Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kupcie se premium. Ja kupowałem wersję na PS4 i zamiast wersji z Chinami kupiłem przez przypadek czystą. Po zakupie premium nie ma różnicy. I tak będę chial mieć wszystkie dodatki.

 

Premium do BF4? Jeszcze mnie nie poebao xD

 

E: obejrzę filmiki z china i jak mi zaleci bc2 to się zastanowie na weekend.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Oto co znalazłem na jednym z for  http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Battlefield-4-Playstation-3-to-Playstation-4-Upgrade-questions/td-p/1700599

 

Your unlocks, DLC, and any Premium membership you have will transfer over when you move from PS3 to PS4 using the stat migration service, which is seperate from the voucher you get for the PS4 version for $9.99.

 

Napisał to ktoś z EA, więc chyba wiedział co pisze. Co dalej?

Łudzę się, że wystarczy kupić (za 0 PLN) dodatek na PS3, a po odpaleniu gry na PS4 dodatek magicznie stanie się dostępny dla PS4.

Ten koles to zwykly uzytkownik forum.

 

Podobno to dziala ale nie jest napisane czy z ps4 czy ps3

 

1.Go to the playstation store

2.Go to BF4 page

3. Select add ons.

4. It will have China Rising (and yes it will say 14.99) and premium.

5. Select china rising.

6. On the next page will be a box that says click on version.

click on this box and choose the china rising that says free and enjoy the 1303 mb download

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

ja bym jeszcze w ramach ostatniej deski ratunku czegos takiego sprobowal:

1) odpalic ps3

2) sciagnac dlc w wersji na ps3 za 0pln, uruchomic gre i ew. dodatek

3) potem sprobowac jeszcze raz w ps store na ps4

 

Byc moze ten dodatek musi sie jakos "aktywowac" na ps3, zeby sie mogl doslownie zapgrejdowac na ps4?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ja bym jeszcze w ramach ostatniej deski ratunku czegos takiego sprobowal:

1) odpalic ps3

2) sciagnac dlc w wersji na ps3 za 0pln, uruchomic gre i ew. dodatek

3) potem sprobowac jeszcze raz w ps store na ps4

 

Byc moze ten dodatek musi sie jakos "aktywowac" na ps3, zeby sie mogl doslownie zapgrejdowac na ps4?

Tommi Ty chyba też sprzedałeś kod?

Odnośnik do komentarza

tak, ale jako ze nie bylem pewny jak to z tym bedzie (przeczucie?) umiescilem go w kategorii "ps3", no i gosciu ktoremu go sprzedalem, nie ma z tego co wiem ps4 tylko na trojce cisnie. 

Mam nadzieje, ze chociaz jemu zabangla- poki co nic nie pisal. Tak czy inaczej jeszcze nie wyplacilem kasy z payu, wiec zwrot moge zrobic w kazdej chwili.

 

PS: 

 

 

 


...a swieze mieso armatnie na serwerach powinno byc ;)

 

 

wyglada na to, ze jednak nie do Ciebie  ;)

 


 

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wie ktos kiedy ma wyjsc Second Assualt?

 

Grajac juz troche czasu stwierdzam, ze najgorsza mapa jest Operation Locker. Duza mapa usiana setka korytarzy, gdzie jest mnostwo "choke points"- jakbym poruszal sie w bunkrze. Brakuje tutaj "przestrzeni", tak jak to bylo w przypadku Metra. Moze na 32 graczy bedzie mozliwe cos takiego jak flankowanie, okrazenie, zajescie od tylu, ale 64 to zenada. Dobra mapa, aby zdobyc w 10 min 50 beretek med-kits, aby odblokowac najlepsza pukawke, dla assulata, ACE2 23. 

 

Moje Top 3

 

1. Szczyty Guilini 

2. Fabryka 311 (teraz ja lubie, jest swietna) :)

3. Wroga Transmisja

 

Nagorsze top 3

 

1. Operacja Blokada

2 .Strefa Powodziowa

3. Kurort Hajnan

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lorack: Battlefield jak każdy inny. Ja wiem, że będę w niego grał do premiery nowej części. Kupowanie każdego dodatku z osobna to bzdura. Chiny i Second Assault (na którego czekam) to już 140zł by było.

 

Co do Operation Locker, to ja akurat lubię tą mapę. Właśnie miałem pisać, że chciałbym zobaczyć takie Locker w wersji Star Wars: Battlefront z masą zielonych i czerwonych laserów. Największym przegięciem są rakietnice. Nie widziałem żeby na wojnie ludzie obrzucali się rakietnicami po obu stronach. Granaty i granatniki ok, ale RPG na piechotę powinni wywalić z gry.

 

Moje ulubione mapki:

 

1. Operation Locker

2. Siege of Shanghai

3. Paracel Storm (super mi się na niej lata)

 

Najgorsze:

 

1. Golmud Railway

2. Lancang Dam

3. Rogue Transmission

 

Pierwsze dwie ze względu na PLOT-kowych kamperów, którzy nie wyjeżdżają nawet z bazy tym pojazdem.

W China Rising nie grałem za długo żeby ograć mapki.

Odnośnik do komentarza

@Gesior: myslalem, ze Ty masz premiuma tez.

 

Wczoraj cos sie chrzanilo, tylko nie wiem czy z gra, czy z moja konsola. Jak majac uruchomionego BF-a wciskalem przycisk PS i wchodzilem do menu konsoli, to po powrocie do gry nie moglem nic zrobic: mialem ekran respa normalnie, dzwiek byl, widzialem jak sie trojkaty na mapie poruszaly itd., ale nie moglem dolaczyc, wejsc w opcje, zmienic klasy- nic. Jakbym mial pada odlaczonego. Chyba z 7-8 razy gre restartowalem, nie moglem do Nogusa dolaczyc (o wyslaniu zaproszenia nie mowiac) ani wiadomosci przeczytac. Do konca wieczora bylo zyebane. Ktos tez mial juz cos takiego? Zobaczymy, czy dzisiaj juz bedzie ok.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

@Gesior: myslalem, ze Ty masz premiuma tez.

 

.

 

Nie, nie mam. Stwierdziłem, że Premium jednak jest bez sensu dla mnie. Nie jarają mnie te wszystkie pierdoły, które za dwie paki mogę mieć. Wole wydać kasę na sprawdzony dodatek niż łykać wszystko jak młody pelikan.

Wczoraj dzięki hellspawn'owi wbiłem się na chińczyka. Zagrałem dwie mapy Jedwabny i Smoka i było milutko.

Dzisiaj katuje tylko chinola co by poznać mapy.

DoZo

 

Ps. wczoraj miałem niezłego pecha. Wyskoczyłem z heli na spadochronie i wylądowałem prosto na gejmorze :)

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Biorę! :D

 

 

mclusky Ty tutaj nie pyerdol o premium tylko napraw linka na tablicy korkowej (za mały obrazek) bo będziesz mieć zaraz tryliard minusów. Nawet jak otwieram w nowym oknie to po powiększeniu obrazek jest maluśki.

 

Dzięki za cynk, naprawione :)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...