Treść opublikowana przez Figaro
-
PSX Extreme 215
Co?
-
PSX Extreme 215
Serio? Division? Serio?
-
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury
Oba punkty prawdziwe. Jestem bodajże na 7 świecie i czasem dalej nie potrafię wyczuć perspektywy i tego gdzie wyląduję. Kamera w coopie woła o pomstę do nieba. Zaskakuje mnie ile jest w tej grze ruchów, o których gra zupełnie nie mówi i które odkrywasz przypadkowo. Psuje to trochę pierwsze wrażenie bo się motasz. Gdy skaczesz jako kot i tylko naciskasz Y, to machasz łapkami w locie. Ale jak przytrzymasz Y, to rzucasz się z prędkością na ziemię. A to bardzo przydatne. To samo ze skokiem w dal, którego długość zależy od tego czy biegniesz z "dopalaczem" czy bez. A to wszystko ma wpływ na rozgrywkę. No ale już wszystko ogarnąłem, co nie zmienia faktu, że nooba to zniechęci, a w chaotycznym coopie to już w ogóle. Co do samej gry, to jest oczywiście przemiodna. Irytują czasem... odległe checkopointy. Nie wiem czemu, skoro w Galaxy w ogóle mi nie przeszkadzały. Chyba wkurza mnie to, że muszę wtedy od nowa złapać te zielone gwiazdki, szczególnie te trudniejsze. W ogóle gra nie jest taka łatwa jakby się wydawało. Dużo większy nacisk na presję czasu. Ogólnie bawię się przednio. Czy Galaxy 2 bardziej mnie zachwyciło? Owszem. Albo to zmęczenie pogonią Nintendo w stronę "arcade" Mario. Chyba coraz bardziej mam ochotę na powrót do czasów Sunshine czy 64. Niemniej te natychmiastowe i krótkie levele mają ten plus, że grę bardzo łatwo się włącza ot tak, na 5 minutek. I radości masz co niemiara A grafika... Wow. Niesamowita. To samo z muzyką.
-
Yoshi's Woolly World
Nie rozśmieszajcie mnie z tą nudą. Zarówno Kirby Epic Yarn jak i Yoshi WW są grami do coopa. Yaros dobrze robi.
-
New 3DS - temat informacyjny
Są demka. Limit użyć to koło 15 albo 30.
-
Zakupy growe!
Ile dałeś, Labtec? Ale to piękne.
-
Zakupy growe!
Masz coś do figurek?
-
Wii U - temat główny
Jak wygląda sprawa z folią na ekranik pada? Jakiej firmy warto i czy w ogóle warto?
-
Final Fantasy VII Remake
No dobra, to czas wspominek. Jaki utwór jest waszym ulubionym z siódemki? Dla mnie chyba będzie to jednak Aerith Theme. Dzieło.
-
Final Fantasy VII Remake
Chyba oczywiste, że jakieś zmiany zajdą, w systemie walki również.
-
Final Fantasy VII Remake
Jakie wyciąganie wniosków xD
- SPLATOON
-
Dark Souls III
Miyazaki ogłosił, że DS 3 zaczęło być tworzone rok przed wyjściem dwójki.
-
The Last Guardian
Ściągnąłem demo na gamersyde i jestem dalej zachwycony. A przy tym zdziwiony. Zdziwiony, że gracze i sama prasa nie rozpisują się szerzej nad samym zwierzakiem. To z jaką gracją się porusza i jak reaguje na nasze poczynania, to małe mistrzostwo świata. Serio polecam obejrzeć demo, ale tym razem skupiając się tylko na Trico, tym jak się porusza i obraca głową. I zachwyca mnie, że w ciągu 3 minut zawrzeli tak dużo fajnych patentów gameplayowych. Ale ludzie tego nie widzą bo oczy zasłania im rzekomo słaba grafika. No ciekawe. Wg mnie grafika jest piękna. Trochę surowa, ale dzięki temu prawdziwa. Ciekawe czy zachowali sterowanie wspinania się z SoTC, he he.
- Doom
- Doom
-
Yoshi's Woolly World
Recenzje utwierdziły mnie w przekonaniu, że to kolejna gra po Epic Yarn, którą trzeba ograć w coopie, inaczej zanudzi. Wygląda na to, że tytuł skierowany bardziej ku Yoshi Story niż Yoshi Island. Szkoda. Splatoon, here I come.
- E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)
-
E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)
Przepraszam odnośnie filmików. Marka Halo dalej mocna, owszem, ale nie wmówisz mi, że tak samo jak np. przy Halo 3, gdzie cała prasa dostawała zajoba. Xbox One potrzebuje nowe, mocne IP, które utrzyma tę konsolę, tak jak Halo zrobiło to OG i tak jak Girsy zrobiły to 360tce. Ale to moja opinia. Nieważne jak bardzo mną gardzisz, mam do niej prawo
-
Hollywood Undead
Mają jedną spoko piosenkę.
-
Yoshi's Woolly World
No lubię czasem popykać w dobre, skillowe multi. A szczególnie takie odmienne No dzisiaj zobaczymy co za oceny będą. Ciekawe o której mija to embargo.
- Yoshi's Woolly World
-
Yoshi's Woolly World
Dzięki, dobry kolego. To się jutro dowiem czy wykładać kasę na dinozaura czy Splatoon. Trochę jestem niepewny jakości tej gry. Wygląda jak miks Kirby Epic Yarn i Yoshi's Story. Obawiam się braku wyzwania (nie mówię o maksowaniu na 100 procent).
-
Yoshi's Woolly World
5 dni do premiery... gdzie są recenzje?!
-
Horizon: Zero Dawn
Ciekawy artstyle, obietnica braku tutorializowania i wizja pokonywania robotów na podstawie trial and error - szykuje się nowe, świetne IP. I to od Guerilli. Oh my.