Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po tym patchu zagralem pare podbojow na podstawce- bez zadnych problemow.

Potem wbilem do chin- pare meczy i zwiecha :D Na szczescie tylko jedna.

 

Nie ogarniam tego nagrywania jeszcze:

rozpoczynam nagrywanie filmiku podwojnym kliknieciem share, a w jaki sposob koncze?

 

Wczoraj znow za(pipi)isty skok motorem z C4 zaliczylem i mam nagrane wszystko przed, wszystko po, tylko samego skoku nie mam :/

 

Mam nadzieje, ze nagral mi sie jeden mecz na lockerze- sprawdze wieczorem i wrzuce, jest... interesujacy :D

 

PS: mclusky: ten filmik o ktorym pisales z teleportacja i moonwalkiem nagral sie przeciez- obejrzalem go wczoraj, dobre :D

Odnośnik do komentarza

no wlasnie ja zrobilem tak:

poczatek meczu: dabel klik

chwile po akcji z motocyklem: kolejny dabel klik, zeby zakonczyc tamten film i rozpoczac nowy (cel: zeby ta akcja w ostatnich sekundach pierwszego filmu byla, co bym mogl ja pozniej szybko znalezc, przyciac i wrzucic).

Efekt:

jak wspomnialem, drugi film rozpoczyna sie (zgodnie z zalozeniem) chwile po akcji, ale na koncu poprzedniego jej jakims cudem nie ma.

 

Teraz pytanie:

jestescie pewni, ze jak podwojnie klikne share, to zapisywane jest ostatnie 15 minut rozgrywki (czyli po uplywie dalszego czasu dalej nagrywa i poczatek jest nadpisywany) czy tez jest moze tak, ze mija 15 minut i nagrywanie sie wylacza i dopiero po ponownym dabel klicku wlacza sie z powrotem i tworzy nowy plik?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

no wlasnie ja zrobilem tak:

poczatek meczu: dabel klik

chwile po akcji z motocyklem: kolejny dabel klik, zeby zakonczyc tamten film i rozpoczac nowy (cel: zeby ta akcja w ostatnich sekundach pierwszego filmu byla, co bym mogl ja pozniej szybko znalezc, przyciac i wrzucic).

Efekt:

jak wspomnialem, drugi film rozpoczyna sie (zgodnie z zalozeniem) chwile po akcji, ale na koncu poprzedniego jej jakims cudem nie ma.

 

Teraz pytanie:

jestescie pewni, ze jak podwojnie klikne share, to zapisywane jest ostatnie 15 minut rozgrywki (czyli po uplywie dalszego czasu dalej nagrywa i poczatek jest nadpisywany) czy tez jest moze tak, ze mija 15 minut i nagrywanie sie wylacza i dopiero po ponownym dabel klicku wlacza sie z powrotem i tworzy nowy plik?

 

 

Klikając dwa raz zaczełeś nagrywać od tego momentu. tego co było wczesniej przed dwukrotnym kliknieciem juz nie bedzie. koncząc nagrywać kliknełeś ponownie dwa razy i znowu zaczeło nagrywać od tego momentu. Czyli zaczeło Tobie nadpisywać drugi film na pierwszy. Koncząc nagrywać klikamy raz.

Odnośnik do komentarza

Żeby nagrać tylko jakąś fajną akcję która właśnie się zdarzyła (a nie konkretny, dłuższy fragment gry) nie trzeba robić double click. Wystarczy, że po akcji naciśniecie go raz. Są tylko dwa myki. Po pierwsze trzeba trochę odczekać, zdaje mi się, że konsola ma kilkunastosekundowe opóźnienie w nagrywaniu. Po drugie po naciśnięciu Share trzeba kliknąć "Udostępnij plik video" czy jak to tam się nazywa. Nie wystarczy, że się wyświetli menu.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

tommi wchodzisz w profil dalej w zrzuty (ikona pod twoim avatarem, trzecia od lewej) i następnie szukasz wybranego pliku. Dajesz Opcje na padzie wybierasz usuń i otworzy się storna z możliwością zaznaczania plików. Zaznaczasz które chcesz skasować i w prawym dolnym rogu będziesz miał usuń.

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

tzn. co chcesz ustawiac? Zdobywasz je wg scisle okreslonej sciezki, w kazdym jest zalezna od rodzaju pakietu odpowiednia ilosc rzeczy zwyklych, rzadkich czy wyjatkowo rzadkich, a co konkretnie to jest to juz jest losowo przyznawane. Otworzyc pakiet mozesz zarowno w menu jak i przez battleloga.

 

PS: znalazlem to kasowanie filmow, dzieki.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Napiszę krótko. Jeśli ktoś gra w konsolowe wersje od czasów Bad Company to ciężko nie zauważyć, że błędy się powtarzają. Swego czasu lagowało i wieszało się nader często BFBC2, potem BF3 nie wspominając od doczytywaniu tekstur w każdej części. O znikających postępach, niezaliczonych killach i tym podobnych historiach nie wspominając.
Dice przeniosło z PC nieładny zwyczaj patchowania wszystkiego niezliczoną ilość razy. Oni tam chyba tylko linijki od grafiki zmieniają.
Mimo to gra się w BF4 niespotykanie przyjemnie no i nie ma input laga a to już sukces :) 
Ahhh żaląc się dalej: nie wiedziałem,że coś takiego jak ŁAN SZOT KILL istnieje. Dziś się dowiedziałem kilkadziesiąt razy i musiałem wyłączyć rechot jakiegoś gówniarza, taki miał z tego ubaw.
 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...