Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Daffy

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daffy

  1. Daffy odpowiedział(a) na Emtebe temat w Kącik Wyścigowy
    fajnie, ze dla posiadaczy bikes dojda w polowie miesiaca nowe motorki i eventy za free, nawet do eventow za free zalapal sie driveclub samochodowy cieszy tez dlugo oczekiwane lobby i to fajnie mozna bedzie go customizowac
  2. Daffy odpowiedział(a) na Zwyrodnialec temat w PS4
    xDDD fajne prowo, grafika to jedna wielka wydmuszka bez jakiejkolwiek fizyki, interakcji z otoczeniem, nawet glupiego epickiego skryptu nie potrafi wygenerowac, lokacje tak waskie, ze te z uncharted to sandbox, AI przeciwnikow nie istnieje, fabula sie konczy w momencie kiedy sie zaczyna najgorszy ex w historii moich kontaktow z exami od sony, przynajmniej wsrod tych dumnie kreowanych na gierki aaa
  3. od momentu jak drugi raz napisales ze nie dostales to teraz zawsze sprawdzam czy na pewno masz ptaszka kolo nicku jak wysylam, teraz tez tak bylo wiec na 10000000000000000000000000% wyslalem, nie mam pojecia czemu czasem nie dochodzi :(
  4. Daffy odpowiedział(a) na Figaro temat w Souls-like
    Mowi przeciez bys nie wchodzil dalej bo pozalujesz chwile przed
  5. zauwaz ze w wynikach 4 eventu pominalem 21 miejsce, nie wiem czy liczac (bo te eventy juz sa policzone) policzyles czy jednak opusciles to miejsce, tutaj screen z 21 miejscem: wyniki 6eventu: listopadowy event jest online, nikt nic nie przeslal wiec sam wymyslilem :P
  6. Daffy odpowiedział(a) na luk_ash temat w Kącik RPG
    milion razy wola taka grafe a plynne stabilne 30fps, niz lepsza grafe by fapowac do niej na screenach i skaczace fpsy, skoro besheda cudow z tego silnika nie potrafi/nie chce/nie ma zdolnosci wycisnac to wole taki kompromis
  7. nie zgadzam sie, czaku przeciez na padzie z tego co sie oreintuje gra przewage daje manualna skrzynia biegow nad automatem - jak sie czlowiek biegly w tym zrobi to zmiana biegow o wiele szybciej auto rozpedzi
  8. ogolnie jest tak, ze kazdy kto funduje nagrode wymysla zasady jej wreczania, nigdy w to nie integrowalem bo ogolem ci ludzie sa wielcy za sam fakt dawania nagrod w takiej zabawie wiec byloby to w moim mniemaniu nietaktem bym im cos narzucal tutaj mialem wolna reke co do sposobu wiec majac jedna sztuke nagrody chcialem wymyslec cos co sprawi, ze chec rywalizacji beda mieli wszyscy: - wreczenie nagrody dla zwyciezcy to w chwili obecnej praktycznie rywalizacja czaku vs prezes - wreczenie nagrody na zasadzie losowania wsrod bioracych udzial to w chwili obecnej wiele osob co robi przejazd tylko tak by byl by sie liczyc w losowaniu bo kazdy szanse na wygrana kazdy ma taka sama tak powstal pomysl, ktory juz kiedys ktos tu proponowal - jedno losowanie ile im wyzej w tabeli tym wiecej szans matematycznych na wygrana - to wg mnie sprawi, ze wiekszosc stawki bedzie chcialo walczyc bo im wyzej tym wiecej losow, ograniczenie do 25 osob wg mnie tez sprawi (jesli liczba uczestnikow bedzie taka sama jak zawsze), ze nie wszyscy sie zalapia do losowania wiec nawet w ogonie powinna byc walka o czas i miejsce wydluzenie czasu eventu tez wg mnie sprawi, ze walka bedzie zacieta bo wieksza szansa ze ktos zagospodaruje ta godzine-dwie w ciagu 6 dni by wykrecic te kilkanascie kolek
  9. Daffy odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    koniec special one? z jednej strony beka z typa jesli go wywala, z drugiej strony pewnie znowu bedzie ich trenowac ancelotti, po kloopie w liverpoolu, kolejny super trener, ktory by mogl pracowac w united zamiast psychicznego holendra, a tak nawet jak kiedys van gaala wywala to bedzie klopot zatrudnic kogos kontretnego
  10. pisalem nawet dwa razy i zero odzewu square w wyzwaniach zawsze bierze udzial kolo 35-40osob - w tym miesiacu jest chyba lacznie 37 uczestnikow, nie wierze, ze nagle liczba wszystkich startujacych spadnie w okolice 25, nawet jak czasem trafie sie event gdzie startuje nas ok 20 ten konczacy miesiac z tego co pamietam tez jest z nagrodami bo miesiac temu nikt nie wygral nagrody sponsowanej przez welne (losowanie z lotto ) i przeszla na obecny
  11. xDDDDD figaro jaki fail, masz szczescie, ze jestem pobozny i nie wale szpagatow xDDD
  12. listopad bedzie kolejnym miesiacem z nagrodami!!!!!!!!!!!! dApo(psn: dApo_87) funduje rok abonamentu ps plus zasady kto to wygra mialem wymyslac ja wiec po zastanowieniu: - w listopadzie bedzie 5 eventow 6dniowych by miec wiecej czasu na wykrecanie czasow - nagroda glowna zostanie rozlosowana - w losowaniu bedzie bralo udzial 25 najlepszych kierowcow wg punktacji na koniec miesiaca (czemu nie wszyscy?by wymusic rywalizacje i wyeliminowac tych co jada tylko jedno kolko i olewaja) - 25 miejsce oznacza 1 los, 24 miejsce 2 losy.........1 miejsce 25losow, im wyzej w puntacji tym wieksza szansa na zgarniecie nagrody w losowaniu ale tez to nie oznacza, ze wygrac moze np ostatnia osoba z 1 losem - nie ma zasady, ze trzeba uczestniczyc we wszystkich czy tam ilustam eventach
  13. Daffy odpowiedział(a) na REZOK temat w Ogólne
    a wiesz jak wygladala po 3 miesiacach developingu?
  14. Daffy odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    fajne modyfikatory w wiezy halloweenowej, bossem oczywiscie jason, polecam sprawdzic
  15. Daffy odpowiedział(a) na REZOK temat w Ogólne
    liczyc, ze s3 bedzie mialo grafe na poziomie najlepszych gierek tej generacji xDDDD przeciez wiadomo, ze tak nie bedzie w momencie gdy dowiedzilismy jak powstaje ten tytul w przeciwienstwie do jedynki, w ktora sega wg plotek wpakowala 100mln $ screeny nie odrzucaja, jest mega roznica na korzysc w porownaniu do tego szkaradnego trailera w okolicach e3, ktory chyba powstal w drodze samolotem na targi, jest solidnie, nie bije z nich tanteda 3d jak z wielu produkcji z kickstartera i to mi pasuje jak ostateczny produkt bedzie mial poziom oprawy yakuz z ps4 to bede zadowolony
  16. Daffy odpowiedział(a) na REZOK temat w Ogólne
  17. Daffy odpowiedział(a) na Daffy temat w Subforum PESa
    konami do mnie moglo by juz umrzec, pes2016 i ogary przy nim pracujace maja chyba budzet rowny bylej dniowki kojimy
  18. Daffy odpowiedział(a) na Figaro temat w PS4
    duzy clank byl w dwojce, tam tez byly te wyscigi jak wipoeut, w trojce za nimi gre dali ta platformowke 2d z quarkiem fragment z malym clankiem z trailera reduxa to albo jakas nowa miejscowka albo ostro przemodelowali cos juz znanego
  19. Daffy odpowiedział(a) na Daffy temat w Subforum PESa
    jihad na forach i twiterze - miesiac czekania na patcha z transferami i jak sie okazuje nie obejmuje on wszystkich i dalej niektorych brakuje
  20. Daffy odpowiedział(a) na Figaro temat w PS4
    ojj baloniku popusc powietrza bo dobrze wiesz, ze glownie chodzilo mi o blubera bo ten sie zawsze za wszechwiedzacego uwaza i ma szydere jak czegos ktos nie wie lub sie pomyli na razie glowna zmiana jest nefarious, gameplaye to na razie przemodelowane miejscowki ale niczego diametralnie nowego nie widzialem
  21. Daffy odpowiedział(a) na Figaro temat w PS4
    kuvaaa jacy znawcy, nie bylo plywania, teraz bluber, ze nie bylo sekcji z clankiem xDDDDDDDDDDDDDDD oczywiscie, ze w jedynce bylo plywanie i byly sekcje gdzie sterowalismy clankiem
  22. it follows niszczy zwlaszcza muza i klimatem ale fear factor w tym filmie tez jest mizerny
  23. Daffy odpowiedział(a) na amsterdream temat w Ogólne
    platinium jakie dobre, kazdej konsoli jako ex sypnie prawdziwa perelke
  24. wszystkie eventy podliczyles???!!!

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.