Treść opublikowana przez Figaro
-
Xenoblade Chronicles X
Super logika.
-
Xenoblade Chronicles X
Jak to jest w końcu z tą grą? Enkidou i reszta japońskich informacji, jak Japonia przyjęła ten tytuł? Bo chyba było sporo chłodnych relacji...
-
No Man's Sky
Sony mówiło, że traktuje tę grę bardzo poważnie ( i jak grę first party) więc biorąc pod uwagę hajp na ten tytuł, jestem pewien pudełkowego wydania.
-
No Man's Sky
- Batman: Arkham Knight
- Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)
Dobra, racja.- Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)
Świetny ten nowy numer. Okładka to arcydzieło!!! Jestem dumny z tej gazety. Cieszę się z tych recenzji gier mniej znanych, ale świeżych, głównie na PC. Niektóre są intrygujące. Szczerze Pixel odświeżył moje zainteresowanie PCtem. Coraz bardziej się zastanawiam nad zbudowaniem własnego peceta - żadnego tam potwora, ale czegoś co bez problemu odtworzy gry z lat 90tych. No i nowości na medium, hehe, głównie nowe indyki. I strategie. PS. Fajny ten Wrzesień 39? Pozostałe gry chętnie oddam.- Obraz na ścianę.
- Konsolowa Tęcza
https://www.youtube.com/watch?v=VUKcSiAPJoQ Co uważacie?- Mad Max: Fury Road [2015]
Daaaamn.- Zakupy growe!
Tak, tak. dat demege kontrol.- Devil May Cry 4
Itsuno potwierdził, że sprzedaż tego remastera nie ma żadnego wpływu na to czy powstanie piątka. Miło.- Devil May Cry 4
Capcom potrzebuje nowego prezesa, tak jak zrobiło to S-E.- Konsolowa Tęcza
Nie można tez zapomnieć o Kolosach.- Konsolowa Tęcza
Ano. To prawda. Może jestem dziwny, ale lubię je tradycyjnie podane. Duży pasek energii bossa na dole plus wyebista muzyka. Poleganie na skillu. Tutaj trzeba oczywiście wspomnieć o Mega Manie. Japońskie dzi.wki już w latach 80tych wiedziały jak robić boss fighty.- Konsolowa Tęcza
God of War to chyba też niezły przykład. I niektóre walki w MGSach.- Konsolowa Tęcza
Seria Uncharted i Deus Ex: HR- Yakuza 5
- Konsolowa Tęcza
Najwyraźniej.- PSX Extreme 215
Zjedz je równo. Kupuję PE. Tak od 50 numeru.- Konsolowa Tęcza
Niemożliwe. To było wiele, wiele lat temu, ale dokładnie pamiętam jak z desperacji z bratem weszliśmy na neta i jakaś strona typu IGN potwierdziła, że walka jest niemożliwa do wygrania. Coś w stylu żarciku twórców.- Konsolowa Tęcza
Pierwszy True Crime. A rozwiązanie było takie, iż twórcy uznali za zabawne włożenie do gry ostatniego bossa, którego nie da się pokonać. Ale tak dosłownie.- PSX Extreme 215
Co?- PSX Extreme 215
Serio? Division? Serio?- Super Mario 3D World + Bowser’s Fury
Oba punkty prawdziwe. Jestem bodajże na 7 świecie i czasem dalej nie potrafię wyczuć perspektywy i tego gdzie wyląduję. Kamera w coopie woła o pomstę do nieba. Zaskakuje mnie ile jest w tej grze ruchów, o których gra zupełnie nie mówi i które odkrywasz przypadkowo. Psuje to trochę pierwsze wrażenie bo się motasz. Gdy skaczesz jako kot i tylko naciskasz Y, to machasz łapkami w locie. Ale jak przytrzymasz Y, to rzucasz się z prędkością na ziemię. A to bardzo przydatne. To samo ze skokiem w dal, którego długość zależy od tego czy biegniesz z "dopalaczem" czy bez. A to wszystko ma wpływ na rozgrywkę. No ale już wszystko ogarnąłem, co nie zmienia faktu, że nooba to zniechęci, a w chaotycznym coopie to już w ogóle. Co do samej gry, to jest oczywiście przemiodna. Irytują czasem... odległe checkopointy. Nie wiem czemu, skoro w Galaxy w ogóle mi nie przeszkadzały. Chyba wkurza mnie to, że muszę wtedy od nowa złapać te zielone gwiazdki, szczególnie te trudniejsze. W ogóle gra nie jest taka łatwa jakby się wydawało. Dużo większy nacisk na presję czasu. Ogólnie bawię się przednio. Czy Galaxy 2 bardziej mnie zachwyciło? Owszem. Albo to zmęczenie pogonią Nintendo w stronę "arcade" Mario. Chyba coraz bardziej mam ochotę na powrót do czasów Sunshine czy 64. Niemniej te natychmiastowe i krótkie levele mają ten plus, że grę bardzo łatwo się włącza ot tak, na 5 minutek. I radości masz co niemiara A grafika... Wow. Niesamowita. To samo z muzyką.