Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Figaro

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Figaro

  1. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Seriale
    Mówimy o BBT, więc Xbox wygra.
  2. Figaro odpowiedział(a) na aux temat w PS4
    nowy patch: Change Time-of-Day Once you beat the game, a new entry will appear on the options menu to allow you to select the time of day! A very popular request indeed, and one we’re excited to enable for you all. HUD On/Off Especially for those amazingly talented screenshot taking folks, we’re including an option to let you turn the HUD on and off. Cap at 30FPS Internally we prefer the unlocked frame rate, but we recognize that some players find it distressing. So we’ll provide a way to ensure the game is not bumping up over 30FPS, if that’s how you prefer to play.
  3. Figaro odpowiedział(a) na Square temat w PS Vita
    ha ha, co ja czytam nie ma szans na tearaway 2 i tyla.
  4. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ta gra jest po prostu genialna i robi się coraz lepsza z każdą godziną. Też do końca nie wiem czemu jest taka dobra. Ale po prostu jest. Skończyłem ze 6 razy na PS2, 2 razy na Gacku, a dzisiaj chyba sobie odpalę wersję na Wii.
  5. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ważne że zdecydowali się to w ogóle wydać
  6. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Tzn gra aż TAK strasznie się nie sprzedała. Trzeba pamiętać, że gra nie miała wysokiego budżetu.
  7. Figaro odpowiedział(a) na McDrive temat w Souls-like
    też jakby co tomb of giants nie robiłem, wiec jakby co, to wiecie co jakby co ;]
  8. Figaro odpowiedział(a) na McDrive temat w Souls-like
    też mogę chętnie pocooperować, ale mam trochę wyższy level
  9. Odpaliłem sobie dzisiaj Mega Drive'a i pograłem trochę. Nie wiem no, czasem mam tak, że bardziej lubię tę konsolę od SNESa ;P Gry mają specyficzną grafikę, kocham te kartridże z tytułami na grzbietach ;p, ale przede wszystkim kocham DŹWIĘK. No genialne są te pioseneczki. Wystarczy dźwięk bym poznał, czy gra jest z MD.
  10. Jak można dać Asasynów... Niezbadane są ludzkie gusta menusowe
  11. Figaro odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Obejrzałem "Game Theory: Is Link Dead in Majora's Mask?" wow, jeśli ta teoria jest prawdziwa, to nintendo naprawdę jest geniuszem subtelności. I w dodatku utwierdza moją teorię, co do tej najlepszości w serii.
  12. Figaro odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Pewnie spoilery są ;p A to nie gdzieś na koniec wakacji? Gulp, no to nagle trochę straciłem nadzieję na tegoroczną Zeldę.
  13. Figaro odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Słusznie, Majora's Mask to możliwe iż najlepsza część serii. Klimat i pewne "scenki" są nie do podrobienia. Dostaję ciarki myśląc o tej grze, ale grałem na emu i dosyć krótko. Idealnie wtedy ujęli "smutek" i taką specyficzną melancholię, nie wiem jak to ująć. W każdym razie o wiele lepiej niż w takim TP.
  14. Figaro odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Sam Aonuma powiedział, że na E3 będzie Zelda na Wii U. I koniec, nie kombinuj ;p
  15. Figaro odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    No dokładnie, a robienie działu dla tej serii ma sens bo następne części są pewne niczym śmierć i podatki. I idealnie wpasuje się na zapowiedź nowej części na E3. Nie mogę się tego doczekać Jaki dadzą artstyle?! Mam nadzieję, że nie będzie za mroczny (jak TP), ani przesadnie cukierkowy (SS). Coś pomiędzy. Żeby posiadało creepy lokacje, jak i wioski gdzie aż chcesz zamieszkać. Ten z tech demo był idealny.
  16. Figaro odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Ano, dalej Ninny, postarajcie się! Co innego możecie mieć na gwiazdkę, jak nie Zeldę? Tak w ogóle może powinniśmy poprosić modów o dział Zeldy w kategorii Nintendo? Skoro Poki dostały swój dział, czemu nie zielony kapturek? Co sądzicie? Pogadalibyśmy sobie o poszczególnych częściach itd.
  17. zapomniałem o genialnym menu z Kingdom Hearts... plus ta muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=5NS5EaYy8wI potrafiłem gapić się w to menu minutami.
  18. Jakoś sobie radzę z tym brzmieniem :-)
  19. Taki tam temacik głupi na piątkowy wieczór. Jakie są najfajniejsze menusy gier? Chodzi o wizualia, może fajny utwór w tle, albo ciekawy pomysł na coś tak prostego, jak menu. Mój pierwszy wybór: Metroid Prime. (od 6:50) Drugi wybór: Super Smash Bros Brawl Jest przejrzyste, kolorowe, natychmiastowe... Jest zayebiste.
  20. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ja się nigdy już chyba nie przekonam do ALTTP. Zawsze mnie początek odrzucał i nie dawałem rady kontynuować. I nie chodzi mi o trudność. Może jak kiedyś kupię oryginał, to wtedy zacisnę pięści i przejdę dalej i się przekonam.
  21. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    kypq, oglądałem twoje trofea i pozwól, że spytam. Ty znasz j. japoński?
  22. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Niemiaszki są bliżej, to jest pewnie mocny powód.
  23. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ja większość gier Nintendo mam w niemieckich pudełkach. Nie wiem czemu. Od początku. Od zawsze.14 lat temu dostałem SM64 - niemieckie pudełko. Rok temu kupiłem Mario Galaxy - niemieckie pudełko. Niedawno kupiłem też Tetrisa na NESa i wiadomka, pudełko szwabskie. Ale gry zawsze i tak są po angielsku. I tak mam z wieloooma grami Ninny i nigdy mi to nie przeszkadza, a nawet to lubię. To chyba jakaś moja osobista tradycja już i zawsze się śmieję, jak ponownie natrafiam na niemieckie pudełko na Nintendo, od razu włączają mi się wspomnienia z dzieciństwa i SM64 :] Chyba to takie prywatne zboczenie.
  24. Figaro odpowiedział(a) na McDrive temat w Souls-like
    Kuźwa, to jak ich ubiłeś??? Dwuręczna broń, najlepiej nie za ciężka, 50 procent loadu żeby być lekkim, jak się pojawi pierwszy king to biegnij do niego, zacznij bić i ciągle go okrążaj idąc w prawo i bądź jak najbliżej go. Jak jesteś bardzo blisko to rzadko użyją jakiegoś brutalniejszego ciosu. Naucz się tylko robić w okół nich uniki jak już chcą atakować ; ) Good luck!

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.