Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Forum mi nie pozwala dac 4 filmow w jednym poscie :confused: Oficjalny trailer Dlc SA

 

(pipi)a, co jak co, ale jedno im trzeba przyznac: trailery to maja mocarne...

naprawde "nextgenowo" to dla mnie wyglada.

 

w ogole w tym widze nawet fragment o mnie zrobili (0:42 - 0:47) :]

 

e: w ogole mielismy juz w U2 najlepszy snieg w grach wideo, w U3 najlepszy piasek- wyglada mi na to, ze w BF4  najlepszy ogien jest :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Metro w akcji. Wczesniej Zaqu dawal filmik do tej mapy, ale to bylo tylko "zwiedzanie". Tutaj jest real combat. No i snajperka GOL powraca z Bad Company 2! Czekam jeszcze na powrot M24. :)

 

 

 

PS. Wczoraj mialem okazje potrzymac pada Dualshock 4 (na standzie). Kapitalny kontroler, swietnie sie trzyma dloni i nie jestem wcale taki masywny, jak to widac na zdjeciach. Zaskoczyly mnie analog- sa male, mniej wiecej takie jak w Xbox360, i swietnie sie trzymaja kciukow.  Szybciej mozna sie nimi poruszac, z lewej manki na prawa. Teraz te analogi z DS3 wydaja mi sie gigantyczne niczym muchomory. Czekam z niecierpliwoscia na info, kiedy bede mogl odebrac PS4. :)

 

PS2. 2:35- zadowolony w koncu Litwin z Destruction? :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

 

PS2. 2:35- zadowolony w koncu Litwin z Destruction? :)

Może być,na coś takiego czekałem przy Bf3.

 

 

Przy trzecim strzale nie zniszczyło ściany a (na noooowej generacji) powinno, nawet jeśli nie da się tam wejść bo nie ma używanych pomieszczeń. Poza tym przy wybuchu gruzy pokazują się niczym w ruskich kreskówkach, było i nima... 1 klatka animacji. Na next genach spodziwałem się wiekszej immersji. Mam nadzieję, że późniejsze tytuły (jak devy opanują nowy sprzęt) pokażą prawdziwy pazur jeśli chodzi o animacje i "naturalność" świata. 

Odnośnik do komentarza

Łebi: Przecież devy nie robiły tej gry pod nowy sprzęt. Jakby devy opanowały nowy sprzęt to prędzej można by było liczyć na coś w styli 1080p i 60fps niż na jakiekolwiek inne zmiany. 

 

BF4 to gra, która miała działać na konsolach poprzedniej generacji i na średnich PC. Poza tym destrukcja nie jest ich priorytetem - To można było zauważyć już przy przeskoku z Battlefield: Bad Company 2 do Battlefield 3.

 

Jakby chcieli, żeby gracze rozwalali w całości ten budynek, to by na to pozwolili. W tej chwili wygląda na to że ten budynek ma tam być, bo to jest jakiś element balansu mapy. Jakbyś mógł zniszczyć każdą ścianę, to prędzej czy później doprowadził byś do sytuacji w której budynek się trzyma, a nie powinien (bo nie ma ścian). To moim zdaniem było by jeszcze bardziej durne niż brak możliwości zniszczenia tej ściany.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że nie można wszystkiego rozwalić. W BFBC2 nic mnie bardziej nie denerwowało niż dobra mapa zrównana z ziemią. Na White Pass można było tak np. zrobić. Z drugiej strony dostaję w BF3 i BF4 białej gorączki jak nie mogę jakąś wielką armatą położyć drzewa, albo cieniutkiej ścianki czy małej przeszkody. Chyba nie ma przepisu na idealny balans.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że na start nikt nie opanuje sprzętu na tyle by trzaskać gierki jak choćby w połowie generacji. Temat rozwałki też już dyskutowaliśmy nie raz. Zgadzam się Drantzell z Tobą, nie chcę by ten budynek się zawalił lub nierealistycznie wygladał i nadal stał. Ja chcę większej "plastyczności" świata. Jak pierdyknie w ten nasz omawiany pokój z granatnika to ściana która powinna zostać ma być w całości ale przy okazji powinna jednak nosić ślady tegoż granatu, tynk ma odpadać i odsłaniać cegły, framugi okien ma wywalać ze ścian, parapety i nadproża mają się szczerbić i odpadać... takie tam małe ale ważne dla immersji szczególiki.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że na start nikt nie opanuje sprzętu na tyle by trzaskać gierki jak choćby w połowie generacji. Temat rozwałki też już dyskutowaliśmy nie raz. Zgadzam się Drantzell z Tobą, nie chcę by ten budynek się zawalił lub nierealistycznie wygladał i nadal stał. Ja chcę większej "plastyczności" świata. Jak pierdyknie w ten nasz omawiany pokój z granatnika to ściana która powinna zostać ma być w całości ale przy okazji powinna jednak nosić ślady tegoż granatu, tynk ma odpadać i odsłaniać cegły, framugi okien ma wywalać ze ścian, parapety i nadproża mają się szczerbić i odpadać... takie tam małe ale ważne dla immersji szczególiki.

Patrząc realnie to nie spodziewał bym się takich elementów "plastyczności" świata w nadchodzącej (właściwie od dziś już obecnej) genracji konsol.

Odnośnik do komentarza

Jak nie w tej to kurna w której!? Przy ps3 obiecywali nam takie rzeczy a dostaliśmy każdy widzi co, 720p i walący po oczach aliasing.

Wiadomo, kupię, będę grał ale gdzies mi ta magia startu nowej generacji ulatuje z pierdem przez lewą nogawkę. A może to już syndrom SKS? Starość (pipi), starość...

To będzie generacja tekstur wysokiej rozdzielczości i efektów świetlnych. Do obliczania zaawansowanych procesów fizyki które miały by przyczynić się do tej właśnie "plastyczności" i naturalnego zachowania elementów świata gry obecny sprzęt jest za słaby. Tzn w grach single player myślę że takie fajerwerki są realne do osiągnięcia jednak w multi gdzie na mapie biega wielu graczy, wszędzie coś wybucha to jest to nierealne aby procesory nowych konsol to ogarnęły.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Od 28 listopada do 5 grudnia 2XP czyli już wiadomo kiedy wpadną pierwsze setki :( Do tego każdy gracz  dostanie perk do pistoletu M1911 3x zoom który do tej pory był tylko dla pracowników DICE.

Mają to być swego rodzaju przeprosiny za ciężki start BF 4 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

To już gruba przesada. Mam tak duży zapas boostów że cały czas gram na dopingu i jeszcze do tego 2XP? Po co?

 

Już napisałem DICE że zepsuli mi całą zabawę ze zdobywania 100 LvL i chyba dumy. Teraz to sobie mogą w dupę wsadzić to i niech od razu każdemu dadzą 100lvl i po sprawie.

 

Inna sprawa że dziś włączyłem sobie znów materiał ściągnięty w fullhd z PS4 i nadal jestem pod wrażeniem grafiki, widać 3 lata po przesiadce z pieca można łatwo zapomnieć jak grafika może wyglądać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...