Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

spoko- rano znow sobie obiecalem, ze dzis nie gram, ale w takiej sytuacji trzeba bedzie wejsc i obczaic jakie niepsodzianki nam tym razem przygotowali :D

 

PS: Chiny w czasie gry sie w ogole nie wieszaja, ale np. dwa dni pod rzad jak konczylem posiedzenie i opuszczalem serwer, to gra padala :) Ale z tym akurat nie mam problemu- jeszcze szybciej jestem w menu niz zwykle :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

OK znalazłem Patch 1.05

 

Dec 11 PS4 Game Update Notes
-General stability fixes that should remove a large amount of the client crashes we are currently seeing on the PS4
-Fixed the audio drop outs that could occur when playing on large maps. Typical map affected was Golmud Railway in Conquest with 64 players. Ambient sound would sometimes cut out, like foley sounds from player running, vehicle engine sounds, vehicle movement sounds, and map ambient sounds
-Removed the blur effect on soldiers that appeared when Commanders were using EMP attacks
-Further reduced the probability of getting a corrupt save file by doing miscellaneous changes to the save file system. These include removing the save file saving again when quitting multiplayer
-Fixed multiple crashes that could occur when bringing up the in-game Battlelog during round transition
-Fixed a crash that could occur when using the BattleScreen
-Fixed a random crash related to destroying vehicles
-Fixed minor destruction issues in the terrain

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Czasami jak czytam te posty,to mam wrazenie ze ja gram w jakas inna gre.Pogralem snajperem i wiem,ze tymi pierwszymi snajperkami nie jest wcale tak latwo trafic.

Celownika sie buja,pocisk skreca w lewo po oddaniu strzalu.Na normalu nie zabijesz typa jednym szotem w klate.w BF3 moim zdanie bylo o wiele latwiej.

Reasumujac:

-Uzywanie bolt rifle nie jest wclae takie proste

-kompletna bezradnosc na latajace maszyny

-swiecenie sie jak latarka,podczas przymierzania

-Na NORMALU gra wymusza celowanie w banie

-dlugi czas przeladowywania bolt riflow,co przy pierwszym strzale w klate,przy ogarnietym graczu jestes juz u(pipi)ony

-przygwozdzenie kolejny bajer,ktory utrudnia celowanie.

Wiec jak mozna sie w(pipi)iac na taka slaba imo klase,jesli ktos cie zdejmuje to jest poprostu dobry.(normal)

 

W sumie panowie ktorzy grali w bf3 pamietaja,co moze byc bardziej OP niz typ z M16a3,skaczacy jak krolik gubiacy hitboxy,podawajacy sobie co chwile med kita,i reaminujac co 1 sek jak Doktor Lubicz?

To bylo fajne? Serio? Teraz moim zdaniem balans klas o wiel lepszy niz byl w BF3

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na normalu nie zabijesz typa jednym szotem w klate

(...)

-dlugi czas przeladowywania bolt riflow,co przy pierwszym strzale w klate,przy ogarnietym graczu jestes juz u(pipi)ony

jak gosc jest skitrany w krzakach a Ty na wolnej przestrzeni, to dziesiec razy zdazy przeladowac i Cie dobic drugim strzalem, zanim sie gdzies schowasz. Zreszta nawet jak sie schowasz, to i tak bedzie tylko caly czas czekal, az sie wychylisz, z kolei o ubiciu jego nie ma mowy jak on ma Cie na celowniku lunety i jest schowany, a Ty masz celownik na krotki/sredni dystans i nie wiesz nawet, gdzie sie znajduje. Co do przeladowywania jeszcze to zamek dwutaktowy upraszcza sprawe, zdaje sie.

 

Co do patcha jeszcze, to nie widze nic o wyszukiwarce serwerow- mam nadzieje, ze tez to w najblizszej przyszlosci poprawia, bo z poziomu gry jest obecnie zupelnie bezuzyteczna.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jeee, na to czekałem. Może wreszcie skończę sobie kampanie bez utraty save'a (już 3 raz będę podchodził).

 

Snajperkami ostatnio to tak na prawdę bawiłem się w BC2. Od czasu do czasu wyłapuje w głowę, ale na tyle rzadko, że mnie to jakoś nie rusza. Prawdę mówiąc w większości przypadków to ja zachodzę ich od tyłu, więc mi nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie ;)

 

Dziś odblokowałem sobie nową anty-kamperską zabawkę - Minidron'a (musiałem na głupim hardkorze polować na bombowiec, bo na normalu nikt w china rising nie grał). Jeszcze nie potrafię dobrze tym latać, ale kilku snajperów już przeleciałem :D

 

Odnośnik do komentarza

co dokladnie trzeba zrobic zeby odblokowac tego drona?

 

- mieć dodatek chińska nawałnica

- 10 lvl

- zabić kogoś za pomocą bombowaca

 

Aha zapomniałem napisać że gra już jest przygotowana na nowe DLC Drugie Uderzenie :) coś czuję że przed świętami będę grał na metrze 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

bombowiec:/ gdzie? jak? :)

Na mapkach z China Rising można uruchomić bombowiec w punkcie na środku planszy. Niestety na środku zwykle dużo się dzieje i jak przejmie się ten punkt, to później trzeba bić się o miejsce w bombowcu ze swoją drużyną. W kamperskim trybie hardkor musiałem z 4 mapki się przemęczyć żeby wejść i trafić kogoś. Nigdy więcej kamperskiego hardkora.

Odnośnik do komentarza

Gumiś miał zwiechę po patchu oczywiśćie na Locker, choć może będzie ich przynajmniej mniej. Inna sprawa że zepsuli inną rzecz :) jak w czasie gry wejdę sobie na battloga to wywala mnie z serwera.

Nie wiem co dał ten patch bo wyrzuca mnie tak samo jak wcześniej! Na CQ nie mogłem skończyć rundy, a bomba i rush działa bez problemów.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...