Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

@Maztika
Akurat mapy w BF3 są zrobione pod Podbój w przeciwieństwie do BC2 który był genialny w Rushu. Omijasz najlepszy tryb w BF3 grając tylko Rush.

@ Kozbinio
Pan Pech to największy Madafaka w BFie, z nieosiągalnym dla innych ratio 100000000:0

Mnie jak do tej pory nie zniechęciły bugi występujące w dwóch ostatnich odsłonach Battlefielda, na premierę przygotuję sobie koszulkę z napisem Proud to be DICE beta tester since 2010 hehe. Czekam na czwórkę i szarpię od premiery, chyba na PS3, po miesiącu przeniosę się na PS4. Na razie nie widzę innej opcji, bo nie lubię zaczynać grać multi miesiąc po premierze jak inni mają już jako tako ogarnięte mapy, odblokowane bronie itd i leją mnie na potęgę. Wchodzenie na multi kilka tygodni / miesięcy po premierze bywa bolesne.

 

@Qvstra

Na razie w necie pojawiła się tylko opinia kolesia z Gamestopu który grał na PS4 i potwierdził 1080p. Nie wiem jak to zobaczył, czekam na oficjalne potwierdzenie, choć dla mnie spokojnie wystarczyłoby 720p i jakość grafiki na poziomie High z PC

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Adi - odwróć kolejność i będzie ok :whistling:   Ja ogram to coś zwanego "otwartą betą" na ps3 i spokojnie zaczekam, aż zrobią z tej gry w miarę grywalną wersję - jeżeli im się uda :devil: Wtedy dopiero zakup jedynej słusznej opcji - na ps4 , czyli 2014 znając partaczy z Dice

 

 

 

To pewnie dlatego ludzie z KZ3 uciekli tak szybko, właśnie dlatego że to była dobra gra :D

 

A tak swoją drogą, ciekawe czy ceny serwerów na konsolach pozostaną bez zmian bo czuje chęć wyciągnięcia z tego większej kasy przy ich "nextgenowym hicie" niż poprzednio.

Odnośnik do komentarza

Pryx - będzie można przenieść statystyki z platformy na platformę? bo tak to zaczniesz w sumie od zera (tyle, że oblatane mapy, rodzaje broni itp.)

 

ja przez YLODa mam problem rozwiązany :)

Mozna staty i premium przeniesc z ps3 na ps4

 

Bf 4 na nextgen w 720p

https://twitter.com/jackfrags/status/370847476754157568

I teraz mam pytanie jakim cudem konsola z 5.5gb na grafice nie potrafi uciagnac bf4 w 1080p? Wiekszosc kart na pc ma 2gb na karcie i bf4 pociagnie w full hd.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Kupuje PC :) Jesli pierwszy BF nie wyglada tak jak na pc w 1080p na ultra, to co w kolejnym bedzie powtorka z tej generacji, czyli 24 graczy i mniej flag na mapach?

 

e: gralem przed chwila w BF3 na pc. Dla porownania wzialem 720p i high, a pozniej 1080p i medium, a pozniej low. Gra wyglada o wiele ladniej w 1080p i low

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Ludzie z KZ3 uciekali bo zrobili względem KZ2 to samo co było między COD4 a COD4 MW2,czyli zwalili coś czego nie można było zwalić,bo wystarczyły małe kosmetyczne poprawki.Co do 720 to widać ze DIce jak i całe EA to lenie,chcą kasę wyciągnąć,dopiero za rok albo dwa wydadzą coś co ma coś wspólnego z next gen.

Odnośnik do komentarza

 

Adi - odwróć kolejność i będzie ok :whistling:   Ja ogram to coś zwanego "otwartą betą" na ps3 i spokojnie zaczekam, aż zrobią z tej gry w miarę grywalną wersję - jeżeli im się uda :devil: Wtedy dopiero zakup jedynej słusznej opcji - na ps4 , czyli 2014 znając partaczy z Dice

 

 

 

To pewnie dlatego ludzie z KZ3 uciekli tak szybko, właśnie dlatego że to była dobra gra :D

 

A tak swoją drogą, ciekawe czy ceny serwerów na konsolach pozostaną bez zmian bo czuje chęć wyciągnięcia z tego większej kasy przy ich "nextgenowym hicie" niż poprzednio.

 

Brak customizacji serwerów plus 2 miesięczna przerwa w działaniu PSN zrobiła swoje :) Można nie lubić KZ, ale pisanie że jest to b słaba gra jest przesadą.Przypomnę CI, że jak graliśmy razem w KZ3 to jakoś specjalnie nie narzekałeś  :thumbsup:

end offtop

Czyli gramy 720p w 2013 r  :wallbash:  Zaczyna się "odkrywanie" piękna nowego BF ??

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

IMO

Nie ogarneli do końca Devkitów i stali przed wyborem stałe 60 fpsów przy 720p czy 1080p przy zwalniającej animacji, żeby wybić COD argument z ręki, że sa jedynym fpsem na konsolach który hula na stałych 60 klatkach wybrali 720p/60fps.

Też uważam tak jak wy, że nie po to się robi nową generację, żeby grać na niej w tej samej rozdziałce co obecnie, ale ja szczerze nie widzę zbyt dużej róznicy między 720 a 1080p. Gry które wyszły w 1080p nie zrobiły na mnie takiego wrażenia, że po zagraniu w nie nie mogłem już patrzeć na 720. W grach takich jak Battlefield gdzie na ekranie tyle sie dzieje nie mam czasu liczenie pikseli.

Odnośnik do komentarza

Człowieku, nawet na 24 calowych monitorach różnica między 1080p a  dajmy na to 1440x900 jest widoczna.

Nie dla mnie. Ja natomiast wiem, kiedy coś śmiga w 60FPSach i to jest dla mnie najważniejsze. Szczególnie w strzelankach. Dlatego jeśli kosztem 1080p mam dostać 60FPSów to dla mnie to pasuje. Jasne, że chciałbym full package ale ile wtedy trzeba by było czekać na tego BFa? Ja już na BF3 nie mogę patrzeć dlatego wali mnie 1080p i cieszy mnie możliwość pogrania w nowego BFa przy starcie PS4.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

To chyba oczywiste ale widać że nie dla każdego,chyba że myślicie że każdy bf będzie wyglądał tak samo jak czwórka.

Człowieku, to jest tak oczywiste, że nie trzeba nam tego pisać. Jednak teraz dyskutujemy o BF4, które jeszcze nie miało swojej premiery, a ty już zaczynasz dyskusję o BF5, które nawet nie wiadomo czy zostanie wydane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...