Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

messer33

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez messer33

  1. messer33 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    a w sumie ciekawe, taki np songs of conquest by nie poszedł 4k na monitorku?
  2. messer33 odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
  3. messer33 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    a to masz stacje gamingową.
  4. 100% w GP taka bieda z nędzą ostatnio że bankowo z tym czekają żeby się zrobiło znowu głośniej o usłudze dzięki potężnemu HK.
  5. a z tym ultraboostem to będzie BB w 60 klatkach czy nie?
  6. messer33 odpowiedział(a) na Wojtq temat w Seriale
    16 maj
  7. messer33 odpowiedział(a) na luk_ash temat w Kącik RPG
    Chciałem sobie włączyć ale wychodzi na to że już lepiej poczekać na ten pacz. Ewentualnie "zatkam się" NV na decku
  8. masz bardziej szczegółowo tylko u mnie np VPN lat nie chce już działać, Windscribe ostatnio używałem
  9. messer33 odpowiedział(a) na luk_ash temat w Kącik RPG
    O to może feature konsoli xbox ostatnio, w expeditions tak samo acziki zepsute xD
  10. messer33 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
  11. messer33 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    No to w końcu coś co zrobi graficzką przy tej generacji, fajnie.
  12. messer33 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    fixed
  13. messer33 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Serial plus fakt że dali za free.
  14. messer33 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Souls-like
    a no dla mnie bo w sumie potem to dwie pierwsze to formalność przed walką właściwą
  15. messer33 odpowiedział(a) na luk_ash temat w Kącik RPG
    No to nie graj lepiej xD
  16. messer33 odpowiedział(a) na Patricko temat w Ogólne
    W sumie to dobrze napisałeś, ale wszystko posypane pieprzem SW
  17. messer33 odpowiedział(a) na Bigby temat w Ogólne
    Przez 85+h mój raz tylko to złapał. Podstawa to raczej nie brać pawnów co mają hełmy zasłaniające oczy.
  18. Proponuję zablokować dostęp do forum przez tapatalka, mamy 2024 rok, szczególnie użytkownikom co mają sygnaturę z tapa.
  19. messer33 odpowiedział(a) na Bigby temat w Ogólne
    Ta już zrobiłem w hubie endgame tam im robiłem prezenty. Chociaż myślę że jakby nie zawalić questów lub nie pominąć to można by też tak zebrać, miałem chyba 41/50, choć też czytałem że skip time z kolejką w knajpach tak samo na to wpływa.
  20. messer33 odpowiedział(a) na Mejm temat w Ogólne
    Ja właśnie demo sprawdziłem na SD, spoko działa a sama gra zapowiada się bdb, można się zgubić już po pierwszych 30min. Gdyby nie to że zaraz ma być na duże konsole to bym wziął przy obecnej promocji na steam, jedyny zarzut na SD to raczej za małe EQ i mapka, średnio czytelne. No ale jakbym nie miał wyjścia to by się tak grało.
  21. messer33 odpowiedział(a) na Bigby temat w Ogólne
  22. messer33 odpowiedział(a) na luk_ash temat w Kącik RPG
    Ja bym zagrał ale na konsolach chcą haracz za online to nie zagram.
  23. messer33 odpowiedział(a) na Figuś temat w Seriale
    Mi zostały 2 ostatnie epy na dziś/jutro pewnie. Podoba mi się i jest chęć grać w Fallouty. Ktoś pytał czy to podejdzie osobom nie zaznajomionym z grami, u mnie się nie sprawdziło. Podobno zbyt groteskowe, gdzie tlou dobrze trafił do osób nie mających pojęcia o grze.
  24. messer33 odpowiedział(a) na Grzegorzo temat w Ogólne
    Ja tam grałem na konsoli i nie pamiętam żeby miał jakieś problemy z tym systemem zapisu gry. Gierka świetna była, szkoda że 1 nie dostała pacza 60 albo fpsboosta na xboxach. 2 mam nadzieję że znowu bez murzynów i resetcwele będą mieć bul pupy.
  25. messer33 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Co do następnej ich gry to wiadomo że day one, nie ważne czy Baldur czy Divi - w sumie chyba wolałbym Divi przez bardziej taktyczną walkę, tylko niech dowiozą z poziomem kompanów tak samo jak tutaj i będzie kolejna świetna gra.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.