Skocz do zawartości

radiz

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 1. Assasin's Creed 2 2. PES 10 3. WWE 10
  2. radiz odpowiedział(a) na raven_raven odpowiedź w temacie w MANGA&ANIME
    Czy na necie jest tylko 30 odcinków DB Kai? Bo zabrałem się za odświeżanie serii i nie potrafię znaleźć dalszych odcinków ( w jakimkolwiek języku ). Jak nie ma to trudno, zacznę oglądać "zwykłą" Zetkę od tamtego momentu.
  3. radiz odpowiedział(a) na laki odpowiedź w temacie w Dexter
    Myślicie, że to na pewno Trinity? Przecież jego zabójstwa były zawsze perfekcyjnie zaplanowane.
  4. radiz odpowiedział(a) na Figaro odpowiedź w temacie w Seriale
    Ja ostatnio miałem blackouta. ( niestety nie straciłem przytomności ) Śniło mi się to, przed obejrzeniem FF. Śnił mi się jakiś John Cho/Ho i był chińczykiem/koreanćzykiem czy innym. ( sprawdziłem i John Cho to jeden z aktorów w FF! ) niestety dobrze nie skończył. Był w samochodzie w którym utknął i zmiażdżył go pociąg. Możecie to traktować jako spoiler, albo zrobić z tym co chcecie.
  5. radiz odpowiedział(a) na kasper91 odpowiedź w temacie w Xbox Classic
    RE5, Fallout 3 i Assasin's Creed
  6. radiz odpowiedział(a) na jiloo odpowiedź w temacie w Xbox 360
    Dokładnie jestem zbyt leniwy, przepraszam. Dzięki wielkie dla tego Pana, widać że równy gość bo jest fanem Bubblesa.
  7. radiz odpowiedział(a) na jiloo odpowiedź w temacie w Xbox 360
    Mam lamerskie pytanie, jak się szybko ładuje broń? Bo nie bawi mnie naciskanie igreka.
  8. radiz odpowiedział(a) na Mordechay odpowiedź w temacie w Archiwum
    Ostatnia scena, Locke mówi do Bena "Witaj z powrotem w świecie żyjących". Macie takie spostrzeżenie, że Ben po tym uderzeniu w głowę przez Sun przypomniał sobie "życie" przed postrzeleniem, a zapomniał o "życiu" po "uleczeniu?" ?
  9. radiz opublikował(a) odpowiedź w temacie w Seriale
    Ogląda/oglądał ktoś? Serial, ma swój klimat i urok. Teksty miażdżą, polecam.
  10. Dziwne ... mam Gears of War jedynkę i dwójkę. W pierwszą część gram solo/multi i żadnych rys nie ma, a kiedy gram w drugą część to pojawiają się nie tak głębokie ryski ale jakieś widoczne jednak tak. Gra działa dobrze do momentu kiedy np. w trybie Horda po prostu wyskakuję komunikat, że proszę przetrzeć grę szmatką itd. Czy to wina płyty czy też napędu. Konsolę kupiłem 27.12.08 w wersji Arcade.