Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Chvj w dupę DICE czy tam EA, że tak rozpocznę ten post. To jest komedia, w podboju są takie lagi, że granie mija się z celem, nie wiem co oni znów spie.rdo.lili, wcześniej grało się dobrze. Mówię sobie, dobra, pogram w single, które jeszcze nie ukończyłem. Wchodzę w singla i co, i (pipi)a nie ma sejwa, wje.ba.ło!!! No żesz (pipi) je.bana!!! Już nigdy nie kupię gry od EA/DICE, życzę im jak najgorzej, niech powstanie jakiś tytuł w podobnej tematyce i niech pośle tych nieudaczników ze Szwecji z torbami. Jak oni mogą wydawać tak zbugowany produkt? Jeżeli ktoś kupi BF5, to z miejsca dostanie nagrodę frajera roku.

Odnośnik do komentarza

Niestety muszę zgodzić się z Twoimi słowami. Grałem dzisiaj trochę przez sieć, ale w to nie idzie grać kompletnie - lagi większe niż zamieszki w Kijowie. Do tego mój save zniknął już 3 (!!!) razy. Za pierwszym razem cholernie się wk*rwiłem, za drugim mniej, ale byłem przekonany, że po coś jednak się one zgrywają do tej chmury. Za trzecim całkowicie odpuściłem. Ta gra to jeden wielki dow(nene) niestety, aż przykro się robi. Tak zbugowanego produktu dawno już nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale tylko 20 pestek w magazynku.

No tak, ale do zabicia jednej osoby 20 wystarczy bez problemu. Z tłumikiem 20 naboi raczej powinno wystarczać do eliminowania pojedynczych celi. Taka mocna i celna broń powinna być dla mnie sklasyfikowana jako karabin szturmowy.

 

Fajny filmik o tym jakie zmiany wprowadzili z porównaniem jak działały niektóre rzeczy przed patchem:

 

Odnośnik do komentarza

 

 Taka mocna i celna broń powinna być dla mnie sklasyfikowana jako karabin szturmowy.

 

 

 

No raczej nie. Po pierwsze kaliber (9mm), po drugie niska celność na dystans, po trzecie szybkostrzelność, po czwarte budowa i długość lufy. Trochę przeceniasz tą zabawkę. Załóż do MTAR tłumik i będziesz miał nie gorszą pukawkę.

A 20 pestek to trochę mało jak na BF. Jak musisz po każdym killu przeładować, to nie jest ciekawie.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Nie odpaliłem jeszcze rundy a player appreciation battlepack i silver battlepack już czekają. No to teraz wylosować 200% proszę, pomnóż panu fortunę. 

 

E. jakaś blaszka z motomyszami z marsa, 25%, 50%, 2(!!!!) emblematy na battlelog, tłumik do p226 i chwyt do sar-21. Pocałujcie misia w dupe.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Teraz znalazłem sposób jak nagrywać na share,jak udaje mi się jakąś akcja,to naciskam share gram 2 min znowu naciskam i po 5 min znów to samo.I się znajdziesz zawsze:D

Pojedynczo naciskasz Share co pare minut i szukasz wtedy w historii?

 

Tak i zawsze dana akcje znajde,bo u mnie to trwa max pare sekund.Gorzej jak ktos cale 10 min chce wrzucac itp

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...