Figaro
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez Figaro
-
Dark Souls II
To znaczy, ze w DaS jest jakies bagno na wzor lokacji 5-2 z DeS? Jesli tak to padaka. Eee... Bagna w Demon's Souls to było jedno z najlepszych lokacji tej generacji...
-
Dark Souls II
to w dark souls jest mniej przygnębiający ? Nom.
-
Dark Souls II
Czuję że mamy do czynienia z najlepszą częścią. Niech tylko klimat będzie tak samo przygnębiający jak w Demons Souls, tylko o to proszę. Tak czy inaczej, to będzie możliwie moja pierwsza gra na którą złożę preorder, o ile zdążę się do marca wyrobic z nowym TV. Takie gry powinno się pykac gdy jeszcze nie ma wyrobionych poradników i lets playów, żeby nie ułatwiac sobie
-
Fenomen minecrafta
Nie oceniaj społeczności po gimbusowych uploaderach na youtubie. a po czym mam? jak pokazali tę laskę z fanklubem... nie, ja musiałem wyłączyc. Dostałem spazmów awkwardności. ps. czemu ci niektórzy gdy zadają pytanie, to trzymają przy tym kamerę, nie patrząc na twórców, tylko ekranik? czy to jakaś nowa moda po nagrywaniu filmików podczas koncertów?
- Fenomen minecrafta
- Fenomen minecrafta
- Fenomen minecrafta
-
Wind Waker HD
No niestety, W101 to gra, która nie powinna miec dema, bo źle reprezentuje grę.
-
Wind Waker HD
Proszę jeszcze dodac Wonderful 101. Nie zapominajcie o tej perełce.
-
GOTY 2013
A myślałem, że jesteś porządnym użytkownikiem.
-
GOTY 2013
No właśnie, Tomb Raider zamienic na Mario 3D World i jest cudo malina.
-
GOTY 2013
Wow, MGR piąte miejsce Jestem dumny. Dobra lista.
-
Kid Icarus Uprising
przegrywa tylko dlatego, że jest starsze? ;p
-
Uncharted 4: A Thief's End
no patrzcie jak się wymądrzał :-)
-
własnie ukonczyłem...
Kirby Adventure (Wii) - Świetna, dopakowana giera, pełna contentu, dbałości o detale. Grafika i muzyka na wysokim poziomie, pełno pomysłów game dizajnerskich, satysfakcjonująca długosc... Po prostu konkretna, dopakowana gra video Czuc satysfakcję po skończeniu tytułu. 8+/10
-
własnie ukonczyłem...
House of the Dead: Overkill - skończone w coopie za jednym posiedzeniem. Bardzo przyjemnym, odmóżdżającym posiedzeniem, trza dodac. Dialogi i muzyka genialne, tak właśnie powinna wyglądac fabuła w grach video. 7/10
-
Neo Geo (i Pocket)
Mogę kupic gołą konsolkę za 120 zł (może uda mi się wynegocjowac 100 zł). Więc się zastanawiam (Pocket colour)
-
PSX Extreme 197
Nie musi, ale może.
-
PSX Extreme 197
Zdziwiłbyś się
-
Neo Geo (i Pocket)
Ktoś miał te konsolki? Neo Geo było okrutnie drogie (raczej dalej jest...), a gry na niego, to już w ogóle. Za pady służą arcade sticki, co mnie strasznie jara. Jest jeszcze Neo Geo Pocket - tańsza rzecz, jak z bateriami?
-
Sega Mega Drive, Sega Master System
Taz Manię często widzę, ale zawsze na SMS. Captain America, zapamiętam właśnie takie coopy też szukam.
-
GOTY 2013
Dobrze wiesz, że Nintendo nie zapowiedziało jeszcze zbytnio gier na 2014 rok (na ostatnie kwartały). I chwała im za to.
-
Platformówki których fenomenu nie rozumiecie.
Mój pierwszy przeczytany post w tym roku i byc może zarówno najgorszy.
-
Wind Waker HD
Oh tak, też jestem świadom wad WW, ale mam to gdzieś. Ten klimat przygody, pływanie łódką i odkrywanie ciekawych wysepek.. nie, to za dużo jak na moje serduszko i wybaczam jej wszystko.
- Resogun