Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

-Fix for the SUAV (introduced in the China Rising expansion pack) not exploding when hitting enemy soldiers. While these indeed should be deadly, they were never designed for “roadkilling” opponents.

Nieeee... Po tym jak Cie snajper zabił nie było niczego przyjemniejszego od przejechanie go latającym modelem samolotu :confused:

 

-Balancing jet handling across all stealth and attack jet classes.

Ciekawe. Do tej pory opłacało się latać tylko attack jetem. Ciekawe co zmienili.

Odnośnik do komentarza

kurna, w MP7 u technika za kazdym razem mi sie resetuje wyposazenie (od dobrych paru dni juz, przed patchem). Co wejde, to musze od nowa wszystko ustawiac (dobrze, ze tylko dla broni).

 

Wczoraj ciekawa pukawke wyprobowalem, Typ 95 B-1. Praktycznie bez odrzutu strzela. Pobawie sie nia troche.

 

Wyszukiwarka serwerow faktycznie dziala tez juz poprawnie- bardzo dobrze, bo wkurzalo mnie wlaczanie za kazdym razem battleloga jak chcialem mecz znalezc.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tekst wieczoru: "Jak ja lubię napie.rdalać słabszych" Mcluskiego :]]] Jeszcze dziś w pracy się z tego śmieję.

 

A kto nie lubi? Jasne, że granie z madierfakierami jest wyzwaniem i nie unikam takich meczyków, ale napiedralanie słabszych przynosi najwięcej radochy :)

Wczoraj grał z nami kilka meczy typ BigZoro92. Ma k/d ratio 5,58 i dobrze, że grał z nami bo pewnie byśmy się na niego wkuwriali. W ostatnim meczu przeskoczył na drugą stronę i trochę zepsuliśmy mu wynik (skończył 47:7 :P).

Odnośnik do komentarza

co Wy sie jakims leszczem podniecacie, powiem Wam- ja wczoraj tez wsiadlem w pojazd, raz co prawda na poczatku zginalem, ale potem wsiadlem ponownie i tez juz do konca meczu nie wysiadlem, konczac z wynikiem 12:1 :]

Ratio 12,0 bejbe- eat this, bigzoro :D;)

 

Nie wywołuj bronasa z lasu... Widziałem gdzieś raport, gdzie miał bodajże 31-1...

Odnośnik do komentarza

ja tamten mecz caly p-lotką gralem i musze powiedziec, ze uwielbiam ta maszyne- jest fantastyczna, to chyba moj ulubiony pojazd :)

ciezko co prawda ubic nia piechociarza (dluzej trzeba go naparzac, niz zwyklym karabinem), z innymi pojazdami pancernymi tez praktycznie nie ma szans (dlatego kluczem jest rozsadne poruszanie sie po mapie bez zwracania na siebie niepotrzebnej uwagi i narazania sie tym samym na ryzyko), ale sciaganie nimi heli jest po prostu jak ubijanie much packą :D Jak jest p-lotka z ogarnietym gosciem na mapie, to do heli po prostu nie ma po co wsiadac :) Zazwyczaj goscie nawet wyskoczyc nie zdaza :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

co Wy sie jakims leszczem podniecacie, powiem Wam- ja wczoraj tez wsiadlem w pojazd, raz co prawda na poczatku zginalem, ale potem wsiadlem ponownie i tez juz do konca meczu nie wysiadlem, konczac z wynikiem 12:1 :]

Ratio 12,0 bejbe- eat this, bigzoro :D;)

 

Nie wywołuj bronasa z lasu... Widziałem gdzieś raport, gdzie miał bodajże 31-1...

 

31- 3 https://www.facebook.com/photo.php?v=1376889462561683  . Bywały lepsze rundy ale nie nagrałem. Prawda jest taka że jak ekipa zgrana to czołg długo nie pojeździ. Tutaj miałem szczęście . Z drugiej strony  jak by czołgi były z BF3. tak zwrotne szybkie z termowizja i kartaczem to wyniki mogły by być dwa razy lepsze.

Odnośnik do komentarza

Bronas, nie wiem czy zwrociles uwage, ale na ps4 termowizja jest juz na szczescie naprawiona- funkcjonuje praktycznie tak samo jak w BF3 (przynajmniej jesli chodzi o chinska nawalnice, bo podstawki juz dawno nie gralem, wiec ciezko mi powiedziec- jedynie na jedwabnym szlaku jest nieprzydatna, ale to jest pustynna mapa w pelnym sloncu, wiec trudno zeby bylo inaczej).

Odnośnik do komentarza

Bronas, nie wiem czy zwrociles uwage, ale na ps4 termowizja jest juz na szczescie naprawiona- funkcjonuje praktycznie tak samo jak w BF3 (przynajmniej jesli chodzi o chinska nawalnice, bo podstawki juz dawno nie gralem, wiec ciezko mi powiedziec- jedynie na jedwabnym szlaku jest nieprzydatna, ale to jest pustynna mapa w pelnym sloncu, wiec trudno zeby bylo inaczej).

Wiem że jest lepiej niz na Ps3 ale to dalej nie to jeśli o mnie chodzi. do tego kartacz to tez nie to samo i sam czołg jest mniej ograniety :)

 

Chyba, że masz dobrego spawacza i NIE UCIEKASZ JAK PRÓBUJE CIĘ NAPRAWIAĆ!

oj tam oj tam. trzeba krzyczec ze spawasz. jak nie wiedziałem ze spawasz to przecież nie bede w mijescu stał

Odnośnik do komentarza

Mam ogromną prośbę do tych co grają w BF4 z polskiej dystrybucji na X360. Czy ktoś byłby na tyle miły i sprawdził czy po zmianie dashboarda konsoli na język francuski gra odpali się po francusku? Na francuski dubbing nie liczę, ale czy są chociaż napisy w żabojadzkim języku? Rzecz w tym że zamierzam kupić tą grę chrześniakowi na Gwiazdkę, a on jest Francuzem ;-)

Odnośnik do komentarza

kartacz to tez nie to samo

z kartaczem nie wiem, bo go tu nie uzywalem jeszcze. W BF3 mialem go ustawionego dopoki nie wprowadzili tego, ze po wystrzeleniu z dziala glownego nie mogles zmienic na kartacz i od razu dobic, tylko trzeba bylo i tak czekac na przeladowanie- od tego momentu zmienilem go na CKM, ktorym mozna bylo ogien ciagly prowadzic, nie trzeba bylo na nic czekac no i ogolnie byl bardzo skuteczny przeciw piechocie (zwlaszcza partyzantom wystawiajacym zza skaly tylko lufe RPG, ktorych kartaczem ciezko bylo czasem ubic)

 

za to dolozyli w BF4 rakiety STAFF, ktore tez sa swietne na piechote i zdecydowanie lepsze od kartacza na pojazdy (mam wrazenie, ze zadaja im tyle samo obrazen, co dzialo glowne- o ile nie wiecej).

 

Mam zreszta wrzucony na FB jeden filmik, gdzie pojezdzilem chwile ze staffem na termowizji niszczac kilka pojazdow i jakas piechote chyba tez- obejrzyj sobie. To naprawde dobra kombinacja.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...