Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Stary włączyłem ostatnio BFBC1 i też miałem fun. Super grafa to nie wszystko. Wymagam głównie tego, żeby działało bez zwiech (tutaj pewnie będzie problem) i dostarczało masę zabawy. Raczej się "nie znam" dlatego powiedzcie czy różnica między 1080p i 900 jest aż tak ogromna/zauważalna?

Nie zobaczysz żadnej różnicy. Swoją drogą co to w ogóle jest za tryb 900p ? Pierwsze słyszę o czymś takim. Wynalazek siakiś nie wiadomo po kiego uja.

1600x900. Bedzie upscaling do 1920x1080.

 

Czy mi sie wydaje,ze w nowym trailerze jak sie zawala budynek slychac noob'a z bf friends?

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Damy radę :) wprawdzie ja dopiero w czwartek ale jest długi weekend więc izoton i jedziemy z koksem :). Ja raczej będę grał we wszystkie tryby na początku bo i tak po przesiadce na PS4 map na CQ będzie trzeba się uczyć od początku.

ja chyba od dominacji zaczne (i pewnie na dominacji skoncze, hue hue hue  :teehee:  ), m.in. tez ze wzgledu na mapy- najpierw ogarne mniejsze wycinki, a potem sie moze na full wersje w podboju rzuce.

 

dlaczego na ps4 bedzie sie trzeba map od nowa uczyc? Przeciez chyba identyczne beda, tylko z wieksza iloscia flag?

Odnośnik do komentarza

Zadzwonilem do mojego gamestopa wlasnie, rozmowa wygladala mniej wiecej tak:

- zamowilem u was preordera BF4, kiedy go moge odebrac?

- 31.10., w dzien premiery

- niektore sklepy juz wysylaja/wyslaly

- O, serio?

- no...

- ok, to jak bedziesz mial info, ze jakis sklep (np. MM) juz jutro sprzedaje, to daj znac to ci juz jutro tez sprzedamy

 

LOL

 

te chu.jki juz je maja na stanie tez, ale trzymaja embargo do premiery.

 

cisnienie mi rosnie (zwlaszcza jak widze, ze Pazdzio juz pocisnal 2 mecze na dominacji :pinch: ), ale nie chce mi sie kombinowac az tak (zwlaszcza, ze jutro wieczorem i tak mecz Legii)- zaczekam chyba normalnie do tego 31.10. i wtedy przy(pipi)e z grubej rury

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Taka mała refleksja na temat XOne. Jeśli to ma być konsola do gier to jest to zdecydowanie najbardziej nieopłacalna konsola jaka powstała.

wychodzi za miesiąc, kosztuje 2400 zł i jest słabsza od PCta kupionego w kwietniu za tą samą cenę. Dafuq. Kinect, sport, television, so cool.

 

Na PS4 ładnie to wygląda, z tego co czytałem są ustawienia high. Różnice między high a ultra na PC widać praktycznie tylko w teksturach jak przykleisz twarz do ściany. Jak za 1700 jest bardzo dobrze i nie ma co narzekać na brak full hd, szczerze mówiąc prezentuje się solidniej niż się spodziewałem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zadzwonilem do mojego gamestopa wlasnie, rozmowa wygladala mniej wiecej tak:

- zamowilem u was preordera BF4, kiedy go moge odebrac?

- 31.10., w dzien premiery

- niektore sklepy juz wysylaja/wyslaly

- O, serio?

- no...

- ok, to jak bedziesz mial info, ze jakis sklep (np. MM) juz jutro sprzedaje, to daj znac to ci juz jutro tez sprzedamy

 

LOL

 

te chu.jki juz je maja na stanie tez, ale trzymaja embargo do premiery.

 

cisnienie mi rosnie (zwlaszcza jak widze, ze Pazdzio juz pocisnal 2 mecze na dominacji :pinch: ), ale nie chce mi sie kombinowac az tak (zwlaszcza, ze jutro wieczorem i tak mecz Legii)- zaczekam chyba normalnie do tego 31.10. i wtedy przy(pipi)e z grubej rury

Narzekaja gracze w Polsce, ze to kraj 3 swiata jesli chodzi o gry, a tymczasem Adi czy np. Pazdzioch napieraja juz w BF4. A jutro prawdopodobnie bedzie mozna zgarnac szpila z polek sklepowych. Tu gdzie mieszkam, patafiance wymyslili sobie premiere na 1 listopada. Na szczescie moje cisnienie jest na poziomie zerowym, wiec jest luz bluz, do piatku popykam w dynamicznego, skill'owego Bf3. :)

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś zwinął kod przede mną. Origin nie łyknął. Ale dzięki, miło, że dzielisz się z innymi;)

to jest kod od EA,musiales cos zle wpisac. Sprawdz w apce origin.

 

 

to jest kod wielokrotnego użytku

już nie działa

 

kto pierwszy ten lepszy, ja się nie złapałem. w sieci od 18 był

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Sorry za nie udzielanie się w ogólnym jarankiem nowym BFem, ale cały czas piszę z komórki, a w szpitalu mam internet dowożony na ślimaku. W każdym razie jutro się wypisuję po 9 dniach i odrazu jadę odebrać moją kopię ze sklepu. Ogarnę się w domu i dołączam do gry madafakaz. Chyba, że się walnę spać i budzę się pojutrze ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Piwo do tej pory nie było tutaj trollowania pod sprzęt,także uszanuj to.

 

Nie troluje tylko niech Yeti nie wciska kitu i wkleja jakieś przerobione fotki.

Przerobiona fotka? Możesz sobie i tak usprawiedliwiać ułomność wersji na Xone.

"Eurogamer donosi, że wersja na PS4 wygląda lepiej, posiada wyższą rozdzielczość. Prędkość animacji w trybie single posiada stałe 60FPS w wersji na obie konsole, niekiedy schodzi ona poniżej 50FPS przy różnych efektownych akcjach. Pomimo tych felerów gra prezentuje się bardzo dobrze na obie konsole, z minimalną przewagą na korzyść PS4."

Podsumowanie tego artykułu.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-battlefield-4-next-gen-vs-pc-face-off-preview

miłej lekturki :)

 

Nie chcę cię martwić, ale DICE multi pokazało tylko na PS4, więc różnice w tym trybie mogą być jeszcze większe niż w singlu. Oczywiście rozdzielczość już potwierdzona, PS4 900P, Xone 720p.

CYT- Co ciekawe jednak - redakcja Digital Foundry twierdzi, że obraz w wersji na Xbox One wydaje się często ostrzejszy, niż na PS4, pomimo faktu, że natywnie to "tylko" 720p. Dzieje się tak za sprawą m.in. technologii wyostrzania detali w teksturach, którą zastosowano na konsoli Microsoftu. Wyraźny jest również znacznie większy kontrast w wersji na Xbox One, co sprawia, że kolory wydają się bardziej nasycone. Jest to zapewne kwestia ustawień ekranu oraz Gammy w opcjach gry. Dla porównania dodaliśmy jeden screen ze zwiększonym kontrastem na PS4.

 

Jeśli chodzi o płynność animacji, to w przypadku obu next-genowych konsol w kampanii singleplayer osiągnięto stabilne 60 klatek na sekundę. W rzadkich przypadkach animacja spada do 30 fpsów. Trochę gorzej jest w multiplayerze - tutaj często animacja spada do 40 klatek na sekundę.

 

Koniec tematu,pozdrawiam.

Edytowane przez Piwo_HD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...