Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś wreszcie rzetelnie napisać jak nowy BF prezentuje się na PS3. Czy jest tak kiepsko jak było w becie? Czy może jednak DICe dało radę i mamy poziom BF3 albo wyżej?  Mam straszne ciśnienie postrzelać ale beta utwierdziła mnie w przekonaniu, że BF4 na PS3 to będzie krok wstecz względem BF3. 

Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś wreszcie rzetelnie napisać jak nowy BF prezentuje się na PS3. Czy jest tak kiepsko jak było w becie? Czy może jednak DICe dało radę i mamy poziom BF3 albo wyżej?  Mam straszne ciśnienie postrzelać ale beta utwierdziła mnie w przekonaniu, że BF4 na PS3 to będzie krok wstecz względem BF3. 

 

Wg mnie jest dużo lepiej niż w becie. Poziom graficzny jak w BF3, ale z lepszymi elementami cząsteczkowymi, np. jedna mapa jest w deszczu i z wiatrem gibającym drzewami. Oświetlenie też lepsze, kolory bardziej nasycone, a nie blade jak w BF3.

Poza tym mapy są naprawdę super skonstruowane, ale co najważniejsze gra ma feeling strzelania jak w Bad Company 2.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kriss, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś oprócz feelingu strzelania, o którym IMO za wcześnie by jeszcze pisać.

 

Wolno się wszystko odblokowuje, samemu gra się ciężko, no chyba, że jestem dowódcą drużyny wtedy ma to jakiś sens, w innym przypadku nie spotkałem się jeszcze by ktoś mi zaznaczył choć flagę do atakowania / bronienia. Odblokowałem podwójny celownik dla AK-12 (muszka / acog x4) nareszcie ta broń szturmowca ma jakiś sens na tak dużych mapach. 

 

Odpalajcie Panowie swoje gry i do wspólnego grania wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Proszę cię, feeling strzelania jak bc2!? Toż to element żywcem wyciągnięty z Cod i moh, i połączony taśma "battkefield". Przynajmniej ja miałem takie odczucie po becie. :)

 

Moje odczucia są takie jak napisałem, mi się dużo bardziej podoba strzelanie niż w BF3. Nie jest takie ociężałe, jest bardziej dynamiczne. Może dlatego porównania do CoD czy MoH. 

Moje odczucia po becie też były "takie se", ale wczoraj pograłem trochę, dziś rano przed pracą i jest lepiej niż OK.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś wreszcie rzetelnie napisać jak nowy BF prezentuje się na PS3. Czy jest tak kiepsko jak było w becie? Czy może jednak DICe dało radę i mamy poziom BF3 albo wyżej?  Mam straszne ciśnienie postrzelać ale beta utwierdziła mnie w przekonaniu, że BF4 na PS3 to będzie krok wstecz względem BF3. 

na pewno pop up'a az takiego nie ma, jak w becie.

ja generalnie slepy na tekstury i inne graficzne szczegoly jestem, ale jedna fajna i robiaca wrazenie rzecz wczoraj przyuwazylem, jak do mnie jakis gosciu z dachu na(pipi)ial:

po pociskach swietne slady dymu zostawaly- nie jakies takie proste promienie, tylko jakby spiralne smuzki, ktore po chwili rozwiewaja sie w powietrzu. Konkretnie to wyglada- chyba poswiece wieczorem zgon czy dwa, zeby im sie lepiej przyjrzec ;)

Odnośnik do komentarza

no ja sobie odpaliłem rano bf-a na pc (nie bić prosze) pograłem toćke w kampanie, jeden mecz conquest i team dm, imo inny feeling broni, inaczej sie rzuca granatami i ogolnie granatnikami sie "dziwnie" strzela, do przyzwyczajenia się, no i graficznie, pierwsza liga. bardzo dobre dlc :D

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jednej rzeczy. Kupienie battlefield 4 na ps3 i przeniesienie na ps4 to kosztuje łącznie 239zł. Kupienie battlefielda 4 tylko na ps4 kosztuje 249zł. Po co czekać i mieć drożej skoro można już teraz nabić pierwsze levele i poznać mapy na ps3, a potem na premierę mieć wersję na ps4 taniej niż tylko wersję na ps4 ? 

Odnośnik do komentarza

zaszalałem i kupilem dzisiaj BF4 na PS3 w wersji Delux w Saturnie. Cena 219zł z SteelBookiem+dodatki+DLC+kod na PS4. Wcześniej grałem w wersje na PC. Miałem porównanie przy PS3 gdzie BF3 dodawali do plusa. Różnice graficzne wiadomo że są ->konsola 1000zł, grafika 1500zł. Wiadomo ze musi być jakis kompromis. Jednak grało mi się fajnie w 3 na konsolce mimo kiepskiej grafiki, nie było spadków animacji co dla mnie jest najważniejsze. Zobacze jak mi sie będzie grało w 4, jeśli mi się spodoba zostawie, jesli nie kupie wersje na PC. Optymalizacja jest dość dobra więc w FHD na ultra mi na pewno pójdzie przy 60FPS-ach. Chodź w 3 grałem na PC w 4 będę na PS3(może PS4) kto wie ;P

Odnośnik do komentarza

Fajny materiał o bf4 i różnicach miedzy PS4/PC:

 

http://restinpc.blogspot.com/2013/10/konsolowy-battlefield-osmiesza.html

Jezeli przez fajny masz na mysli,ze jest pisany przez trolla ktory tak jak Medrek o graniu na pc czytal w necie i podnieca sie tabelkami z pclab,to masz racje material jest "fajny".

 

Porownywac konsole ktora jest budowana z czesci w cenie hurowej,do budowania pc ktory jest budowany z czesci w cenie detalicznej jest z dupy. Jak wkoncu ktos zrobi liste czesci w ps4,bedzie mozna zobaczyc ile kosztowaly by czesci jezeli chcial bys zbudowac ps4 w domu. Obstawiam,ze min.800 euro bedzie.

Edytowane przez Zaqair
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jednej rzeczy. Kupienie battlefield 4 na ps3 i przeniesienie na ps4 to kosztuje łącznie 239zł. Kupienie battlefielda 4 tylko na ps4 kosztuje 249zł. Po co czekać i mieć drożej skoro można już teraz nabić pierwsze levele i poznać mapy na ps3, a potem na premierę mieć wersję na ps4 taniej niż tylko wersję na ps4 ? 

dokladnie- tez mnie to interesuje. Ktos tu nawet niedawno wypisywal glupoty w stylu "ciesze sie, ze nie bede w to gral na ps3, tylko dopiero na ps4". Nie ogarniam tego.

 

z innej beczki:

dodzwonilem sie do wsparcia EA Polska w sprawie Premiuma- laska z miejsca mnie poinformowala, ze jest to znany (szerszy) problem, nad ktorym aktualnie pracuja wraz z ekipa z Sony (dotyczy to tylko PSN) i ze na dniach powinien byc rozwiazany. Wyglada na to, ze kupa ludzi tak ma. Uspokoilem sie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...