Treść opublikowana przez Daffy
-
DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!
tez uwazam, ze losowanie nagrody jest super i super, ze dla tych co starowali minimum iles tam razy bo unikniemy jednostrzalowych cwaniakow
-
Scalebound
konami - skasowanie PT, budzetowy pes, mgs5 robiony sto lat, a i tak ostatecznie sporo z niego wycieto i niedokonczono, autorski fox engine, ktory nalezycie chyba nigdy nie zostanie wykorzystany a tez swoje pewnie kosztowal i czasu pochlonal square - 10 lat prac nad ffvx/versus, ciagle problemy z autorskim luminous engine, ktore sprawily, ze woleli kupic licencje na UE4 i KH3 i DQ11 juz napedza silnic epic capcom - pieron wie czy deep down i silnik phanta rhei jeszcze istnieje polyphony - sto lat grzebia juz nad GT7 japan studio - milion mniejszych projektow ale ten najwazniejszy czyli last guardian tez juz od stu lat powstaje nintendo - pierwsza wysokobudzetowa gra niny na wiiu powstaje juz tyle, ze z uwagi na sprzedaz sprzetu istnieje ryzyko, ze wyjdzie dopiero na nx
-
Scalebound
mi sie tylko rozchodzi czy to nie jest za male studio do tak wielkiego projektu majac na uwadze, ze jeszcze wewnatrz nie wszyscy grzebia przy scalebound bo maja tez inne projekty kazdy japonski dev ma problem z developingiem na nowych generacjach przy duzych projektach, takie sa fakty
-
Scalebound
gra ma potencjal ale niewiadomych jest wiecej niz tylko framerate, malo kto w branzy tak na prawde radzi sobie dobrze z open-worldami, patrzac na skale jest to najwiekszy projekt platinium ale z tego co kojarze te studio wcale jakies wielkie nie jest, a obecnie pracuje nad scalebound, transformersami, nier2, star fox zero - oby to sie nie odbilo na projekcie
- Scalebound
-
DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!
cos mi ucieklo chyba bo myslalem, ze w tym miesiacu jest tylko nagroda za 1 miejsce co jeszcze bylo w stawce?
-
Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki
momot na oficjalnym forum hajpuje nowa latke, ktora pojawi sie w pazdzierniku, ponoc znowu pelno poprawek i ma naprawic framerate na ps4
-
PES 2016
krzynowka i jego strzaly z dystansu to ty szanuj
-
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
mnie wkur.wia bo ten rok mogl przyniesc dwie gry, ktore na stale wpisza sie w historie gamingu, w jednej zapomnieli zrobic porzadny system walki i hitboxy, w drugiej napisac fabule....bol tym wiekszy, ze procz tego obie sa po prostu cudowne, a tak zostaje w obu przypadkach niedosyt, przynajmniej u mnie
-
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
formula jest super, dzieki niej ten gameplay jest tak dobry, problemem jest ilosc misji fabularnych - daliby tylko te gdzie faktycznie cos sie dzieje czyli jak piszecie polowe glownego watku i byloby genialnie, a dlugosc fabuly dalej bylaby super - z 25h, a tak mamy totalnie sztuczne rozciagniecie glownego watku misjami kopiuj wklej z sideops i gre na dziesiatki godzin z czego w ciagu nich caly czas gonimy za duchem tej serii
-
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
ja zamykam oczy jak zaczyna sie misja i leci lista nazwisk postaci, ktore wystapia w zadaniu, skrajny spoiler i glupota kojimy z tym patentem
-
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
od 30 wreszcie zaczyna sie mgs?
-
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
ja zaczynam 21 misje, jakies 32h na liczniku i to jest skandal jak prowadzona jest fabula w tej grze, to jest MGS na milosc boska, a za wyjatkiem prologue i 3-4 misji to czuje sie jakbym caly czas gral w sideops, podobnie jak soul - afgan jeszcze dawal rade czy to graficznie czy lokacjami, jakis taki fajny klimat tam panowal to afryka ssie strasznie zarowno klimatem jak i pastgenowoscia (gdzie tym lasom do gestosci tych z fc4 czy w3) - gameplay i mozliwosci taktyczne absolutnie cudowne ale jak sie zaraz fabula nie rozkreci to bede zmuszony robic pauze i wrocic do nieskonczonego w3 placze bo tak zawsze marzylem o mgs ktory mialby swietny gameplay i byl pelnokrwista gra, a nie filmem - dostalem to o czym caly czas marzylem ale jednoczesnie kojima zapomnial nagrac na plyte to za co kocham ta serie
- The Order:1886
- The Order:1886
- Fotki
-
Alien Isolation
suteq no blagam, nie gralem a sam wiem co ci odpisac xDDDDD
- DriveClub
-
PSVita - temat ogólny
przeciez nie ma juz praktycznie kogo zniechecac, na vite juz pisza praktycznie japonczycy, a tam piractwo nikogo, vita musi byc zlamana, trzymam dziennie za to kciuki
-
Premier League
tez uwazam ze by sie depayowi przydala przerwa, a za niego young, do tego az strach sie bac co lepsi beda robic z blindem - rozegranie pilki ma mistrzowskie ale czysto defensywnie zdecydowanie najslabsze ogniwo
-
Kącik bokserski
bylo cos ludzi na widowni?
-
DriveClub
czekam z wywieszonym jezorem, cudownie, ze gra dalej jest rozwijana, nowe trasy i season pass2 przytule z radoscia btw prywatne lobby nie beda czescia BIG october update, wyjda chwile pozniej, prywatne pokoje maja byc w pelni costumizacyjne - nawet system kar bedzie mozna wybierac lub wyscig gdzie przeciwnicy wzgledem siebie robia sie przezroczysci
-
Premier League
fajny mecz za nami z niewidomi liniowymi, teraz czas na nudny mecz po ktorym lider moze byc tylko jeden
-
Mortal Kombat
wiem wiem, z czego ostatni pare dni temu, chodzi mi o dodatkowa zawartosc, nad balansem w gierce czuwaja na biezaco
-
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
z tego co tu pisali to w misjach 21-26 fabula przyspiesza, koncowe misje fabuly ponoc tez sa toczone w dobrym tempie