Skocz do zawartości

Faustus

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Faustus

  1. Faustus odpowiedział(a) na Jakim odpowiedź w temacie w Kącik RPG
    A jak prezentuje się fabuła Graces na tle Symphonii i Vesperii?
  2. Faustus odpowiedział(a) na Enkidou odpowiedź w temacie w Switch
    Pytanie - można grać używając pada od GC?
  3. Faustus odpowiedział(a) na Texz odpowiedź w temacie w Kącik RPG
    Mario Kart i Smash obsługiwały, więc miałem nadzieję, że podobnie jest w tym przypadku A off topując - Xenoblade korzysta?
  4. Faustus odpowiedział(a) na Texz odpowiedź w temacie w Kącik RPG
    Można grać w TLS używając pada od GC?
  5. Faustus odpowiedział(a) na PanPawcio odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
  6. Faustus odpowiedział(a) na PanPawcio odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Pewnie tak, mi się udało zdobyć używaną Vesperię latem, ale mocno przepłaciłem (aukcję w końcu wygrałem płacąc ponad 200 zł....). Polityka Namco też jest dla mnie zupełnie niezrozumiała, mam nadzieję, że w końcu gdy kupię 3DSa (czekam na nową wersję jeśli taka w ogóle powstanie) uda mi się gdzieś zdobyć Abyssa. A tak trochę zbaczając z tematu - Sanryu, warto się zainteresować Dawn of the New World? Jedynkę uwielbiam, ale z tego co widzę to o dwójce krążą mieszane opinie.
  7. Faustus odpowiedział(a) na PanPawcio odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Ta gra wyszła już w Europie? Bo wg Wiki jest już od listopada, na allegro też można kupić, a mimo to żadnych komentarzy tutaj nie widzę, nie mówiąc o recenzji w PSXie.
  8. Faustus odpowiedział(a) na Enkidou odpowiedź w temacie w Switch
    Pytanie - jak się prezentuje fabuła w grze? Wciąga, jest przejmująca i inteligentna, czy raczej gra głównie kosi gameplayem?
  9. Dobra, zmieniony telewizor, konsola już w trybie HD chodzi. Dzięki za pomoc
  10. Jak pisałem podłączyłem przez HDMI i pojawia się komunikat "tryb niedostępny".
  11. No i tu się pojawia problem, lub jestem niedorozwinięty/ślepy. Szukam wszędzie i nigdzie nie potrafię znaleźć opcji zmienienia tego. Komunikat, że mam ustawione 480p pojawił mi się dopiero gdy włączyłem jeszcze raz wstępną konfigurację, ale nie mogę tego zmienić, jedynie PAL-60 lub tryb normalny i panoramiczny. Możliwe, że ta opcja znajduje się w ustawieniach HD, ale jak już wcześniej pisałem, konsola informuje, że można je dopiero zmienić gdy się jest podłączonym kablem HD A/V, także chyba muszę poczekać na nowy telewizor lub pójść do kogoś.
  12. Konsola jest włączona w trybie 480p, tryb normalny, PAL-60. Coś powinienem zmienić? Teraz włączyłem Burnout Paradise i zdenerwowałem się, bo gra wygląda fatalnie na normalnym tv. Revenge na PS2 wyglądał dużo lepiej.
  13. Hm, kupuję za niedługo nowy telewizor, więc najwyżej na nim sprawdzę. Aczkolwiek to dosyć dziwne, bo np. Cyfra+ podłączana kablem HDMI do telewizora bez problemu chodzi.
  14. No właśnie tu jest problem, bo ustawienia hd w Xboxie można zmienić tylko gdy się jest podłączonym kablem HDMi. A jak ja mogę je zmienić skoro wyświetla mi się "tryb niedostępny" na tym telewizorze? Co za głupota tak btw. Ale inne pytanie - jeśli podłączę konsolę do tego tv kablem HDcomponent to powinna chodzić?
  15. Witam, kupiłem ostatnio kabel HDMi do Xboxa 360 S 250GB i mam taki problem, że telewizor (Samsung PS-42C62H) po podłączeniu konsoli do kabla wyświetla komunikat "tryb niedostępny". Próbowałem na dwóch kablach i to samo się pojawia. Czy może to być związane z tym, że telewizor jest HDReady, a nie Full HD? Powinno to działać na kablu HDcomponent? Bardzo proszę o pomoc
  16. Faustus opublikował(a) odpowiedź w temacie w Wii
    Otóż po wczorajszej burzy poza pralką zepsuło się w moim domu Wii, tj. nie chce się włączyć. Niestety nikogo nie było w domu, więc nikt nie mógł urządzeń wyłączyć. Wie ktoś czy jest to usterka możliwa do naprawy przez jakiś serwis rtv (gwarancja już się skończyła pół roku temu) czy raczej nie bardzo? Proszę o wszelkie rady
  17. Faustus odpowiedział(a) na Diabeu odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Znalazł ktoś może w sieci "Trash" Black River? Mija właśnie tydzień od premiery, a dalej nie można tego nigdzie znaleźć.
  18. Faustus odpowiedział(a) na MoniqaPS2PSP odpowiedź w temacie w Kącik RPG
    Możecie mi podać jaiś dobry i sprawdzony amerykański sklep w którym można by kupić tę grę (chyba, że ktoś ma zamiar sprzedać )? I czy jeśli użyję na PS2 tego programu który pozwala grać na konsoli PAL w gry z regionu NTSC to nie powinienem mieć problemów z odpaleniem gry? Będę wdzięczny za odpowiedź
  19. Faustus odpowiedział(a) na Diabeu odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Totencham: dzięki wielkie. Ostatnio ściągnąłem "Written in Waters" Ved Buens Ende, ale niestety nie było tam dwóch piosenek. Nie chcę ściągać płyty jeszcze raz (mam ograniczonego Blue Connecta), także mógłby ktoś podać mi linki do utworów Ved Buens Ende "I Sang for the Swans" i "To Swarm Deserted Away"? Będę bardzo wdzięczny
  20. Faustus odpowiedział(a) na Diabeu odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Szukam Pink Floyd - The Piper at the Gates of Dawn, wersja Stereo 2007. Niestety każdy link który znalazłem jest nieważny Z góry dziękuję za pomoc
  21. Faustus odpowiedział(a) na Diabeu odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Bardzo proszę o znalezienie "The Living Measure of Time" Jurojin, nigdzie tego nie można znaleźć. Byle nie Torrenty, bardzo proszę.
  22. Faustus odpowiedział(a) na Faustus odpowiedź w temacie w Wii
    Witam, mam kolejny problem, tym razem z pilotem od Wii. Nie wiedzieć czemu od trzech dni konsola nie czyta żadnych jego ruchów. Jeszcze trzy-dwa dni temu wystarczyło pomęczyć parę minut przycisk Power i pilot w końcu się włączał. Ale wczoraj niestety nic nie działało. Myślałem, że może baterie się wyczerpały, ale sprawdziłem z innymi i to samo się dzieje. Nie byłby to problem, bo i tak gram na padzie od Gamecube'a, ale niestety za każdym razem zanim się włączy konsolę trzeba przejść przez to (pipi)e menu. Wie ktoś w czym tkwi problem, czy po prostu trzeba kupić nowego pilota?
  23. Faustus odpowiedział(a) na Faustus odpowiedź w temacie w Wii
    Taniej są pady firmy Eaxus, ale hmmm... już z tej firmy kupowałem trzy razy i za każdym razem po paru miesiącach psuł się analog. Mam również pada firmy Logic3, który na szczęście działa bez problemu od jakiegoś roku. Najchętniej bym kupił oryginalne pady, ale niestety nigdzie nie ma. Moje oryginalne działały przez sześć lat, rok temu w końcu padły.
  24. Faustus odpowiedział(a) na Faustus odpowiedź w temacie w Wii
    Moje kolejne pytanie może się wydać dosyć głupie, ale po prostu chcę się upewnić http://www.allegro.pl/item861339869_pad_przewodowy_do_wii_nowka_lodz_sklep.html - rozumiem, że takie pady są również kompatybilne z grami na GC?
  25. Faustus odpowiedział(a) na Faustus odpowiedź w temacie w Wii
    Już sobie poradziłem, po prostu trzeba było wyłączyć Wii-lota w ustawieniach