Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

kartacz to tez nie to samo

z kartaczem nie wiem, bo go tu nie uzywalem jeszcze. W BF3 mialem go ustawionego dopoki nie wprowadzili tego, ze po wystrzeleniu z dziala glownego nie mogles zmienic na kartacz i od razu dobic, tylko trzeba bylo i tak czekac na przeladowanie- od tego momentu zmienilem go na CKM, ktorym mozna bylo ogien ciagly prowadzic, nie trzeba bylo na nic czekac no i ogolnie byl bardzo skuteczny przeciw piechocie (zwlaszcza partyzantom wystawiajacym zza skaly tylko lufe RPG, ktorych kartaczem ciezko bylo czasem ubic)

 

za to dolozyli w BF4 rakiety STAFF, ktore tez sa swietne na piechote i zdecydowanie lepsze od kartacza na pojazdy (mam wrazenie, ze zadaja im tyle samo obrazen, co dzialo glowne- o ile nie wiecej).

 

Mam zreszta wrzucony na FB jeden filmik, gdzie pojezdzilem chwile ze staffem na termowizji niszczac kilka pojazdow i jakas piechote chyba tez- obejrzyj sobie. To naprawde dobra kombinacja.

 

Kartacza w BF3 używałem do samego konca . był super skuteczny. w połącznieu z termowizja sciągałem piechote jak ze snajperki z polowy mapy. Miał to do siebie że nie trzeba było dokładnie mierzyć. teraz trzeba dokładnie wymieżyć.Kręciłem naprawdę dobre wyniki. W BF4 na Ps3 kartacz to porażka na PS4 juz lepiej ale dalej nie to. W Bf3 wystarczał mi zestaw główne działo na pojazdy, kartacz na piechotę. Tutaj z racji tego że pojazdów dużo odpusciłem broń na piechote. Mam w zestawie dwa pociski by z pojazdami skutecznie walczyć. Do piechoty wale z działa głownego.Nie jest to super skuteczne ale taki najlepszy kompromis dla mnie. Jednak jest spora róznica w czołgach z BF3 . tam jak straciło sie czołg albo lava na takiej sekwanie czy bazarze to było juz pozamiatane. Tutaj czołgi nie są aż tak groźne. dwoch zgrancyh piechociaży i czołgu nie ma. Takich wyników jak w BF3 to nie będe miał. :sweat:

Odnośnik do komentarza

Mam ogromną prośbę do tych co grają w BF4 z polskiej dystrybucji na X360. Czy ktoś byłby na tyle miły i sprawdził czy po zmianie dashboarda konsoli na język francuski gra odpali się po francusku? Na francuski dubbing nie liczę, ale czy są chociaż napisy w żabojadzkim języku? Rzecz w tym że zamierzam kupić tą grę chrześniakowi na Gwiazdkę, a on jest Francuzem ;-)

 

Upewnij się najsampierw czy chrześniak skończył 18 lat, tam jest dużo krwi, flaków i penisów!

Odnośnik do komentarza

Mam ogromną prośbę do tych co grają w BF4 z polskiej dystrybucji na X360. Czy ktoś byłby na tyle miły i sprawdził czy po zmianie dashboarda konsoli na język francuski gra odpali się po francusku? Na francuski dubbing nie liczę, ale czy są chociaż napisy w żabojadzkim języku? Rzecz w tym że zamierzam kupić tą grę chrześniakowi na Gwiazdkę, a on jest Francuzem ;-)

Właśnie sprawdziłem i moja polska wersja ma na płycie francuskie napisy i głosy.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie rekordów w pojazdach to w "trójeczce" na Demavendzie udało mi się trzepnąć 55:1 bodajże albo coś takiego. Więcej takiego wyczynu nie powtórzyłem ani nawet się nie zbliżyłem.

Ps. wczoraj wyszedłem z założenia, że nie gram w CQ bo zwiechy, to na samotnika poleciałem na szturm. Wyłapałem taki wpyerdol, że odechciało mi się wszystkiego to poleciałem zrelaksować się na TDM. Tam trochę lepiej, ale ciśnienie tak mi podskoczyło, że walnąłem kielicha cytrynówki, której (pipi)a nie cierpie i poszedłem spać bo jeszcze moment i TV by leciał z 7 piętra.

Odnośnik do komentarza

 

Mam ogromną prośbę do tych co grają w BF4 z polskiej dystrybucji na X360. Czy ktoś byłby na tyle miły i sprawdził czy po zmianie dashboarda konsoli na język francuski gra odpali się po francusku? Na francuski dubbing nie liczę, ale czy są chociaż napisy w żabojadzkim języku? Rzecz w tym że zamierzam kupić tą grę chrześniakowi na Gwiazdkę, a on jest Francuzem ;-)

Właśnie sprawdziłem i moja polska wersja ma na płycie francuskie napisy i głosy.

 

Bardzo serdecznie dziekuje! :-)

Odnośnik do komentarza

ale w jakich zawodach? :D

 

@Gesior: kazdemu sie zdarza od czasu do czasu ;) wbijaj na chiny ludowe ze mna, Nogusem i Kabotynem dzisiaj- zwiech nie ma, a swieze mieso armatnie na serwerach powinno byc ;)

 

A no właśnie w tym temacie, czy ktoś z nie-premiumowców ściągnął już dodatek? Bo ja (jak i wiele innych osób) pomimo wpisania kodu (zresztą już dawno temu), nie możemy ściągnąć go za free, tylko za 69 zł...

Odnośnik do komentarza

 

Mam ogromną prośbę do tych co grają w BF4 z polskiej dystrybucji na X360. Czy ktoś byłby na tyle miły i sprawdził czy po zmianie dashboarda konsoli na język francuski gra odpali się po francusku? Na francuski dubbing nie liczę, ale czy są chociaż napisy w żabojadzkim języku? Rzecz w tym że zamierzam kupić tą grę chrześniakowi na Gwiazdkę, a on jest Francuzem ;-)

 

Upewnij się najsampierw czy chrześniak skończył 18 lat, tam jest dużo krwi, flaków i penisów!

 

Kurcze, takie rzeczy mnie omijają, muszę w końcu odpalić singla.

Odnośnik do komentarza

Przy cenie 69 zł za dodatek tym bardziej opłaca się kupić premium. Za cenę niecałych trzech map packów masz wszystkie pięć. Do tego można kupić zdrapki taniej niż nominalnie.

 

Jak na razie z zapowiedzianych dodatków interesuje mnie tylko Second Assault. W ogóle nie biorę pod uwagę np. Naval Strike. Nie powtórzę błedu który popełniłem przy BF3. Kupiłem wszystkie dodatki, a grywałem w zasadzie tylko podstawkę i Back to Karkand. Boli mnie też za bardzo serce kiedy mam wydać kolejne 200PLN na raz na grę...

Odnośnik do komentarza

PLOT i jego odpowiedniki to najbardziej noobowskie pojazdy. Często kolesie kampią tym ze swojej bazy przez całą rundę. Nic latającego nie ma z tym szans, a nic nie podejdzie bo jest za granicą. Bezsensowny pojazd. Nie powinni dawać strzelać z tego z bazy.

glupoty gadasz- z bazy na pewno calej mapy nie mozesz kontrolowac tym. Na duzych mapach rakiety maja ograniczony zasieg (dzialkiem z 500-700 m tez za duzo nie zdzialasz), a na malych dodatkowo uksztaltowanie terenu tez rzadko (o ile w ogole) pozwala cala mape miec na widoku. Pierwszy z brzegu przyklad- brzask: tam jest pelno wiezowcow, miedzy ktorymi heli spokojnie moze latac i z bazy jednej czy drugiej za duzo nie zdzialasz. Jesli akurat heli trafi na odsloniety obszar gdzie jest p-lotka, to oczywiscie nie ma szans, ale jak np. p-lotka spotka czolg albo technikow z wyrzutniami to tak samo jest po niej.

Z tym, ze "nic latajacego" nie ma szans oczywiscie tez bzdura- jety bez problemu lataja na wiekszych pulapach, jeszcze chyba ani jednego nie udalo mi sie zdjac. Tylko heli maja przechlapane.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...