Skocz do zawartości

kudlaty88

Użytkownicy
  • Postów

    2 929
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

515 Wybraniec

O kudlaty88

  • Urodziny 12.11.1928

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

20 648 wyświetleń profilu
  1. Gamefreak to jest ciekawy przypadek,od tylu lat wydaje techniczne i stylistyczne gówno i nikt dosłownie nikt ich nie walnie w łeb żeby czegokolwiek się nauczyli. Nintendo przecież mogło by ich pocisnac i wysłać z 5 ogarniętych żeby im pokazali którym się klika żeby zrobić grafikę. Sorry za offtop ale mnie telepie na myśl że mogliśmy dostać poksy np z grafiką i stylem zeldy botw a mamy coś co wygląda jak wysryw kopacza dołów poskładany na kolanie przy użyciu laptopa z biedry w czasie przerw na fajkę.
  2. Niby nie lubię MMO niby ograniczenie robienia jednej misji jest wkorwiajace to i tak gra wciąga jak diabli. Eksploracja jest czysta przyjemnością, design świetny pomykanie obok zmutowanych diplodokow w promieniach wschodzącego słońca robi robote, no świetna gra mimo że w sumie na samym początku jestem i jeszcze nic nie widzialem a skella to może za tydzień dostanę w tym tempie. Czuć ta magię i serducho włożone w stworzenie tej gry. Nie licząc KCD2 to taki feeling od kilku lat oferują tylko gry Nintendo.
  3. Właśnie przyszła, lecimy z koksem.
  4. Goty 2026 best game of decade strong characters best story. 10/¹⁰ Ign
  5. No to hit jak cholera z tego acacyna jeśli to ma poziom avowed xd
  6. InPost u mnie to loteria w uj jak trafi na spoko ziomka to ok a jak nie bujaj się przez kilka dni(ofc opcja dostawy do domu, po nocce to by mi się nie chciało lecieć do paczkomatu)
  7. Niebieski sklep daje radę,co innego kurierzy ale ostatnio dpd chodzi jak w zegarku więc jest nadzieją. Wolne od czwartku zaklepane oby na spokojnie bez niespodzianek można było pograć.
  8. U mnie nikt nie wysłał. Nie lubią mnie
  9. Ja jeszcze jakoś nie hypuje mocno ale poczta że 20 razy sprawdzona czy może ktoś już wysłał,kto pierwszy ten lepszy.
  10. Dlc mówi to panu coś?
  11. Jakie to niepokojące info?
  12. Ta co mam to wersja z plusem niby nie kopie ale z chinolami nigdy nie wiadomo jedna kopnie druga nie z tego co czytalem. Brałem z polskiego sklepu w zestawie z 4 grotami bo zależało mi na czasie za 330 czy 340pln. Tak że nawet znośna cena do okazyjnego majsterkowania. Ten jbc to już bardziej do poważnej pracy na dużej ilości elektroniki w jakimś serwisie a nie w domu ale śliczna jest i by postawił człowiek w warsztacie
  13. Padły mi słuchawki do Xboxa. Przez padły mam ma myśli że rozpadł się plastikowy zawias i przy okazji uwalił druciki zatopione w plastiku. Dzięki przemyślanej konstrukcji zostały całe 2mm zapasu żeby z tego odciąć postrzępione końcówki i dolutowac je ponownie. No się nie dało więc wpadłem na pomysł że zrobię prowizorycznie nowe kable. W trakcie lutowania padła profesjonalna stacja lutownicza niteo marki biedronka. Więc zainwestowałem w coś lepszego. Polecam mały szatan a nie lutownica. Techniczna ameba mojego poziomu jest zachwycona szybkością nagrzewania. A to efekty ciężkiej pracy. Kanał na przewody wykonany profesjonalnie z użyciem słomki do picia. Kable dostaną koszulki przy wymianie pałąka. Wiem że wygląda tragicznie i można by to lepiej zrobić ale wykorzystałem to co miałem pod ręką i w szufladzie ale jestem zadowolony ze się udało i dziala.Jutro wykorzystując dzień święty spróbuję się nie zabić przy próbie naprawy starej lutownicy
  14. Ja się trzymam z daleka od tuby i innych forumkow wbijam na ślepo i poraz pierwszy Nigdy w xeno x nie grałem ale zawsze chciałem tylko jakoś nie po drodze mi było z zakupem wiiu. Open world z mechami i dużymi potworami no czego chcieć więcej.
  15. Ehh jeszcze jakieś 8500 minut jak żyć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...