Skocz do zawartości

Lochu

Użytkownicy
  • Postów

    334
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

59 Dobry człowiek

O Lochu

  • Urodziny 10.12.1991

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna
  • GamerTag:
    Lochu995141
  • PSN ID:
    LochuPL

Ostatnie wizyty

632 wyświetleń profilu
  1. Hej @Square a co myślisz o tej teorii że to nie jest ssj4? Sporo różni się od tego z GT. A jeśli nie mylę się to Akira nie pracował przy tamtym projekcie. Chociaż mogę się mylić trochę bo oglądałem to ostatnio jak w w rtl7 leciało a później to zdjęcia tylko. Także kupę lat
  2. Hej Panowie i Panie (może) jak oni to policzków. Zacznę od początku jak niby w kanonie byli. Jeśli coś mylę to popraw mnie ktoś. Podczas walki z beerusem jest ssjgod. Później pojawia się ssjblue. Pamiętamy wszyscy ui. Ale później walka z Broly i Gogeta. Z celem pojawiasia Gohan beast który silniejszy jest od ssb. I teraz kurwa nagle jeszcze ssj4 Jak to ogarnąć? @Square Pisałem z telefonu. Sorry
  3. Z tego co czytałem to producent Akio Iyoku wypowiadał się że Daima należy do kanonu i dzieje się rok po sadze Buu
  4. Swoją drogą to kupę lat trzeba było czekać żeby
  5. Nie wiadomo czy będzie cos z DS2. Kojima będzie miał swój własny panel 9 marca.
  6. Ja zamawiam zwykle preordery tam i bez problemów, w dniu premiery zawsze plyta na chacie była.
  7. Po pierwsze ten remaster wogóle nie potrzebny, a po drugie to tam tyle gameplayu że 60fps nie potrzebne żeby się dobrze bawić, jak ktoś lubi takie gry.
  8. Lochu

    Black Myth: Wu Kong

    Są amulety i maska które zwiekszają szansę na drop. Nie mam pewności czy działa na rośliny, ale u mnie po założeniu szybciej poszło i nie męczyłem się tak jak Ty.
  9. 1. Tutaj możesz sprawdzić https://www.backwards-compatible.com/ 2. Na wachnięcia prądu nie wiem, ale gdy u mnie jest przerwa w dostawie gdy gram, to poźniej dwa dyski się "naprawiają" 3. Oczywiście że najpierw włącz konsole. 4. Nie wiem jaki masz tv ale ustaw poziom czerni hdmi na niski, nie popełnij tego błędu co ja - przez długi czas grałem na "standardowym"
  10. Lochu

    Bloodborne

    Porobiłem trochę normalnie lochy ale za dużo zachodu z nimi, więc wpisałem numer glifa ręcznie z netu, tam znowu level mobków bardzo do góry skoczył.
  11. Bomba poszla
  12. Jeszcze z 15min i koniec. Gdzie te gry na pro?
  13. Ten smok też jakiś niedorozwinięty
  14. ArcheAge to nie MMO czasami?
  15. Lochu

    Bloodborne

    Na którym levelu najlepiej tam iść? Teraz mam 70
×
×
  • Dodaj nową pozycję...