Treść opublikowana przez Figaro
-
The Big Bang Theory
Mówimy o BBT, więc Xbox wygra.
-
inFamous: Second Son
nowy patch: Change Time-of-Day Once you beat the game, a new entry will appear on the options menu to allow you to select the time of day! A very popular request indeed, and one we’re excited to enable for you all. HUD On/Off Especially for those amazingly talented screenshot taking folks, we’re including an option to let you turn the HUD on and off. Cap at 30FPS Internally we prefer the unlocked frame rate, but we recognize that some players find it distressing. So we’ll provide a way to ensure the game is not bumping up over 30FPS, if that’s how you prefer to play.
- Tearaway
- Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba
-
co cię cieszy, a co złości?
Ta gra jest po prostu genialna i robi się coraz lepsza z każdą godziną. Też do końca nie wiem czemu jest taka dobra. Ale po prostu jest. Skończyłem ze 6 razy na PS2, 2 razy na Gacku, a dzisiaj chyba sobie odpalę wersję na Wii.
-
własnie ukonczyłem...
Ważne że zdecydowali się to w ogóle wydać
-
własnie ukonczyłem...
Tzn gra aż TAK strasznie się nie sprzedała. Trzeba pamiętać, że gra nie miała wysokiego budżetu.
-
Dark Souls
też jakby co tomb of giants nie robiłem, wiec jakby co, to wiecie co jakby co ;]
-
Dark Souls
też mogę chętnie pocooperować, ale mam trochę wyższy level
-
Sega Mega Drive, Sega Master System
Odpaliłem sobie dzisiaj Mega Drive'a i pograłem trochę. Nie wiem no, czasem mam tak, że bardziej lubię tę konsolę od SNESa ;P Gry mają specyficzną grafikę, kocham te kartridże z tytułami na grzbietach ;p, ale przede wszystkim kocham DŹWIĘK. No genialne są te pioseneczki. Wystarczy dźwięk bym poznał, czy gra jest z MD.
-
Najlepszy Title Screen (albo menu)
Jak można dać Asasynów... Niezbadane są ludzkie gusta menusowe
-
Dyskusja o Legend of Zelda
Obejrzałem "Game Theory: Is Link Dead in Majora's Mask?" wow, jeśli ta teoria jest prawdziwa, to nintendo naprawdę jest geniuszem subtelności. I w dodatku utwierdza moją teorię, co do tej najlepszości w serii.
-
Dyskusja o Legend of Zelda
Pewnie spoilery są ;p A to nie gdzieś na koniec wakacji? Gulp, no to nagle trochę straciłem nadzieję na tegoroczną Zeldę.
-
Dyskusja o Legend of Zelda
Słusznie, Majora's Mask to możliwe iż najlepsza część serii. Klimat i pewne "scenki" są nie do podrobienia. Dostaję ciarki myśląc o tej grze, ale grałem na emu i dosyć krótko. Idealnie wtedy ujęli "smutek" i taką specyficzną melancholię, nie wiem jak to ująć. W każdym razie o wiele lepiej niż w takim TP.
-
Dyskusja o Legend of Zelda
Sam Aonuma powiedział, że na E3 będzie Zelda na Wii U. I koniec, nie kombinuj ;p
-
Dyskusja o Legend of Zelda
No dokładnie, a robienie działu dla tej serii ma sens bo następne części są pewne niczym śmierć i podatki. I idealnie wpasuje się na zapowiedź nowej części na E3. Nie mogę się tego doczekać Jaki dadzą artstyle?! Mam nadzieję, że nie będzie za mroczny (jak TP), ani przesadnie cukierkowy (SS). Coś pomiędzy. Żeby posiadało creepy lokacje, jak i wioski gdzie aż chcesz zamieszkać. Ten z tech demo był idealny.
-
Dyskusja o Legend of Zelda
Ano, dalej Ninny, postarajcie się! Co innego możecie mieć na gwiazdkę, jak nie Zeldę? Tak w ogóle może powinniśmy poprosić modów o dział Zeldy w kategorii Nintendo? Skoro Poki dostały swój dział, czemu nie zielony kapturek? Co sądzicie? Pogadalibyśmy sobie o poszczególnych częściach itd.
-
Najlepszy Title Screen (albo menu)
zapomniałem o genialnym menu z Kingdom Hearts... plus ta muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=5NS5EaYy8wI potrafiłem gapić się w to menu minutami.
-
Najlepszy Title Screen (albo menu)
Jakoś sobie radzę z tym brzmieniem :-)
-
Najlepszy Title Screen (albo menu)
Taki tam temacik głupi na piątkowy wieczór. Jakie są najfajniejsze menusy gier? Chodzi o wizualia, może fajny utwór w tle, albo ciekawy pomysł na coś tak prostego, jak menu. Mój pierwszy wybór: Metroid Prime. (od 6:50) Drugi wybór: Super Smash Bros Brawl Jest przejrzyste, kolorowe, natychmiastowe... Jest zayebiste.
-
co cię cieszy, a co złości?
Ja się nigdy już chyba nie przekonam do ALTTP. Zawsze mnie początek odrzucał i nie dawałem rady kontynuować. I nie chodzi mi o trudność. Może jak kiedyś kupię oryginał, to wtedy zacisnę pięści i przejdę dalej i się przekonam.
-
Zakupy growe!
kypq, oglądałem twoje trofea i pozwól, że spytam. Ty znasz j. japoński?
-
Zakupy growe!
Niemiaszki są bliżej, to jest pewnie mocny powód.
-
Zakupy growe!
Ja większość gier Nintendo mam w niemieckich pudełkach. Nie wiem czemu. Od początku. Od zawsze.14 lat temu dostałem SM64 - niemieckie pudełko. Rok temu kupiłem Mario Galaxy - niemieckie pudełko. Niedawno kupiłem też Tetrisa na NESa i wiadomka, pudełko szwabskie. Ale gry zawsze i tak są po angielsku. I tak mam z wieloooma grami Ninny i nigdy mi to nie przeszkadza, a nawet to lubię. To chyba jakaś moja osobista tradycja już i zawsze się śmieję, jak ponownie natrafiam na niemieckie pudełko na Nintendo, od razu włączają mi się wspomnienia z dzieciństwa i SM64 :] Chyba to takie prywatne zboczenie.
-
Dark Souls
Kuźwa, to jak ich ubiłeś??? Dwuręczna broń, najlepiej nie za ciężka, 50 procent loadu żeby być lekkim, jak się pojawi pierwszy king to biegnij do niego, zacznij bić i ciągle go okrążaj idąc w prawo i bądź jak najbliżej go. Jak jesteś bardzo blisko to rzadko użyją jakiegoś brutalniejszego ciosu. Naucz się tylko robić w okół nich uniki jak już chcą atakować ; ) Good luck!