Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Masz niebieskiego pada kurcze... edycja dla smerfow? :)

 

Ja sie wkurzylem i kupilem pudelkowa wersje BF4. Nie wiem o co chodzi, ale nie moge grac online, bo wyskakuje mi komunikat "You must be signed in to Playstation network and EA servers to acces online feature". Oczywiscie na PSN jestem zalogowany, smigam elegancko w PS Store, ale nie chce mnie wpuscic na serwery DICE. Wysnuwam taka teorie, ze tz gracze z drugiego "rzutu" nie maja dostepu do multi, by nie przecizac serwerow.

Odnośnik do komentarza

Psn lezy a nie gracze drugiego rzutu nie maja dostepu. Min. 0.5mil ludzi caly czas chce wpisac kod. Ludzie na neoga pisza,ze Sony zaczna ludzia blokowac na 24h dostep do wpisywania kodow,zeby serwery odciazyc.

 

Ogolnie to wielki minus dla sony,ze wymagaja ps+ do grania online a ludzie nie moga wpisac bo opcja wpisania kodu lezy.

Odnośnik do komentarza

Masz niebieskiego pada kurcze... edycja dla smerfow? :)

 

Ja sie wkurzylem i kupilem pudelkowa wersje BF4. Nie wiem o co chodzi, ale nie moge grac online, bo wyskakuje mi komunikat "You must be signed in to Playstation network and EA servers to acces online feature". Oczywiscie na PSN jestem zalogowany, smigam elegancko w PS Store, ale nie chce mnie wpuscic na serwery DICE. Wysnuwam taka teorie, ze tz gracze z drugiego "rzutu" nie maja dostepu do multi, by nie przecizac serwerow.

 

Też to miałem. Wystarczy ściągnąć i zainstalować aktualizacje. Mi się ściągnęła automatycznie, ale sam musiałem zainstalować. Po tym jak zainstalowałem nie było już żadnych problemów.

 

Prócz tego, że po wciśnięciu touchpada mnie 2 razy wywaliło z gry i usunęło cały progres z kampanii.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tej poyebanej kampanii chodziło? Ale się uśmiałem, ktoś to sklecał na kolanie? Historia wygląda jakby ktoś wyciął z 3 razy dłuższej gry środkowe misje i wrzucił niech się motłoch cieszy xD Ale kto, co, po co, skąd, dlaczego WTF? Bezpłciowe postacie, nudne misje, chaos fabularny. Nie, nawet mi się pisać nie chce, jak ktoś nie grał to ostrzegam, do zmarnowania czeka pół dnia.

 

Ostatni singiel w BFie jaki zagrałem, niech oni się ostro pyerdolną w te głupie łby i darują w kolejnych częściach. Odsapnę trochę i jedziemy z multi zaraz, trzeba odreagować ;D

Odnośnik do komentarza

Stary mialem to samo.Czekalem az multi sie sciagnie do konca i przynajmniej jakies bronie z singla odblokuje.Wlaczylem poziom HARD i jade,i tak glupiego syfu nie gralem juz dawno.

Na Hardzie nie zabijaaj cie ludzie,tylko (pipi)..skrypty,bo jak nazwac to,ze zostal jeden koles w fabryce gdzies na poczatku ominiety,przechodze do nastepnego punktu a ten bot wyrypal mnie na strzala... (pipi) nie zyje.

Gra z skryptami i pojawiajacymi sie przeciwnikami.Boty potrafia ci rzucic granat z konca mapy pod nogi,a czasami nie widza cie jak stois zprzed nimi.Grafika robi wrazenie,ale reszta.To nawet historii nie ma..Oczywiscie utknelem gdzies w polowie albo dalej gry.Nie dam rady,poprostu az lzy leca :D

Multiplayer w tej grze to lek na cale zlo.

Odnośnik do komentarza

Ale malkontenci. Jasne, sa bledy w tej grze, ale singiel na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie lepszy niż w takim Codzie. Po 4 misjach stawiam go nawet przed Killzonem poki co.

Jak ktoś lubi widowiskowa akcje, swietne skrypty i intensywna rozgrywke, ze swietna grafika, to na bank nie będzie się nudzil.

Dla mnie po pierwszych 4 misjach jest zdecydowanie lepiej niż w poprzedniej części.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tej poyebanej kampanii chodziło? Ale się uśmiałem, ktoś to sklecał na kolanie? Historia wygląda jakby ktoś wyciął z 3 razy dłuższej gry środkowe misje i wrzucił niech się motłoch cieszy xD Ale kto, co, po co, skąd, dlaczego WTF? Bezpłciowe postacie, nudne misje, chaos fabularny. Nie, nawet mi się pisać nie chce, jak ktoś nie grał to ostrzegam, do zmarnowania czeka pół dnia.

 

Ostatni singiel w BFie jaki zagrałem, niech oni się ostro pyerdolną w te głupie łby i darują w kolejnych częściach. Odsapnę trochę i jedziemy z multi zaraz, trzeba odreagować ;D

Irish - dość charakterystyczny gościu.

Odnośnik do komentarza

Ale malkontenci. Jasne, sa bledy w tej grze, ale singiel na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie lepszy niż w takim Codzie. Po 4 misjach stawiam go nawet przed Killzonem poki co.

Jak ktoś lubi widowiskowa akcje, swietne skrypty i intensywna rozgrywke, ze swietna grafika, to na bank nie będzie się nudzil.

Dla mnie po pierwszych 4 misjach jest zdecydowanie lepiej niż w poprzedniej części.

Spoko ale jest bezsensowny i monotonny. BF i CoD singlami się bardzo nie różnią, to jest ciągłe powielanie schematów + historyjka wymyślona na biegu i wrzucona w środowisko 3d.

2 dni przed tym jak zacząłem singla BF4 przeszedłem remake Shadow Warrior'a. Nie bawiłem się tak przy fpsie od czasów Duke'a Nukema 3D. Te 2 dni później przechodzenie BFa było po prostu męką, czułem się jakbym oglądał mecz polskiej reprezentacji w piłkę albo oglądał najnudniejszy film na świecie. Tragedia.

 

Poza tym minęło już trochę czasu i jak tak pytam ludzi to nikt nie wie po co właściwie dokonaliśmy ludobójstwa na tych setkach chińczyków przez te 7 misji.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Pierwszy wieczór/noc z BF4 na PS4 za mną. Jest lepiej ale dupy nie urywa. Zastanawiam się czy dla takiej różnicy warto było blisko 2 tys wyłożyć. Nawet żonie musiałem kłamać że jest super ,cudownie itd :sweat: żeby zrozumiała mój zakup. Niby jest płynnie pod warunkiem że nie wywala. Nie pamiętam czy jakąś rundę udało się zagrać od początku do końca. Nie wiem  czy to tylko u mnie ale wczoraj strasznie mi cieło jeśli byłem w pojazdach. Na piechotę ok a jak  tylko wsiadałem do żelastwa to sekunda do przodu pół sekundy do tyłu i tak cały czas. Wprowadzili opłatę za usługę online a dali jakieś (pipi). Sama gra na 64 to dla mnie ciągły DM a za tym nigdy nie przepadałem, Dalej sporo minusów jeśli chodzi o całą organizacje menu batteloga ,dobijanie do znajomych, komunikacja itp. Tutaj w tych rozwiązaniach BF3 jest niedościgniony.  Ogólnie największy plus wydania tej kasy to to że człowiek  będzie grał ze znajomymi z tymi samymi pyskami. Jednak człowiek to istota stadna i tyle. Zapłaciłem by mieć kolegów bo frajda z gry podobna jak na PS3 a mniejsza niż  przy BF3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...