Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Figaro

Senior Member

Treść opublikowana przez Figaro

  1. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Souls-like
    To znaczy, ze w DaS jest jakies bagno na wzor lokacji 5-2 z DeS? Jesli tak to padaka. Eee... Bagna w Demon's Souls to było jedno z najlepszych lokacji tej generacji...
  2. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Souls-like
    to w dark souls jest mniej przygnębiający ? Nom.
  3. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Souls-like
    Czuję że mamy do czynienia z najlepszą częścią. Niech tylko klimat będzie tak samo przygnębiający jak w Demons Souls, tylko o to proszę. Tak czy inaczej, to będzie możliwie moja pierwsza gra na którą złożę preorder, o ile zdążę się do marca wyrobic z nowym TV. Takie gry powinno się pykac gdy jeszcze nie ma wyrobionych poradników i lets playów, żeby nie ułatwiac sobie
  4. Figaro odpowiedział(a) na Kosmos temat w Graczpospolita
    Nie oceniaj społeczności po gimbusowych uploaderach na youtubie. a po czym mam? jak pokazali tę laskę z fanklubem... nie, ja musiałem wyłączyc. Dostałem spazmów awkwardności. ps. czemu ci niektórzy gdy zadają pytanie, to trzymają przy tym kamerę, nie patrząc na twórców, tylko ekranik? czy to jakaś nowa moda po nagrywaniu filmików podczas koncertów?
  5. Figaro odpowiedział(a) na Kosmos temat w Graczpospolita
    Pamiętam jak grałem w Minecrafta z kumplem na moim wifi, ja na tablecie, on na komórce, mega klimat ;D
  6. Figaro odpowiedział(a) na Kosmos temat w Graczpospolita
    Nie oceniaj społeczności po gimbusowych uploaderach na youtubie.
  7. Figaro odpowiedział(a) na Kosmos temat w Graczpospolita
    Nie wiem co to ma do rzeczy. Minecraft to taka rozszerzona zabawa lego, i to w dodatku z ludźmi z całego świata. Zachęca do kreatywności, więc jestem całkowicie za. BTW, mam wrażenie, że jak ktoś hejtuje Minecrafta, to prędko się okazuje, że grał tylko na youtubie
  8. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wii U
    No niestety, W101 to gra, która nie powinna miec dema, bo źle reprezentuje grę.
  9. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wii U
    Proszę jeszcze dodac Wonderful 101. Nie zapominajcie o tej perełce.
  10. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    A myślałem, że jesteś porządnym użytkownikiem.
  11. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    No właśnie, Tomb Raider zamienic na Mario 3D World i jest cudo malina.
  12. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Wow, MGR piąte miejsce Jestem dumny. Dobra lista.
  13. Figaro odpowiedział(a) na Pious temat w Nintendo 3DS
    przegrywa tylko dlatego, że jest starsze? ;p
  14. Figaro odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS4
    no patrzcie jak się wymądrzał :-)
  15. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Kirby Adventure (Wii) - Świetna, dopakowana giera, pełna contentu, dbałości o detale. Grafika i muzyka na wysokim poziomie, pełno pomysłów game dizajnerskich, satysfakcjonująca długosc... Po prostu konkretna, dopakowana gra video Czuc satysfakcję po skończeniu tytułu. 8+/10
  16. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    House of the Dead: Overkill - skończone w coopie za jednym posiedzeniem. Bardzo przyjemnym, odmóżdżającym posiedzeniem, trza dodac. Dialogi i muzyka genialne, tak właśnie powinna wyglądac fabuła w grach video. 7/10
  17. Figaro odpowiedział(a) na Figaro temat w Retro
    Mogę kupic gołą konsolkę za 120 zł (może uda mi się wynegocjowac 100 zł). Więc się zastanawiam (Pocket colour)
  18. Nie musi, ale może.
  19. Zdziwiłbyś się
  20. Figaro opublikował(a) temat w Retro
    Ktoś miał te konsolki? Neo Geo było okrutnie drogie (raczej dalej jest...), a gry na niego, to już w ogóle. Za pady służą arcade sticki, co mnie strasznie jara. Jest jeszcze Neo Geo Pocket - tańsza rzecz, jak z bateriami?
  21. Taz Manię często widzę, ale zawsze na SMS. Captain America, zapamiętam właśnie takie coopy też szukam.
  22. Figaro odpowiedział(a) na Shen temat w Nintendo 3DS
    Dobrze wiesz, że Nintendo nie zapowiedziało jeszcze zbytnio gier na 2014 rok (na ostatnie kwartały). I chwała im za to.
  23. Mój pierwszy przeczytany post w tym roku i byc może zarówno najgorszy.
  24. Figaro odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wii U
    Oh tak, też jestem świadom wad WW, ale mam to gdzieś. Ten klimat przygody, pływanie łódką i odkrywanie ciekawych wysepek.. nie, to za dużo jak na moje serduszko i wybaczam jej wszystko.
  25. Figaro odpowiedział(a) na Kre3k temat w PS4
    Chciał tylko pomóc.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.