MaZZeo
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez MaZZeo
-
GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)
Trailer z 458 to nie gameplay tylko "in-engine render". To tyle w tej kwestii. Oczywiście nie neguje tego, że z wyglądu to trailer od Polyphony jest super (chociaż montażowo i pod względem muzyki lepszy ten z Forzy 3). Przewaga Gt5 nad FM3 wynika z oświetlenia. Nie wiem dlaczego tak jest, ale w FM3 szczególnie na screenach wygląda momentami plastikowo (co jest bardzo dziwne, bo jesli sie oglada replaye albo filmiki z gameplaya to przecież jest dużo lepiej), GT5 nie. 2 lata pracy od Gt5:p ale jakoś postępu w grafice nie widać. Wiem że to co pokazali na gamescom to jest bardzo mało, ale ja różnic przede wszyskim w wyglądzie aut względem prologue'a NIE WIDZĘ (może ślepy jestem). To jest właśnie śmieszne z tym Sony/Polyphony, grę robią od 2005 bodajże i nadal nie wiadomo kiedy się pojawi, a ludzie z T10 potrafią zrobić w dwa lata grę o bardzo podobnej jakości. Potem wszystko zwalają na to, że długi czas zajmuje im robienie aut. Ale do cholery, 1000 aut? Po co tyle komu? Na dodatek nie wierze by każdy z nich był równie dobrze odwzorowany (razem z kokpitem). Taka ilość aut to przesada i strata czasu. Jak np. oglądałem recenzję GT PSP i widziałem tam Nissana Cube albo jakiegoś małego dostawczego Daihatsu to mi się żal Polyphony zrobiło, że muszą takie gó.wna renderować.
-
Forza Motorsport 3
458 to nałjadniejsze ferrari chyba od czasów 355tki. Normalnie cudo. Będzie jako DLC? Już mnie kupili. Dobrze ze punktów tyle kupiłem na promocji.
-
Forza Motorsport 3
Jawnie, cofam pre-order.
-
Forza Motorsport 3
tak zbaczajac z tematu Czy tylko ja uważam, że okładka Forzy 3 jest... denna? Chyba nie ma juz szans na zmiane... Przecież to dwie minuty roboty... :|
-
Forza Motorsport 3
Ale coś odkryłem. Na innym forum dowiedziałem się, że przyczyna zielonych duchów jest to, że nie ściągnąłem tych darmówek, które były w każdym z mappacków (december, september i march). Dopiero teraz zauważyłem na marketplace, że rzeczywiście jest coś takiego. W takim razie super, mnie wystarczy że będe je widział. Nie muszę nimi jeździć. W takim razie T10 może wydawać te packi, ja bede kupię tylko niektóre btw. patrzcie na te gify. No i kolejne Ferrari, w tym... FXX! Myślałem że go nie ujrzę w tej grze... A także F40 Competizione No i nasz stary przyjaciel 330 P4 HOLY SHIT, że tak po juesańsku powiem
-
Xbox 360 - pytania
Słuchajcie, czy warto zainwestować w jakiś płatny theme do dashboarda? Jest jakiś godny polecenia?
-
Forza Motorsport 3
Nie, nie o to mi chodzi. Kiedy grałem w Forzę 2 przez multi to zamiast aut które były z DLC to ja widziałem tylko takiego zielonego ducha... nie chcę bym po pół roku od premiery jeździł z samymi duchami.
-
Forza Motorsport 3
http://xboxygen.com/Medias/Videos-Xbox-360/Exclu-Forza-3-le-circuit-Fujimi-Kaido-en-video filmiki z Fujimi Kaido... genialne. Aha i równie ciekawy film - EDIT2: Tym razem cos mało ciekawego... mianowicie info o wypuszczaniu DLC z około 10 pojazdami co miesiąc przez następny rok. Nie wgłębiałem się w wywiad ale mowa o 400msp za każdą paczkę... http://xbox360.ign.com/articles/102/1026124p1.html Nie podoba mi się to.
-
Call of Duty: Modern Warfare 2
Wiesz co to interpunkcja? Mnie też sie nie podobają te rakietki i inne gadżety dostępne za kill streaki. Na S&D samoloty albo heli na początku rundy to największa żenada tego multi. Totalne noskillostwo. A teraz IW poszło jeszcze krok dalej.
-
Forza Motorsport 3
Te dwa screeny wyglądają jak żywcem z reala :o to wszystko dzięki oświetleniu Pierwsze screeny z Amalfi coast. Amalfi ma mieć długość 19km, czyli prawie tyle co Nurburgring.
-
Call of Duty: Modern Warfare 2
mnie też się coraz bardziej podoba, w końcu pogierczę w jakieś inne multi poza GoW2 (CoD WaW jest denny).
-
Xbox 360 - pytania
też mam ten sam problem. Konto na UK.
-
Xbox 360 - pytania
4200 MS POINTS ZA 105ZŁ http://allegro.pl/item737330276_4200_msp_taniej_juz_nie_mozna.html kupujcie póki jest.
-
Call of Duty: Modern Warfare 2
To jest chore z tymi mapami w DLC. Jeszcze w Gearsach to jest dobrze rozwiązane, bo są oddzielne playlisty do DLC, nie wspomnę o tym, że mappacki tanieją i wszystko można teraz kupić za naprawdę dobre pieniądze. Ale w takim Halo to jest tragedia, bo jak chcesz grać ranked to musisz kupić mapki, a nawet na socialu trzeba sie postarać żeby było coś z podstawy. W CoD WaW to samo - mendy z activision wypuściły już 3 mappacki, przez co 1-2 razy na 10 prób akurat trafię na zwykłą mapę, a i tak potem się trafi jakiś Nightfire czy coś innego. I jeszcze za każdy mappack 800mp, no ja pier.dole skandal. DLC to dla mnie największy minus grania w fpsy multi na konsolach. Oprócz wysokiej ceny gry przyszykuj jeszcze hajs na dodatki.
-
Colin McRae: DiRT 2
Zagrałem w demo, oglądam filmy, i czy tylko ja mam takie spostrzeżenia że: W Dirt 2 uszkodzenia są dużo gorsze niz w GRIDzie? o_O
-
Forza Motorsport 3
*wgryza się w biurko ze złości* Dlaczego półtora miesiąca? :| Swoją droga to ciesze się że coraz więcej sie ukazuje aut z klasy LMP1 - ten prototyp z reklamami BP to Lola, wcześniej zapowiedzieli Acurę LMP, jakbym jeszcze zobaczył Astona Martina Gulf (jechał w tegorocznym Le Mans) to bym się osr.ał chyba. No i ciekawostka - widać nową trasę - tą z palmami. Czyżby Amati Coast? EDIT: według użytkowników GAFa i forzamotorsport.net widzielismy dopiero niecałą połowę aut (189 z 400).
-
FIFA 10
Żadnych zmian oprócz animacji podczas zabierania piłki/faulowania/innych interakcji nie zauważyłem. No, ale z drugiej strony po co zmieniać to co dobre...
-
Forza Motorsport 3
Nowe filmy: http://www.gametrailers.com/video/pax-09-forza-motorsport/55686 http://www.gametrailers.com/video/pax-09-forza-motorsport/55688 Odgłos corvetty w tunelu - orgazm. W ogóle z tego co słychac to odgłosy silników są lepsze niż w FM2, a publiczność na torze jest głośniejsza i żywsza (ogromny plus do klimatu, bo brakowało mi tego w simach na PC). Swoją drogą to w końcu mozna zauwazyc jakies odbicia na karoserii - w tunelu wlasnie to wygląda najlepiej.
-
Halo 3: ODST
No i właśnie, jak bedzie dokładnie z tym multi? Czy jak kupię ODST to będe mieć mappacki z Halo 3 tak? A czy wkładając płytkę z Halo 3 będe tez mógł na nowych mapach grać? No i czy te dwie gry nie będą jakoś powiązane (chodzi o multi)? Czy jednak będzie rozłam wśród graczy na tych co zostaną i na tych co przeniosą się na ODST? Trochę to bez sensu, bo dużo było achievementów w Halo 3 za granie na mappackach.
-
The Ballad of Gay Tony
Ciekaw jestem tego "czołgu" (a raczej APC z tego co widać po skanach). Będzie mozna niezłą siekę robić przy 6 gwiazdkach Czesto w GTA 3 sobie wpisywałem kod na czołg i rozwalałem miasto
-
Forza Motorsport 3
Bo taka prawda No offence. Fujimi Kaido powraca! Ciekawe jak bedzie wyglądać... i jak bedzie wygladać Amati Coast... btw więcej pieknych, nierealnych tras właśnie tego typu!!
-
Halo 3: ODST
Żeby sama gra tak szaro i klimatycznie wyglądała...
-
Colin McRae: DiRT 2
Jest dużo lepiej niż w Dircie i o niebo lepiej w GRID. Co prawda troche za bardzo macha tą kierownicą i nadal samochód jest za bardzo czuły, ale sama jazda daje duzo satysfakcji.
- Disturbed
-
Behemoth
Nie rozumiem tylko co to ma do rzeczy, bo oba zespoły łączy tylko to, że są metalowe. Ale tak, skoro tego chcesz to tak, dla mnie jest lepszy od Behemotha, tak samo jak parenaście innych metalowych kapel które słucham. Aczkolwiek wiedziałem ze dyskusja się do tego sprowadzi, kwestia gustów i jaki zespół jest lepszy/gorszy, co za gówniarskie myślenie. Wyraziłem swoje zdanie, tyle I bez napinki.