Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widziałem wczoraj na Conquescie, to rpg w tył czołgu zabiera ponad 50%, stary sposób punktowania z BC2 robi robotę.

Widziałem też komunikat "assist count as a kill", doczytałem, że asysta powyżej 75% będzie zaliczana jako kill, koniec z "kradzeniem killi" :]

 

Wydawało mi się, że miałem jakiś komunikat po strzeleniu rpgiem w gąsienicę czołgu, coś o unieruchomieniu, ale nie było to "disable vehicle" za 100 punktów tylko coś innego, nie jestem pewien, popróbuję jeszcze raz go złapać.

 

Zielu mówił, że czołg się zagrzebuje w pyle po zawaleniu budynku na B, potwierdzam. DICE wprowadziło tyle smaczków, np. dźwięk windy (gdy jesteś na dachu, wiesz, że ktoś zaraz przyjedzie), alarmy samochodów wyją gdy cos obok nich wybuchnie, po zawaleniu wieżowca zaczynają wyć syreny, że głowa mała.

 

@Orzeszek

Otwarta beta jest od dzisiaj.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Widziałem też komunikat "assist count as a kill", doczytałem, że asysta powyżej 75% będzie zaliczana jako kill, koniec z "kradzeniem killi" :]

 

 

hmmm czyli będzie można mieć teraz dla odmiany wynik 23 do 6 siejąc tylko z RPG po czołgach lub na ślepo waląc z czegoś mocniejszego. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem wczoraj na Conquescie, to rpg w tył czołgu zabiera ponad 50%,

tez raz rozwalilem czolg dwoma rpg w tyl, ale nie bylem pewny czy byl w 100% nienaruszony. Swoja droga juz w BF3 strzal w tyl czolgu pod katem 90% bral 60% (przynajmniej strzal z innego czolgu)

DICE wprowadziło tyle smaczków, np. dźwięk windy (gdy jesteś na dachu, wiesz, że ktoś zaraz przyjedzie)

mozna sie tego tez spodziewac widzac, ze drzwi od windy sa zamkniete- po wjechaniu na gore pozostaja otwarte do czasu, jak ktos na dole ja przywola (oczywiscie moga byc zamkniete gdyby ktos zjechal winda na dol, ale z tym sie jeszcze nie spotkalem).

 

Dzisiaj poszła pierwsza kontra na nóż,super sprawa :P

ja wczoraj dostalem dwie kosy- wciskalem od razu po wystartowaniu animacji "melee", ale (pipi) to dalo... Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Winda to chyba najlepsze co się tej grze przytrafiło. Te napięcie gdy wjeżdżasz na ostatnie piętro i czekasz na otwarcie drzwi - osom :)

zgadza sie.

zwlaszcza, jak drzwi sie otwieraja, widzisz typa i nie wiesz, czy masz strzelac czy nie, bo jego znacznik pojawia sie dopiero po chwili :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...