Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Daffy

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daffy

  1. Daffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    xD xD zdziwilo mnie, ze nie gral w RE1-3 i sie zapytalem po ludzku dlaczego i czy tez nie skonczyl innych japonskich perelek (jak pisalem w tamtych czasach przeciez na konsolach wtedy tylko japonczycy robili super gierki) - zamiast odpowiedz tak jak post rozpoczynajacy ta stronke (juz nam teraz suteq ochlonal) ten zagotowal sie jak czajnik robiac z tematu CW ze swoim bolem du.py, a niby co chwile podkresla ze ten temat traktowac serio suteq serio lubie cie ale zachowujesz sie zbyt nerwowo, to juz jest kolejny raz kiedy nie potrafisz na chlodno podejsc do faktu, ze ktos sie ciebie cos zapytal - zupelnie jak niektorzy w realnym swiecie, ktorzy do nabijania sie z innych pierwsi ale jak cos o niego chodzi to pierwsi do spiny, jeszcze glupie, czerstwe hasla o gimbazie, poleciales wyplakac sie do CW, albo ze niby teraz czekasz na wrzuty na biede... ja psx kupilem pod koniec jego zywota, uzywanego od kumpla, klasyki z psx ogrywalem na kompie, ktory dostalem do nauki w smiesznej ilosci fps na emulatorach typu blum lub epsxe - jeszcze raz powtorze, lata 90 na konsolach to byla tylko japonszczyzna, jak ktos ja gardzi, a niby gral w tamtych latach to od razu zapala sie lampka ostrzegawcza stad z ciekawosci sie zapytalem czy w tamtych latach suteq gral w cos bo nie wiedzialem jak i kiedy zaczela sie u niego podjarka grami
  2. Daffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    lol, nie znasz zasad jezyka polskiego, ja slazok, ponoc nie potrafimy u nas gadac po polsku, a znam roznice miedzy slowem "ograniczyc" a "przestac/zakonczyc" , jak cie boli dup.a ze sam nie potrafisz sie odciac od CW i tak na serio giereczki i hejty w necie bierzesz do siebie xD wspolczuje xD
  3. Daffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    za to wisial na drzewie jak malpa xD bluber skoncz przestanmy sie z niego nabijac bo zaraz peknie i sie zagotuje jak to ma w zwyczaju bo przeciez ma tak zayebiscie silna psyche xD by nie bylo offtopu - mnie to dziwi, ze ktos gral na konsolach za mlodu (choc suteq nie chce sie podzielic co robil jak byl maly) i nie szanuje japonszczyzny - przeciez w dawnych czasach praktycznie wszystko co dobre na konsolach to wlasnie byly produkcje japonskie
  4. Daffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    suteqmonka normalnie xD
  5. Daffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    suteq xD zaden final, zaden z starych re, powiedz mi jeszcze ze zaden z mgs'ow? cos ty synek robil i gdzie sie chowales pod koniec lat 90 i poczatku tego wieku?
  6. Daffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    suteq prawie jak mendrek z ffvii choc ten drugi ponoc ta gra kiedys tam aby odpalil
  7. brzydka grafa w wiedzmienie xD xD to ja po prosze by kazdy sandbox byl tak brzydki
  8. Daffy odpowiedział(a) na Daffy temat w PS Vita
    calosc ogloszenia tyczy sie us, o eu cisza - roznica taka, ze w razie czego pudelko na ps4 zaimportujesz, cyfrak z us na vicie to znowu zabawa z zmiana kont i kart pamieci (meeh) swoja droga chora jest ta polityka wymuszonych portow japonskich gier na ps4 - sword art online, toukiden, god eater, teraz ten digimon - przeciez to co swietnie wygladalo na ekranie vity bedzie prezentowac sie karykaturalnie na ps4 tym bardziej ,ze japonce te porty lepia po najmniejszej liniii oporu podbijajac praktycznie tylko rozdzielczosc i liczbe fps
  9. Daffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    ja jeszcze lubie RE5 - malo w nim z residenta ale swietna gra do co-opa, na swoje czasy wygladala fajnie i to najlepsza gra (i jedyna sensowna w sumie) na move'a
  10. Daffy opublikował(a) temat w PS Vita
    nareszcie potwierdzono, ze gierka opusci KKW, na chwile obecna ogloszono wydanie pudelkowe na ps4 (siic kolejny port) i cyfrowe na vitusie w 2016 roku w US, o rynku europejskim cisza sama gierka? bardzo cieplo przyjeta przez recenzentow i graczy w KKW, swietny solidny jrpg, vitowe pokemony choc jak wiemy troche to naginane bo te stworki byly pierwsze
  11. No to wszystko wyjasnia, sony i oszczednosci i ciecie kosztow, jeden serwis na caly kontynent
  12. za czasow ps3 i bylo sprawniej bo lecialy konsole bodajze do czechow, teraz z ta francja to porazka na calego (jeszcze bym sie nie zdziwil jakby sie okazalo, ze cala europa naprawiania jest wlasnie tam)
  13. oni powinni na dzien dobry z otrzymana konsola z serwisu dawac na przeprosiny 3miesiace ps plus, a oczywiscie figa z makiem
  14. dramatyczny jest serwis sony, DRAMATYCZNY, chwala bogu, ze ps4 az tak awaryjne nie sa
  15. Daffy odpowiedział(a) na Square temat w Online
    taki typ gierek skrojony jest pod handheldy, jeszcze vita ma dostac port w 60fps i natywnej rozdzielczosci wiec fani takiego typu pozycji beda mieli uczte
  16. zdradze, ze sponsor na wakacyjne wyzwania byl ale z uwagi na zerowe wrecz zainteresowanie w temacie od premiery wiedzmina3 zdecydowalismy olac temat
  17. Daffy odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    te sa tylko produkcji nordisa - do dostania jak jezdze rowcem po wioskach w jakichś malych sklepikach, na pewno nie w sieciowkachnie, nordis ma "sniezyczki" oryginalne "sniezki" z dziecinstwa wygladaly tak:
  18. Daffy odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS4
    no maja byc , caly czas to podkreslaja, ze niby duzo z tlou chca dodac czyli wyciszajace momenty i wieksze lokacje dajace pole do kombinowania (gameplay z grudnia) gameplay z e3 i wczorajszy to pokazowka tego z czego slynie seria i tego co potrafia wyciagnac z ps4 (i jakis tam pstryczek dla (pipi)burzy z downgradem jaka przeszla przez neta w ciagu ostatniego pol roku) niesamowicie sa w tym co robi ai pomyslec, ze oni na potrzeby ps4 nie robili nowego silnika tylko dalej ulepszaja ten jaki stworzyli na ps3 dla serii uncharted i tlou po u4 tlou2, potem pewnie nowe ip
  19. Daffy odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    wiele rzeczy z lat mlodzienczych wyparowalo, pewnie teraz ich powrot bylby trudny z uwagi na prawa do marki, opatentowane sklady czy ryzyko, ze cos co kiedys bylo dopuszczone do sprzedazy juz jest zabronione (jakis barwnik, jakies E) - ja bym wiele dal za powrot np nutelii snickers, od dluzszego czasu nie potrafie tez dorwac oryginalnego loda "sniezki" ,zamiast tego sa jakies sniegowe, sniezne czy sniezek
  20. Daffy odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    no teraz w promocji jest guma turbo, konserwa krakus i proszek dosia
  21. Daffy odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    no ale czytajac opinie o paprykowych chio i taccosach to nawet nie jest nieudana proba podrobienia tamtych smakow tylko cos calkiem innego zerujacego na legendzie dziecinstwa jak bede w biedronce skumam kto im produkuje te chio, nie zdziwilbym sie jakby ci sami co ich top chipsy znajac zycie z gumami turbo bedzie tak samo, akcja fajna bo fani sentymentu kupia, szkoda ze znowu to nieuczcicwa gra na uczuciach
  22. Daffy odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    czytalem wlasnie lipa lipunia lipenka
  23. Daffy odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    widze ze juz niby od tygodnia maja chio w ramach akcji ,probowal ktos? skok na sentyment czy serio chio paprykowe czy taccos smakuja jak w latach dziecinstwa?
  24. Daffy odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS4
    raczej technicznie bo gameplayo to rozwinieta kontrukcja z kazdej poprzedniej czesci bo kazda miala poscig ale takie to jest uncharted i za to jest dla jednych kochane, a dla drugich taki typ gier znienawidzony - ma byc bigger, better and more badass mnie cieszy, ze w wywiadzie potwierdzili to co pokazali w grudniu - maja byc wieksze miejscowki wzorem tlou umozliwiajace kombinowanie, a nie klasutrofobiczne korytarze jak w poprzednich czesciach

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.