Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinowania nie ma. Trzeba tylko zapisać sobie w pewnym momencie save i skończyć kampanie dla NCR, potem wrócić do tego save i zrobić kampanie dla Legionistów, i tak samo dla dwóch pozostałych frakcji. Tak żeby nie wracać do początku gry. No i trzeba zacząć grę w trybie Hard Core mode, po skończeniu fabuły można go już wyłączyć i robić pozostałe questy. 

Odnośnik do komentarza

Kombinowania nie ma. Trzeba tylko zapisać sobie w pewnym momencie save i skończyć kampanie dla NCR, potem wrócić do tego save i zrobić kampanie dla Legionistów, i tak samo dla dwóch pozostałych frakcji. Tak żeby nie wracać do początku gry. No i trzeba zacząć grę w trybie Hard Core mode, po skończeniu fabuły można go już wyłączyć i robić pozostałe questy. 

Heh, dla NV zaczynałem grę kilka razy. Oj świetna przygoda, w F3 czeka na mnie jeszcze kilkanaście achievementów i godzin gry

 

 

A nie ma kombinacji z "karmą"?

Nie ma tego sytemu w NV. Jest swego rodzaju karma w każdej miejscowości oddzielnie bez znacznia na achievementy

Odnośnik do komentarza

Battlefield 4 - 3/10. Najłatwiejszy Battlefield do wymasterowania. Singiel żałośnie łatwy, w multi nic wielkiego do zrobienia nie ma. Jedynie w multi trzeba trochę pograć żeby wbić 25 level i 45 killi M1911. Jeśli ktoś nie ma jakiegoś tam kodu na odblokowanie tej spluwy to musi się liczyć z tym, że będzie musiał zaliczyć kilkaset killi innymi pistoletami.

 

Shadow of Mordor- 6+/10. Chyba oceniam za wysoko, ale z początku trudno mi się grało. Za wcześnie niektóre trofea chciałem wbić i źle na tym wychodziłem, bo niektóre spotkania z kapitanami i wodzami mnie po prostu przerastały. Później, jak już podrasowałem swojego ziomka to większość starć to łatwizna. Ogólnie każdego trofika można wbić z palcem w ...  

Gierka całkiem niezła, dałbym 8-, ale za fatalne zakończenie zniżam do 7+. 10- w PSXE to dla mnie kpina, nie ma w tej grze nic co spowodowałoby żebym przez moment mógł pomyśleć, że to gra na więcej niż 8/8+.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wolfenstein: The New Order. Przyznam się- grałem z glitchem (za dużo gier do nadrobienia:P) więc trudność oceniam 3/10 (jedynie ostatni rozdział na UBER momentami sprawiał trudność). Ale myślę, że spokojnie dałbym radę przejść całość na UBER i wtedy oceniłbym pewnie 4/10. Podczas przechodzenia gry skupiłem się na perkach, olewając znajdźki i tu mnie system seve'ów mile zaskoczył, bo po pierwsze po skończeniu fabuły można odpalać rozdziały w celu znalezienia fantów, a po drugie nie trzeba powtarzać całego rozdziału, wystarczy dojść do momentu zebrania ostatniej znajdźki i wyjść do menu głównego. Mega oszczędność czasu (czemu więcej gier z takiej możliwości nie korzysta?).

Natomiast sam tytuł naprawdę kozacki i jeden z lepszych fpsów w jakie grałem. Mocne 8/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

LBP2 (i pare tygodni wczesniej LBP1) - go.wno obesrane. MM to partacze kodu.

 

chyba jesteś niepoważny, 1 i 2 są w porządku, 3 ssie

 

 

Ale o czym ty ku.rwa mowisz? O platynach czy o przebieraniu sie w laszki?

 

LBP2 (i pare tygodni wczesniej LBP1) - go.wno obesrane. MM to partacze kodu.

jak zrobiłeś 50 zagrań w Twój level?

 

To bylo meczace. Wbijasz sie do kogos do poda i prosisz zeby poszedl za toba. Wracasz do swojego poda i jak ktos sie przylaczyl to wchodzisz na swoj level i go konczycie razem. Tylko zrob jakis ultra krotki.

Odnośnik do komentarza

Ale jestesmy w dziale platyn a nie recenzji wiec komentuje to pierwsze. A w tym przypadku totalna randomowosc skokow, ladowan, zmian glebi itd. swiadczy o tym, ze MM chyba sami nie grali w te etapy, ktore chcieli aby gracze przeszli bez skuchy. W zadnej innej grze nie czulem sie tak oszukiwany przez system jak w LBP bo o ile wtopa z mojego bledu jest ok, tak wtopa z bledu gry to stek ku.rw, chu.jow itp. epitetow. Vanquish byl trudny, ale nie czulem sie zostawiony sam sobie bo wiedzialem, ze przez szlifowanie skila osiagne sukces. W LBP nawet po 30000h nie ma sie pewnosci jak zakonczy sie skok. A takich skokow trzeba do trofa wykonac wiele. Je.bac MM.

Odnośnik do komentarza

Ja przez ostatni rok grałem tylko w Borderlandsy z gier, których nie posiadałem wcześniej i tylko tam powbijałem platyny. Mam nadzieje, że za niedługo wpadnie 30-ta.

 

Musze zrobić w końcu update tematu :/

 

E: Podczas aktualnie trwającej naprawy http://psntrophyleaders.com można posłuchać dzwięku wpadających pucharków, po naciśnięciu Xa :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...