
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
haha te potwierdzone info o stalker 2 1. 4k 2. ray tracing 3. day one w gp xdd widac jakie dzis gry maja priorytety
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
no jak sie wyrobią to 2021 uratowane, halo mozna zamykać
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
gdzie jak co?
-
Zakupy growe!
2 lata temu wyciagnalem to z kosza w biedronce za 7zl xd
- Steam
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
- Godfall
-
The Medium
nie chcieli wydac gry w ten sam dzien co cyberpunk? szok
-
+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?
sa na necie 2 popularne kalkulatory, jeden pokazuje 10% drugi 30% przy tych samych configach jeden i drugi sa chuya warte
-
PC Hardware - problemy
no za małe różnice, wyebane - zostawiam jak jest
-
PC Hardware - problemy
może tu ktoś ogarnie temat: procek i5 8400 podobno wykorzystuje ddr4 2666mhz maks i wyzsze taktowanie ramu nic prockowi nie da czy jest w takim razie sens przy takim setupie wymiana pamięci na 3200mhz czy faktycznie nie będzie odczucia poprawy działania dopóki procekt tego nie wykorzysta?
-
Ghost of Tsushima
no taki poziom dreams, trawa spoko
-
Ghost of Tsushima
myslalem ze chociaz graficzka zaskoczy bo wiedzialem ze kalka assasina ale ze bedzie brzydsze od leciwego horizon zero dawn no to szoker edit: chociaz kalka assasina to jednak ujma dla assasina wiec cofam - infamous w chinach
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
czy jak dev robi gre która sie odpala na gtx770 ale też na rtx2080ti to znaczy że na któryś setup rozdaje swoją prace za darmo?
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
no to zostaw babcie w spokoju i sam zarób