Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Daffy

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daffy

  1. nowy zwiastun genialny...też mi się wydaje, że Fassbender może ewoluować w tego stwora. a z ratingiem niestety dalej nic nie wiadomo wiadomo, jedynie, że Scott na wszelki wypadek kręci dwie wersje filmu więc nie daj boże w najgorszym scenariuszu wersja +18 trafi na bluray
  2. raczej na 100% to otwierający się kostium w którym przebywa "prawdziwa" forma SJ. A kampania dezinformacyjna trwa w najlepsze, szczególnie śmieszy mnie tak częste podkreślanie,że to nie jest prequel Obcego. Może nie będzie Aliensów w formie jakiej znamy z wcześniejszych filmów ale niech na miłość boską nie gadają,że oba fimy się nie zazębią jak po raz kolejny w kolejnym trailerze pokazują tą samą komorę z działem i SJ jaka była pokazana w 8 Pasażerze Nostromo
  3. nie ma bata, kto nie widzi poprawy gry Lecha za Rumiaka ten niech będzie zbanowany w tym temacie
  4. Daffy odpowiedział(a) na qb3k temat w Subforum FIFY
    jest futsal na oficjalnych zasadach Fifa? tzn z autami, zegarem zatrzymywanym za każdym razem gdy piłka opuści plac gry i z przedłużonymi rzutami karnymi po akumulacji 6 fauli drużyny?
  5. hmm po latach...zdecydowanie Okami, MGS3, GoW2, Valkyria Profile Silmeria, GT4,Burnout i DQ8
  6. Daffy odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    coś tam w tv na tvn turbo mi mignęło z tego boju dwóch drużyn środka ligowej tabeli i potwierdzam - retro koszulki były ładne
  7. tak pijalnia wódy/piwska, typowa speluna przelotówka by zatankować i iść dalej, nawet nie ma siedzeń tylko wszyscy stoją - lada, obsługa i tyle. Bar oblegany jest i tak bo ceny tanie i znajduje się na najbardziej imprezowej ulicy miasta, na przeciw klub Lemoniada czyli jeden z bardziej lanserskich w tym mieście.
  8. hahaha to jest przecież afterparty/przedparty bar dla katowickiej lemoniady . Tam nawet nie ma gdzie usiąść - wchodzi się, zamawia kilka piw lub kielonów, szybko je opróźnia i przechodzi się na przeciwko do klubu.
  9. a mi się świetnie gra po takim czasie w multi K3. Jednak tylko i wyłącznie jako for fun i w TDM. Nie ma praktycznie lagów(chyba, że jacyś japończycy wbiją na serwer), wszystko chodzi super płynnie i gra się bardzo przyjemnie. Warzone w tej części jest mega skopany głównie za sprawą bezsensownych zasad narzuconych przed GG - przymusowe 24 graczy to jak dla mnie za duży chaos, respawny z dupy, umiejętności klas itp. Do tego beznadziejne wsparcie klanowe i community, które skutecznie odrzuca od grania bardziej pro, szczególnie mając w pamięci jak to rewelacyjnie było rozwiązane w K2. jednakże dla mnie, osoby która ostatnimi czasy z cudem wygospodaruje raz na kilka dni godzinkę by odpalić PS3, szybki TDM na kilku mapkach w pełni satysfakcjonuje. Pozabijam noobków, ponapawam się oprawą A/V i z uśmiechem wyłączam konsolę W takim K2 jednak trzeba było grać regularnie by nie wyjść z wprawy w specyficznym sterowaniu, a w BF3 trzeba też grać często i długo by poodblokowywać rzeczy potrzebne do tego by nie umierać co 5 sekund. K3 jest właśnie bardziej hmm....ciut casual friendly, co w połączeniu z obecnym trybem życia czyni go dla mnie najlepszym fps online do TDM na PS3
  10. Daffy odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    prześliczny jest trine2. I tak samo dobry jak pierwsza część. magiczny tytuł jak dla mnie. Szkoda jednak,że dalej wkurza mnie ta sama rzecz co w jedynce - a mianowicie skoki postaci, nie wiem cz tylko ja takie wrażenie mam ale od zawsze są one jakieś dziwne/zbugowane i często muszę kilka razy wskakiwać na coś. Takie jakieś bezwładne są te postacie.
  11. no to tu się w sumie zgodzę, ze wszystkich śląskich klubów w ekstreklasie kibice Ruchu najbardziej afiszują się z "To My Naród Śląski". Niemieckość a Śląskość to dwie inne sprawy. Nie mam pojęcia stąd tak się utarło,że u nas tyle ludzi faworyzuje Niemców i się bardziej czuje obywatelami tego Państwa. Dla mnie to totalna głupota i sztuczna propaganda reszty Polski i osobiście nie znam nikogo kto tak twierdzi. Choć przyznam,że z tym czy ktoś się czuje Ślązakiem czy Polakiem to już bardziej złożony temat-spisy ludności to pokazują, bo większośc przy narodowości zaznacza u nas w rejonie "śląską". Ale wracając do tematu...obiektywnie uważam,że za schemat budowy klubów w oparciu o wielu Polaków jak Ruch czy też za ostre promowanie młodych wychowanków jak Legia trzeba trzymać kciuki. Budowanie legii cudzoziemskich w polskich klubach za parę lat odbije się na nas tym,że wypadniemy z pierwszej setki w rankingu reprezentacji.
  12. ogólnie Killzone2 pod względem infrastuktury online czyli tego co wymieniłeś Kozbionio (wyszukiwarki serwerów,prywatne pokoje, wsparcie klanowe) jest o kilka długości przed wszystkimi innymi fps'a online na konsoli Sony. W głowie mi się nie mieści z jakich powodów zregnowali z tego wszystkiego w K3. Killzone3 w multi jest fajne ale dla samotnego gracza, w partyzantce i jako banchmark graficzny.
  13. fix'ed właśnie to mnie rozwala w tematach na necie o Ruchu tak się "polacy" brzydzą tej naszej domniemanej "ukrytej opcji niemieckiej" a Ruch pod względem kadrowym jest najbardziej polskim klubem w ekstraklasie. I obiektywnie wydaje mi się, że to za takimi klubami powinno się trzymać kciuki bo gdy każdy klub przyjmie schemat budowy składu jaki ma np Wisła Kraków to za 15lat nawet Uzbekistan będzie 3-0 wygrywać z naszą reprezentacją.
  14. a najbardziej polska drużyna ekstraklasy znowu wygrała i już jest na podium
  15. da się, po meczu ma się głosowanie na mapkę dla nowego meczu i do zagłosowania są wszystkie mapki.
  16. ciężko określić. Na pewno wczoraj grałem komfortowo.Głowy jednak nie dam czy to zasługa naprawienia czegoś w infrastrukturze serwerów czy po prostu tak mało ludzi gra w to w chwili obecnej,że serwery nie są obciążone, a za parę tygodni gdy grę kupi wiele osób znowu zaczną się cyrki.
  17. ja wczoraj pograłem dobre 3h. Wybrałem samą partyzantkę czyli deatchmatch bo Warzone w tej części mi się nie podoba. Fajnie się grało, lagów jakby mniej niż kiedyś i wszystko chodziło super płynnie. Rok od premiery a dalej to bezsprzecznie najładniejszy fps online na konsolach. Szczególnie oprawa mapek, które wychodziły w DLC( w tej wersji gry są od razu) miażdży suty.
  18. dokładnie
  19. już można kupić grę, dla plusowców kosztuje 27zł a zawiera w sobie wszystkie map packi dotychczas wydane więc jest to wg mnie okazja. Do tego Sony potraktowało ją jako osobną grę więc trofea tak jak każda osobna gra czyli mamy 40 pucharków związanych tylko z mutli i platynę
  20. Daffy odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    dalej jest protest kibiców? bo doping na narodowym przypominał stypę
  21. leee super cena w ofercie dla plusowców. Pełny multi wychodzi taniej niż jakbym do wersji na płycie miał kupować tylko mapki z dlc.
  22. SSX

    Daffy odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    ale rozumiem , że jest ona zawarta już na płycie ?? edit - w sumie z tego co piszą to nie wiem czy to będzie na płycie czy na storze i czy będzie płatne czy nie. w każdym razie na pewno góra Fuji jest ekskluzywem
  23. SSX

    Daffy odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    góra Fuji jako ekskluzywne dlc na ps3
  24. Daffy odpowiedział(a) na Masher temat w PS Vita
    ludzie o czym wy dyskutujecie?! wejdźcie sobie do działu platformówek. To jedna z najlepszych gier 2011 roku i najlepszy klasyczny platformer 2d pierwszej generacji konsol hd. Do tego najładniejsza gra 2d ever. I teraz to wszystko w nieokrojonej wersji(za wyjątkiem co-opa) ląduje na Vicie - brać a nie gadać.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.