu się nagle wyprodukowało. Twierdzi też, pokazując z bliska zdjęcie skrzyni pod spodem że to tak jakby ktoś w skrzyni pod spodem coś albo rozpalił albo włączyl coś co generuje dużo dymu i konsola zaciągneła ten dym. Zwłaszcza że jak się popatrzy na ten film to gośc na jakąś kolumne z boku wrzucił przedłużacz ze wszystkimi kablami. Może coś tam się faktycznie zadymiło w tym jego syfie z kablami i konsola zaciągnela? Edytowane 11 listopada 20204 l przez LiŚciu
Opublikowano 11 listopada 20204 l 12 minut temu, LiŚciu napisał: Tu jakiś gośc pisze że to niemożliwe żeby aż tyle dumu się nagle wyprodukowało. Twierdzi też, pokazując z bliska zdjęcie skrzyni pod spodem że to tak jakby ktoś w skrzyni pod spodem coś albo rozpalił albo włączyl coś co generuje dużo dymu i konsola zaciągneła ten dym. Zwłaszcza że jak się popatrzy na ten film to gośc na jakąś kolumne z boku wrzucił przedłużacz ze wszystkimi kablami. Może coś tam się faktycznie zadymiło w tym jego syfie z kablami i konsola zaciągnela? Kiedyś była taka komedia z methodmanem i redmanem, jak patrzę na te konsole to mi się przypomina jak jarali tam trawę.
Opublikowano 11 listopada 20204 l dla mnie to póki co beka dla beki i w ogóle mnie to nie rusza, że 3 konsole na cały świat coś tam mają i to nawet nie wiadomo czy to nie ściema
Opublikowano 11 listopada 20204 l Jedyna awaria jaka wystąpiła to przepalone styki w głowie niektórych użytkowników forumka
Opublikowano 11 listopada 20204 l Pewnie wyciągnął i podłączył zimną konsolę, zebrała się wilgoc, zwarcie i efekt gotowy. Czasem lepiej dać odstać sprzętowi w domowych warunkach.
Opublikowano 11 listopada 20204 l 41 minut temu, Bigby napisał: Co generacje to samo No ale przecież pewne jest że zawsze trafi się gdzieś wadliwy egzemplarz, jeden ma więcej szczęścia drugi mniej. Dotyczy to nie tylko konsol, przecież nawet o wiele droższe sprzęty typu TV potrafią psuć sie bardzo szybko, taki pech. Mój brat kupił wczoraj XSX, póki co zadowolony, problemów żadnych nie stwierdził. To nie CW, tam każdy przypadek będzie rozdmuchiwany, ale przekonany jestem że po premierze ps5 pojawią się tak samo wadliwe egzemplarze
Opublikowano 11 listopada 20204 l Chodzi o to, że przy każdej premierze trafiają się takie filmiki i nie wiem po co ludzie to rozdmu(pipi)ą. Potem jeszcze się okazuje, że to fake'i. Tak jak piszesz, zdarza się. PS5 nie będzie wyjątkiem.
Opublikowano 11 listopada 20204 l Jedyny xbox jaki dokonał u mnie sepuku to pierwszy model xboxa 360. Tyle. A to zwykły fejk.
Opublikowano 11 listopada 20204 l u mnie pierwsze objawy jakiejś większej awarii własnie wyskoczyła płyta z napędu i odcięła mi rękę
Opublikowano 11 listopada 20204 l 3 godziny temu, Amer napisał: Temat musi być Wszelkie doniesienia o zgonach, zwiechach, usterkach itp. Nie życzę oczywiście nikomu, niemniej wiemy dobrze, że jest to nieuniknione, więc jak coś to zapraszam - wpisywać się śmiało. Sam, nauczony doświadczeniem z zakupu Xbox One X (który działał u mnie przez równe 0,5h, a później po prostu się wyłączył i tyle go widzieli), wstrzymuję się z decyzją o ewentualnym zakupie i nasłu(pipi)ę co piszczy w trawie. Zresztą takie rozeznanie przyda się nie tylko mi. I oby nowe konsolki MS grały i hulały aż miło, niemniej - jak sami wiecie - różnie z tym przecież bywało. Edytowane 11 listopada 20204 l przez Lokomotywa
Opublikowano 11 listopada 20204 l Tylko 360 miał problem, a to dzięki zimnym lutom, bo ktoś wymyślił spoiwo bez ołowiu. Cała filozofia. MS wymieniał konsole, dodawał gwarancje i dorzucał golda. Premium obsługa była swego czasu. Świst wiatraczka czy problem z napędem zdarzy się zawsze i wszędzie.
Opublikowano 11 listopada 20204 l Wychodzi na to ze nie fake Edytowane 11 listopada 20204 l przez sajmon34
Opublikowano 11 listopada 20204 l paleta awaryjnych ps5 w xcomie też nie fake bo pan z xcomu tak napisał.
Opublikowano 11 listopada 20204 l Jak by okazalo sie ze to fake to koles zrobil z siebie takiefo buraka ze masakra
Opublikowano 11 listopada 20204 l jak dla mnie to MS go pozwie za to, a teraz będzie udawał głupa do samego końca
Opublikowano 11 listopada 20204 l 3 godziny temu, Bigby napisał: Chodzi o to, że przy każdej premierze trafiają się takie filmiki i nie wiem po co ludzie to rozdmu(pipi)ą. Potem jeszcze się okazuje, że to fake'i. I wiesz, że teraz temu polakowi robakowi, Microsoft może pozwać za niszczenie wizerunku z tą dymiącą konsolą? XD
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.