Treść opublikowana przez namiotnik
-
Guitar Hero Live
Baterie zostały wymienione i gitara dalej nie działa, a dopiero od wczoraj ją mam
-
Guitar Hero Live
No własnie wczoraj grałem prawie cały dzień na bateriach, które były w zestawie, dziś parę piosenek i gitara się wyłączyła
-
Guitar Hero Live
Panowie, a teraz pytanie trochę z innej beczki. Ile Wam baterie trzymają w gitarkach?
-
DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!
Ja sam nie mam dostępu do konsoli od poniedziałku także jak wtedy byłeś przede mną to na pewno skończyłeś wyżej niż ja Ja zmieściłem się z moim czasem chociaż w 20?
-
DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!
Nie spodziewałem się, że utrzymam tak wysokie miejsce, a tu jednak Wracam jak najszybciej z roboty i sprawdzam nowe wyzwanie!
-
Dying Light
Chyba już o tym pisałem parę stron wcześniej, ale mogę się powtórzyć. Żeby zmienić język na angielski, trzeba niestety przestawić język konsoli na angielski. PS. Odebrałem dziś swoją kolekcjonerkę i muszę Wam powiedzieć, że nie żałuję wydanej kasy. Figurka jest na prawdę fajnie wykonana i dobrze, starannie pomalowana. Ale i tak najlepszym elementem całego zestawu jest soundtrack autorstwa Pawła Błaszczaka który jest po prostu rewelacyjny (trochę bardziej ambientowy w porównaniu do tego z Dead Island). Dzięki wielkie za informacje, najwidoczniej nie doczytałem A kolekcjonera bardzo fajna! Też się nad nią swego czasu zastanawiałem.
- Dying Light
-
DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!
Mógłby ktoś wrzucić screena tabeli? ostatnio w ogóle nie mam czasu aby uruchomić konsole i nie wiem jak to teraz tam wszystko wygląda
-
DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!
Drobna składka na nagrody to fajny pomysł, jestem jak najbardziej za Tak samo uważam, że dłuższy czas trwania eventu jest spoko bo nigdy nie wiemy co nam wypadnie, a 2-3 dni na wykrecenie jak najlepszego czasu to trochę mało