Figaro
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez Figaro
- Vanquish
-
Dark Souls II
Atlus nic nie będzie miał do czynienia z tą grą. Ani Namco
-
własnie ukonczyłem...
Devil May Cry 4 - Darzę wobec tego tytułu trochę ambiwalentne uczucie. Z jednej strony piekielnie słaby game design, z drugiej niesamowicie głęboki system walki dający mnóstwo frajdy. Z jednej strony głupie zagrywki twórców typu minigierka w kostkę, z drugiej wysokie replaybility oraz znany i lubiany klimat (choc miejscówki o wiele słabsze w porównaniu do poprzednich części. Miasto trochę jak z Rzymu mi nie podpasowało, a dżungla to już w ogóle WTF). Gra zbyt często zdradzała swe podstarzałe korzenie, miała ciągnotki do irytowania gracza i wyraźnie wygląda na niedogotowaną. Oczywistym przejawem udowadniającym ten zarzut jest druga połowa gry, kiedy to zmieniamy postac. A 19 misja to małe nieporozumienie, ale to akurat zagrywka często spotykana w slasherach (kto grał, to wie). W grze brzmiał potencjał, stłumiony pośpiechem i brakiem większej wizji twórców, którym chyba troszkę wykończył się pułap pomysłów. Nie dziwię się więc pomysłowi rebootu. Niemniej serię powinni oddac twórcom jedynki, prosto do Platinum Games. Już oni zatroszczyliby się o tę serię, przywracając jej dawny blask. 7+/10
-
Dark Souls II
Ano, też tak myślę. Może sukces tej gry natchnie innych twórców do pójścią inną ścieżką game designu, tak jak zrobił to - niestety - Uncharted. @Paliodor: https://www.youtube.com/watch?v=aHanNE1IcSU
-
Dark Souls II
Ja jestem już 100 procent pewien, że dadzą nam taki prezent Przynajmniej nie muszę się bac, że jeśli DS 2 źle się sprzeda, to nie dostanę kolejnej dawki soulsów.
-
Dark Souls II
Nie jest potwierdzona, ale Miyazaki pracuje od dwóch lat nad secret projectem, pracownik sony od dawna sugeruje, że soulsy na ps4 powstają, a prawa do Demons Souls ma Sony.
-
Dark Souls II
50 procent więcej preorderów w UK niż przy DS1. Będę taki szczęśliwy jeśli gra się sprzeda jeszcze lepiej od poprzednika Tak btw dziś znów padł hint, że Sony współpracuje z From nad Demons Souls 2.
-
Dead Nation: Apocalypse Edition
"In Dead Nation: Apocalypse Edition (PS4), your streaming viewers can influence the difficulty of the game, appearing as named zombies :D" - Yoshida. Dobre! Grę już dawno temu skończyłem lokalnie w coopie. Dobra zabawa. Szkoda z braku 60fpsów. Muzyka z menusów do dzisiaj brzęczy mi w uszach. Polecam tym, którzy nie grali!
-
Dark Souls
No to też jakiś sposób. Ale wolę swój Dzięki. No nic, właśnie zapoznałem się z pewnymi kolegami o imieniu O oraz S Nie jest tak źle z nimi, jutro ich pokonam.
- ZagraniE - vlog HIV-a
- Dark Souls
-
Dark Souls
Knighty z łukami zabici, było o wiele łatwiej niż ostrzegaliście. Wystarczyło dobiec do tego po lewej, zabic i stamtąd łukiem zabic drugiego (trza miec ze 100 strzał ). No nic, teraz znalazłem drugi bonfire w Anor Londo i idę dalej. I znów spotkałem cebulaka - najfajniejszy NPC w tej grze Tak w ogóle to w jednym momencie wpadł mi jakiś komunikat, jakby coś się stało, choc nic nie robiłem. Szkoda że już nie pamiętam co pisało
- Titanfall
- The Order:1886
-
Dark Souls II
Będzie lokalizacja.
-
Castlevania: Lords of Shadow 2
Są już recki. Nie jest ciekawie. IGN - 6,5/10 Gamespot - 7/10 Kotaku - NO Eurogamer - 5/10 Edge - 4/10 Polygon - 5/10 Metro UK - 4/10 EGM - 6/10 Game Informer 5/10 Machinima - 7/10 Nowgamer - 4/10
- Titanfall
- Titanfall
- Titanfall
-
Titanfall
No i? Zdarza się, że się myli. Mówił o relacji alpha=finalna gra, a ta wyjdzie za 2 tygodnie. sam w to nie wierzę, but oh well. Czytając wybiórczo temat, to masz rację. Słowo klucz - wybiórczo. Dobra, wkleiłem to co napisał i tyle, nie ma sensu ciągnąc tej dyskusji. Zobaczymy czy ma rację już niedługo edit: heh famousfortimer słyszał, że 792p to będzie minimum i też nie wierzy cboatowi. ciekawe twisty.
-
Titanfall
no 235 zł za multiplayer to bzdurka, nic na to nie poradzę (tak, 235 zł za 6h singiel też bzdurka, nawet większa). Fajnie jest się bawic w fanbojów na CW, ale to nie ten temat. Co? Nie wiesz czy się mylił, gra jeszcze nie wyszła.
-
Titanfall
gra również ponoc dzialała w becie chuyowo gdy było wiele titanów naraz (czy coś w tym stylu), prawda to? nie bądź dziecinny. Ale co cię to obchodzi? Twój wkład w ten temat sprowadza się do beki z braku singla, beki z ceny, rozdzielczość + wrzucanie potencjalnie złych informacji, po co tu wchodzisz mi powiedz? Strzelanka na XONE, nigdy nie zagrasz, nie interesuje cię, odpuść postowanie tutaj. Zagram na X360 u kolegi i to może w dzień premiery. Odwal się, to samo mogę mówic o twoim postowaniu w temacie Order 1886. Akurat zobaczyłem świeży post cboata, to postanowiłem wkleic, nic w tym złego. A ty od razu z bólem dupy, jakbym nie wiem, objeżdżał tę grę w tym temacie, kiedy prawda jest taka, że czekam na ten tytuł. Seryjnie jesteś przewrażliwiony.
- Titanfall
- Titanfall
- Titanfall