Treść opublikowana przez wet_willy
-
NBA
Rubio efektowny ? Nie ze chce cie hejtowac w kazdym poscie ogqozo ale jak dla mnie to on jest jednym z niewielu spokojnie grajacych PG ktory koncentruje sie na tym co PG powinien robic czyli skutecznie podawac i rzuca raczej tylko wtedy kiedy jest sam niekryty nie wiem gdzie ty tutaj widzisz efektownosc ( stylem przypomina mi Nasha )
-
NBA
O czym świadczy 11/28 z pola Rose jest ok jak więcej podaje ale powoli zaczyna mnie w(pipi)iać ta jego 35% skutecznosc w trudniejszych meczach
-
Bundesliga
Wyedytuj sobie i jak zwykle nie bedzie tematu ...
-
Premier League
Beka z United troche ... De Gea jest slepy ... wszystko jasne
-
Primera Division
I wszystko wraca do normy
-
MMA
Ja stawiam na to ze Aldo urwie mu glowe w max drugiej rundzie Vitor jezeli bedzie mial dobry dzien jak np z Sexyama to tez naklika mudzina dosc szybko licze jeszcze na wygrana Barbozy w dobrym stylu
-
MMA
W ogole witamy milo widziec kogos nowego z kim bedzie mozna tu o MMA pogadac bo poza Lukasem i Snejkiem to sie tylko supporterzy Pudzilli udzielaja raz na rok
-
MMA
Moj blad ... Co nie zmienia faktu ze przeszedl tam tylko dlatego ze nie byl wstanie utrzymac wagi a teraz popisal sie tym ze nie jest wstanie przestac wpierdalac ciastek i utrzymac sie w 185lb
-
MMA
Vitor macha reka na to ze mudzin ma 12lb nadwagi na oficjalnym wazeniu ... Jak mozna byc tak niepowaznym zwlaszcza ze przeszedl z nizszej wagi do LHW bo nie mogl jej tam utrzymac Mam nadzieje ze Vitor mu ryj obije swoim 30 sekundowym rushem
- Buty
- Buty
-
Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem
Za dobre info dam range pod avatarem np XXXL albo Grubasek
-
PSX Extreme #173
Tym bardziej ze skoro mamy już dawać panie XXX to Sasha nie jest jedna z tych które są najwyższych lotów
-
Premier League
I po polowie sezonu pewnie z polowa zawodnikow w szpitalach
-
Seria NFL MADDEN
Gra ktos w 12 ? Wiem ze kosmos i w ogole ale bez kitu to chyba najlepiej odzwierciedlona gra sportowa
-
PSX Extreme #173
Właśnie już od kilku lat nie była ... Ale to jest pewnie kwestia gustu i tego ze w PL nie lubi się jakichkolwiek zmian
-
Bleach
Skonczylem to ogladac jakos na etapie tego jak Aizen sie zdemaskowal a Ichigo uratowal Rukie pozniej chyba byly jakies fillery od ktorego epa mam ogladac dalej normalna fabule ?
-
Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem
No wlasnie na zywo to Alvesa wyglada lepiej niz Hendo kupilem sobie jeszcze jedna ale nie przyjdzie pewnie do poniedzialku
-
Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem
Ta Szara to Thiago Alvesa koszulka tyl ma taki
-
Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem
Buty z blacha ftw !!!1!!
-
Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem
Hejtujcie
- Premier League
-
Premier League
Balotelli był dalej na(pipi)ony po Sylwestrze ?
-
Nowości
http://www.youtube.com/watch?v=SzGEcUfPdIw Teledysk o_O
-
Premier League
20 mln psu w dupe ><