Skocz do zawartości

DarkDay

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. DarkDay odpowiedział(a) na Fenikz odpowiedź w temacie w Online
    Również dołączam się do prośby o niemieckie konto ( Hustle Kings) albo później Japońskie (The Last Guy i Echochrome)
  2. tu był adres jeśli możecie wejdźcie przez ten link Ty nawet nie zasugerowałeś że to referal, a to już rani me poczucie sprawiedliwości /stona
  3. DarkDay odpowiedział(a) na Daffy odpowiedź w temacie w Online
    Przepraszam za double posta Potrzebuje 14 serduszek dla kreatora do platyny wymiany serc wchodzą w grę
  4. DarkDay odpowiedział(a) na Daffy odpowiedź w temacie w Online
    Szukam jednej osoby na 19 maja(środa) na godz 20 do zdobycia osiągnięcia party person. 1. Doofenshmitz 2. Kukuksumusu 3.Shakal669
  5. DarkDay odpowiedział(a) na Zeratul odpowiedź w temacie w Trofea
    Czy ktoś wspomniał o EyePecie? Gra jest fajna i łatwo zdobyć platynę.
  6. DarkDay odpowiedział(a) na Daffy odpowiedź w temacie w Online
    Możemy zacząć trochę później, ok 21:30? {EDIT:} Nie mogę. Nie ma prądu.Komputer mam na generatorku, więc jeszcze chwilę będzie działał.Może jutro o 20?
  7. DarkDay odpowiedział(a) na Daffy odpowiedź w temacie w Online
    Wyślę do Ciebie zaproszenie około 21, to zdobędziemy bublesy tylko dla 2 graczy.
  8. DarkDay odpowiedział(a) na Daffy odpowiedź w temacie w Online
    Bublesy z podstawki.
  9. DarkDay odpowiedział(a) na Daffy odpowiedź w temacie w Online
    Zbieram ekipe na zrobienie wszystkich bublesow z podstawki. potrzebuje 3 osoby. 1.Doofenshmitz 2. 3. 4.
  10. DarkDay odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Trofea
    Według mnie najtrudniejszą grą do skompletowania jest gra Trash Panic. Dla każdego, kto zaliczy komplet wielkie brawa.
  11. DarkDay odpowiedział(a) na YETI odpowiedź w temacie w PS3
    Mam dwa pytania dotyczące budowania poziomu. 1.Czy da się zrobić tak, że po naciśnięciu jednego z dziesięciu przycisków, pozostałe dziewięć nie działa? 2.W jaki sposób zrobić gąbkę, po której złapaniu kamera cofa się i widać całą planszę?
  12. DarkDay odpowiedział(a) na Musiol odpowiedź w temacie w Trofea
    Potrzebuje serc do kilku trofeów.Nick: Doofenshmitz