Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jakim trzeba być gamoniem aby pod koniec meczu latać Jetami zamiast bronić/przejmować flag.

A te dwie kosy to Ci zapamiętam :) Mogłem mieć Twoja blachę na Zavodzie bo stałeś dobre 5 sekund w bezruchu i na coś się tam czaiłeś, ale jak zwykle mam zakodowane: NAPIERDALAJ!!! :D

Odnośnik do komentarza

 

daj spokoj, mclusky to chyba najwiekszy farciarz w tej grze :) za kazdym razem jak mam go juz prawie na nozu, to albo ginie on, albo ja :verymad:

Ja już Twoje blachy w BF4 mam...

 

to dlatego, ze ja dla odmiany jestem najwiekszym pechowcem w tej grze i jakims cudem zawsze znajdujesz sie za moimi plecami przez nikogo nie niepokojony :D

 

Szykuje się jeszcze gorsze (pipi) niż MAV.

no, moja pierwsza mysl jak to zobaczylem to ze to MAV 2.0, a druga, ze juz wiem, jaka bedzie ulibiona zabawka Kaczora, przy ktorej bedzie spedzal wiekszosc czasu :D Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

napisze tez tu, gdyby ktos nie zagladal w temat ps4:

"the PS4 can broadcast all game audio (and voice chat) to the audio/mic jack on the DualShock 4, which is compatible with all headphones and mobile headsets using 1/8 inch audio adapters — though enabling game audio output on the DualShock 4 disables all audio via HDMI and optical out."

czyli moj plan z graniem z duzymi sluchawkami nalozonymi na tego malego gown.ianego headseta wlasnie legl w gruzach...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

tylko dlaczego większość tych nowych zabawek ma uprzykrzać życie pilotom heli ;( to nie sprawiedliwe 

Bez przesady. Smigła są praktycznie nie do ugryzienia . Strzałem z czołgu nawet się nie zdejmuje. Te małe popierdułki  jak się kreci to już w ogóle porażka a Ty narzekasz. Tylko inne latadła mogą pocisnąć albo własne umiejętności jak się ładuje w jakiś słup energetyczny, Z(pipi)ane to są czołgi, niszczy je wszystko: śmigła, jety piechota to już pierdnięciem zdmu(pipi)e taki czołg, nawet miny zrobili mniej widoczne,do tego mniej zwrotne mobilne są.Zagrożeniem są żadnym a taki Zielu jeszcze narzeka jak najczęściej w jednym śmigle całą rundę spędza.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem smigla wcale nie sa trudne do sciagniecia, trzeba tylko uzyc odpowiednich srodkow ;) Oto one:

 

1) p-lotka: nimi trudno piechociarza zabic, ale w walce z heli to jest po prostu masakra i rzez niewiniatek. Heli bojowe NIE MA ZADNYCH SZANS z p-lotka, jesli jest przez chwile na otwartym terenie i nie moze sie schowac za jakims budynkiem. Wczoraj rozwalilem takiego w mniej wiecej 3-5 sekund, z grubsza liczac od pierwszego wystrzalu do eksplozji (ok, jest jeszcze opcja, ze trafialem do tej pory na leszczy nie majacych odblokowanych odpowiednich srodkow obrony- zobaczymy z czasem jeszcze).

 

2) inzynier ze stingerem: co prawda killi za duzo tak nie wpada, bo gnoje zawsze wyskakuja przed trzecim trafieniem, ale polatac taki nie ma szans- wystarczy jeden inzynier (zwlaszcza z nabitym ulepszeniem "Przeciwpancerny"), zeby go sprowadzic na ziemie, o kilku nie wspominajac

 

3) SRAW czy cos naprowadzanego laserem: tu juz jest troche trudniej oczywiscie, bo potrzebna jest wspolpraca dwoch osob, ale jak ona jest to tez jest dobrze

 

Jedynie czolg ma przesrane przeciwko heli- tu sie zgadzam absolutnie. Generalnie czolg to straszna lipa w tej czesci- powinien byc najpotezniejszy pojazd, a wyszedl tak jak piszesz chlopiec do bicia obrywajacy ciegi z kazdej strony. Dla mnie porazka- prawie nie wsiadam do tego badziewia.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

To chyba bardziej zalezy jak kto gra, jesli sie stoi czolgiem w miejscu i tylko strzela to jase ze predzej czy pozniej sie dostanie baty, albo jak sie jezdzi po otwartym terenie, w bf3 nie mialem problemow z roz(pipi)aniem czolgu helikopterem, i tutaj nic sie nie zmienilo w tym temacie, kazdy pojazd mozna rozwalic na kilka sposobow i tak powinno byc.

Odnośnik do komentarza

A macie panowie juz jakas ulubiona giwere?

 

 

 

Po dzisiejsze sesji, ktora trwala ponad 15 minut, moja ulubiona bronia jest QUIT GAME. Skonczylem runde, czekam na kolejna, a tu lipa. Ekran ladowania non stop, zwiecha... Choj wam w d*(pe DICE! BF4 to w tej serii MOnt Everest frustracji i w(pipi)ienia, shit pod kazdym wzgledem. Moj kumpel byl w siedzibie DICE, i cyknal tam fotke.

 

monkeys.jpg

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, moze Ty masz jakis problem z konsola po prostu? Ja wczoraj caly wieczor wsparciem cisnalem- odblokowalem w koncu wszystko i odpukac zadnej zwiechy nie bylo, ale trafilem na cos dziwnego:

nie moglem ustawic dwoch ostatnich zestawow perkow. Mimo, ze byly odblokowane, to nie dalo sie ich ustawic. Co jeszcze dziwniejsze, w battlelogu sobie ustawilem i mialem obrone okreznicy, a w grze byla ustawiona zwykla obrona. Nie kumam...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...