Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów!!!    Jak skonfigurować to co mam nam pokazywać w grze battlelog  gdy dotkniemy panelu dotykowego pada i wejdziemy na Ranking ?Jak powybierać tam te kategorie w których faktycznie chce rywalizować i mieć stały podgląd ?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie drapcie się. Każdemu się czasem wydaje, że znalazł debeściaka wśród karabinów co to z nim może iść i na wojnę czy tam i do burdelu.  Sposobów gry, strzelania, celowania, poruszania się po mapie (no i przede wszystkim doboru map - wielkość - tryb gry) jest wiele i każdy jakoś tam indywidualnie po mniejszych lub większych testach może stwierdzić, że mu coś przypasowało, ale mówienie:"uuu to żelastwo jest zayebiste, najlepsza broń ever, mówię wam" to przesada. Broni mamy ile mamy i wskazywanie na najlepszą jest bez sensu, to nie vietnam gdzie inż = pepeszka. 

 

Dzisiaj pograłem trochę w TDM bez dźwięku (tzn ze slipknotem na(pipi)iającym w słuchawkach) i w sumie różnicy nie widziałem, ratio kręciło się koło 2, a runda na Lockerze 32-11 przypomniała mi stare dobre czasy CoD MW (tzn nie wynikiem bo tam tak słabo nie grałem ;p) ale feeling rushu i kładzenia wszystkiego co staneło mi na drodze wpuścił w żyły trochę adrenalinki...

 

Aha grałem z HK416, dobrze leży w dłoniach ;]

Odnośnik do komentarza

Czasem specjalnie strzelam zeby sie pojawic i zwabic przeciwnika w pulapke (np. Zeby wciagnac do budynku majac szybkostrzelna bron na duzej mapie). Czasami tez majac tlumik nie zabijam kolesia i czuje ze bez tlumika bym go zalatwil. Na wieksza odleglosc sporo ogranicza mozliwosc broni. Ostatnio rzeczywiscie domyslnie wrzucam se tlumik na zwiadowce z perkami spec ops. Jak mnie nie widac na mapie czuje ze na wiecej moge sobie pozwolic ;)

Odnośnik do komentarza

glowy nie dam sobie uciac, ale z moich obserwacji wynika, ze strzelajac z tlumikiem nie pojawiasz sie wprawdzie z automatu na minimapie, ALE jezeli przeciwnik cie widzi (jest za toba nawet gdy sam w ogole NIE strzelasz, ew. jest wymiana twarza w twarz) to i tak jestes na niej widoczny, takze zalecana mimo wszystko ostroznosc  ;)

Ale walac komus serie w plecy pozostaje sie niezauwazonym.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

No jestes widoczny wtedy dla wszystkich jak Cie zamarkuje. Tlumik jest poto zebys sie nie pokazywal na mapie jak strzelasz. Troche wkurzam sie jak zabije kogos i to alarmuje 2 gosci, ktorzy sa akurat w okolicy i nie jestem w stanie przezyc nastepnych kilku sekund, bo gosc mnie lapie przy przeladowywaniu. Nie pojawianie sie na minimapie jest istotne jak jestes sam otoczony przez wrogow. Jak grasz pozycyjnie upewniajac sie ze nikogo z tylu nie zostawiasz nie ma to az takiego znaczenia. W TDM o to trudno, bo przeciwnicy spawnuja sie na okolo Ciebie.

Odnośnik do komentarza

No jestes widoczny wtedy dla wszystkich jak Cie zamarkuje.

nie, nie chodzi mi o to, jak ktos Cie zespotuje- po prostu jak przeciwnik Cie widzi (np. biegnie za Toba), to w tym momencie jestes widoczny na mini mapie dla wszystkich. Jak sie odwroci w inna strone, to przestajesz byc (w odroznieniu od spotowania). Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

No jestes widoczny wtedy dla wszystkich jak Cie zamarkuje.

nie, nie chodzi mi o to, jak ktos Cie zespotuje- po prostu jak przeciwnik Cie widzi (np. biegnie za Toba), to w tym momencie jestes widoczny na mini mapie dla wszystkich. Jak sie odwroci w inna strone, to przestajesz byc (w odroznieniu od spotowania).

 

 

yyyyyyyyyyyy że jak? nie to tak, nie działa, na takiej zasadzie to nie trzebaby spotować, tylko ustawić się na platformie widokowej i |widzieć" wszystkich przeciwników i już by byli widoczni na minimapie. jak biegniesz za kimś a nie naciśniesz R1 to nikt inny go nie widzi. 

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Jak chcesz zeby ktos byl widoczny na czyjejs mapie to musisz go zespotowac. Nie wystarczy ze za nim biegniesz i patrzysz na niego.

 

Trzeba pamietac tez ze na mapie zaznacza cele tez dowodca. Dla tego bieganie z perkami ukrywajacymi sie dodatkowo przydaja. Bo TUGs'ow i poke'balli nie uzywa tak duzo ludzi w sumie.

 

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Tommi coś pomieszałeś. Gdyby to działało tak jak piszesz to cała minimapa świeciłaby się na czerwono-niebiesko, a niestety tak nie jest (może na szczęście?) bo 80% lunatyków nie spotuje. Już od BF:BC2 cierpiałem na syndrom "wytartego selecta" i tutaj nic się nie zmieniło - oprócz tego, że nie ma selecta :) Może któreś ulepszenie bojowe, czy jak im tam, daje taką możliwość?

 

edit: orajt, sprawdziłem i nie ma takiego zestawu, gdzie jest "spotowanie wzrokiem".

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

mclusky, nic nie pomieszalem, bo tez i nie chodzi o cos, co gdzies tam slyszalem czy przeczytalem- pisze po prostu, co sam zaobserwowalem (jeszcze za czasow BF3 i close quarters) :)

 

jak wspomnialem, nie daje sobie za to nic uciac bo w ferworze walki moze sie czasem tylko cos wydawac, ale jesli chcecie, to mozemy to przy ktorejs okazji szybko zweryfikowac- wystarcza min. 3 osoby, maly pusty serwer i w 5 minut bedzie wszystko jasne ;)

 

zresza pomyslcie- to jest przeciez logiczne:

jak widzisz wroga, to jego pozycja jest oznaczana na mapie tak samo (a teoretycznie to nawet lepiej ;) ), jak kiedy go zaledwie slyszycz gdy strzela bez tlumika.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...