Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wet_willy

Admini
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wet_willy

  1. NBA

    wet_willy odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    Rubio efektowny ? Nie ze chce cie hejtowac w kazdym poscie ogqozo ale jak dla mnie to on jest jednym z niewielu spokojnie grajacych PG ktory koncentruje sie na tym co PG powinien robic czyli skutecznie podawac i rzuca raczej tylko wtedy kiedy jest sam niekryty nie wiem gdzie ty tutaj widzisz efektownosc ( stylem przypomina mi Nasha )
  2. NBA

    wet_willy odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    O czym świadczy 11/28 z pola Rose jest ok jak więcej podaje ale powoli zaczyna mnie w(pipi)iać ta jego 35% skutecznosc w trudniejszych meczach
  3. wet_willy odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Wyedytuj sobie i jak zwykle nie bedzie tematu ...
  4. wet_willy odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    Beka z United troche ... De Gea jest slepy ... wszystko jasne
  5. wet_willy odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    I wszystko wraca do normy
  6. MMA

    wet_willy odpowiedział(a) na RudiAG temat w Kącik Sportowy
    Ja stawiam na to ze Aldo urwie mu glowe w max drugiej rundzie Vitor jezeli bedzie mial dobry dzien jak np z Sexyama to tez naklika mudzina dosc szybko licze jeszcze na wygrana Barbozy w dobrym stylu
  7. MMA

    wet_willy odpowiedział(a) na RudiAG temat w Kącik Sportowy
    W ogole witamy milo widziec kogos nowego z kim bedzie mozna tu o MMA pogadac bo poza Lukasem i Snejkiem to sie tylko supporterzy Pudzilli udzielaja raz na rok
  8. MMA

    wet_willy odpowiedział(a) na RudiAG temat w Kącik Sportowy
    Moj blad ... Co nie zmienia faktu ze przeszedl tam tylko dlatego ze nie byl wstanie utrzymac wagi a teraz popisal sie tym ze nie jest wstanie przestac wpierdalac ciastek i utrzymac sie w 185lb
  9. MMA

    wet_willy odpowiedział(a) na RudiAG temat w Kącik Sportowy
    Vitor macha reka na to ze mudzin ma 12lb nadwagi na oficjalnym wazeniu ... Jak mozna byc tak niepowaznym zwlaszcza ze przeszedl z nizszej wagi do LHW bo nie mogl jej tam utrzymac Mam nadzieje ze Vitor mu ryj obije swoim 30 sekundowym rushem
  10. wet_willy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Szmaty
    Converse ... Can't go wrong
  11. wet_willy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Szmaty
    Idealne pod rurki i inne hipsterskie wdzianka
  12. Za dobre info dam range pod avatarem np XXXL albo Grubasek
  13. Tym bardziej ze skoro mamy już dawać panie XXX to Sasha nie jest jedna z tych które są najwyższych lotów
  14. wet_willy odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    I po polowie sezonu pewnie z polowa zawodnikow w szpitalach
  15. wet_willy odpowiedział(a) na canuks temat w Gry Sportowe
    Gra ktos w 12 ? Wiem ze kosmos i w ogole ale bez kitu to chyba najlepiej odzwierciedlona gra sportowa
  16. Właśnie już od kilku lat nie była ... Ale to jest pewnie kwestia gustu i tego ze w PL nie lubi się jakichkolwiek zmian
  17. wet_willy odpowiedział(a) na Dworek temat w MANGA&ANIME
    Skonczylem to ogladac jakos na etapie tego jak Aizen sie zdemaskowal a Ichigo uratowal Rukie pozniej chyba byly jakies fillery od ktorego epa mam ogladac dalej normalna fabule ?
  18. No wlasnie na zywo to Alvesa wyglada lepiej niz Hendo kupilem sobie jeszcze jedna ale nie przyjdzie pewnie do poniedzialku
  19. Ta Szara to Thiago Alvesa koszulka tyl ma taki
  20. Buty z blacha ftw !!!1!!
  21. Hejtujcie
  22. wet_willy odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    Ba -__-
  23. wet_willy odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    Balotelli był dalej na(pipi)ony po Sylwestrze ?
  24. wet_willy odpowiedział(a) na Pezmo temat w HHC - HaIPe HaOPe Crew
    http://www.youtube.com/watch?v=SzGEcUfPdIw Teledysk o_O
  25. wet_willy odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    20 mln psu w dupe ><

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.