-
FIFA 14 Ultimate Team
Dabel post, bo paczcie jak jakiś frajer kupił odemnie strój away jakiegoś wiejskiego klubu za 1,7k coinów Sam se tyle wylicytował, lolz.
-
FIFA 14 Ultimate Team
No lewy to taki nowy BALO, ja mam 570 coinów, a mialem tylko jedna paczke w dejli giftów (btw od 13 wrzesnia web app juz dziala...), nie mam loyalty packs (bug), i teraz szukam jakis noobów co wystawia kogos OP za 150
-
Reprezentacja Polski
Skakanie Boenischa jak piesek proszący o piłkę, to się nazywa dobra gra obronna? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_NujljguTNg#t=20
-
Primera Division
Podanie na nos RANALDY Ramosa też spoko, szkoda, że go nie wykorzystał.
-
FIFA 14
Ja to nie dostałem zadnej paczki tej "lojalnościowej" a w futa gram od 12, czy nawet 11 (był tam? już nie pamietam nawet), w kazdym badz razie mój CF NARANJAS WAS ESTIMATED IN SEPTEMBER 2011. I nic, zero (pipi)a null, nie tylko ja nie mam tych paczek, bo patrzylem na ich forumku, ale... Mam 380 coinsów teraz, eh.
-
FIFA 14 Ultimate Team
Gra ktoś na PC?!
-
FIFA 14
Lewandowski znalazł chyba sposób na Valdesa: http://www.easports.com/fifa/football-club/videos/ugc/170929574 Bramka dla Schmelzera - który wrzucał. ps. (pipi)a jaka jakość na tym EAoskim góvnie, nic nie widać ;/
-
Primera Division
Bramkarz z przewroty samobója wpakował
-
Primera Division
Bale i gol w debiucie. A Real gra taki piach, że szok ;/ Nie, cofam, nawet piachu nie grają - stoją i patrzą jak ich objeżdżają.
-
PES 2014
No ej, ja byłem jakimś tam redaktorkiem na issonline (BTW jak można było tak zje.bać taki potencjał jaki ten sajt miał?), więc wiem na co stać scene, ale popatrz jeszcze raz na tego screena i wyobraź sobie, że kolo oddycha, cieknie po nim pot itp - FOTOREALIZM, tego moderzy zbyt szybko nie ogarną, bo nie mają dostępu do jakiś tam pierdół, bo grymasy itp już nie są robione na zasadzien ON / OFF, a edytowane dla każdego z osobna. Znaczy się tak na jakimś tam winining eleven blog czytałem, czy peseditblog. Nie mówię, że nie ogarną takich mord, tylko na pewno nie od razu (I MAM NADZIEJE, ŻE SIĘ MYLĘ!). Inna kwestia, że te "lagi" w sterowaniu w fullu znikły (podobnie jak w demie pes 2013 z nimi jest więc), tak piszą ludzie co na piratach już grają sobie, no i jakieś tam redaktorzyny z prasy.
-
PES 2014
Wątpie, że moderzy dadzą radę zrobić TAKIE fejsy: http://image.noelshack.com/fichiers/2013/37/1379120319-silva.jpg Nie dysponują materiałami takimi, tak jak EA robiło tą sesje całą masą aparatów, by stworzyć konkretne fejsy. Jednak poziom trudności wzrósł w tej kwestii I DOBRZE! Bo to jak dla mnie fotorealizm
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
Śląsk gnoi Lecha (jak każdy w tym sezonie) LEVY NA KADRE! A nie jakiś dyzma! A co do samego Smudy, to w sumie, trzeba mu przyznać, że wie jak w POLSKIEJ lidze trenować graczy. Na selekcjonera kadry się nie nadaje, ale jego staromodne metody jednak w polsce spisują się bardzo dobrze. Teraz pytanie - czy to oznacza, ze polska piłka jest tak zacofana, że leśny dziadek ją po prostu może mieć w małym paluszku. Odpowiadam: TAK.
-
Wymiana kodów Steam/Origin, kart itepe
Chciałem tego trajna 2, ale ktoś już zajumał i się nie przyznał nawet... edit: dobra, zakupiłem humbla
-
TRANSFERY
Najlepsze jest to, że javiego martineza mam FUT w fifie. No ale, ten co do wyjścia arsenalu z grupy, to ogórek ofkors nie ma racji, wiadomym jest, że borussia tera to nic nie warte... NIC. Napoli #1, Arsenal#2. Ozil jednak nawet Giroudowi zapewni te ~20 asyst, co wystarczy na taką grupę LM.