Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

No raczej nie. Po pierwsze kaliber (9mm), po drugie niska celność na dystans, po trzecie szybkostrzelność, po czwarte budowa i długość lufy. Trochę przeceniasz tą zabawkę. Załóż do MTAR tłumik i będziesz miał nie gorszą pukawkę.

A 20 pestek to trochę mało jak na BF. Jak musisz po każdym killu przeładować, to nie jest ciekawie.

Po założeniu tłumika na MTAR'a robi się (pipi)asty. Ustrzelenie czegoś na dystans jest jeszcze bardziej trudne. Tym bardziej że teraz go jeszcze nerfią. Zobaczymy, na pewno przetestuje. Nie wiem tylko czy będzie mi się chciało biegać technikiem jak poczuje że ta broń miażdży na bliski i średni dystans.

 

 

 

Podłączyłem PS4 na kabel, ale trudno mi stwierdzić czy jest lepiej czy gorzej. W 4 meczach miałem jednego blackscreena (po którym musiałem wyłączyć grę) i 1 zwiechę.

W pierwszym meczu dostałem niemiłosiernie w dupę, ale nie wiem czy to wina tego że się pogorszyło, czy tego że jak włączam pierwszą grę to muszę palce rozgrzać, a jak ktoś ogarnia to może to wykorzystać.

 

Tak czy siak transfer skoczył z 12mb do 19mb na kablu z ominięciem routera.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Co ty mówisz, jest 16.37 i gra jest kompletnie niegrywalna. Zwiecha za zwiechą na każdym trybie włącznie z Walką Powietrzną, jak nie zwiecha (wystąpił błąd aplikacji) to "Utracono połączenie z sesją". Masakra, 10 min i nie wszedłem do żadnego meczu. Ciekawe jak bedzie wieczorem, mam nadzieje ze ok, bo wykorzystalbym ten 2xXP weekend :(

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czyli standard, jest jakiś boost ale go nie ma, ale nie ma się czym martwić, naprawią i będzie w marcu.

 

100% boost event. Ongoing appreciation month. Chyba Ongoing w(pipi)iation month. Kolejny xD

Ja tam nic nie widze,zeby bylo info o 100%

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wygląda menu na ps3, ale na ps4 jest w prawym górnym rogu na niebiesko bodajże.

 

 

 

No raczej nie. Po pierwsze kaliber (9mm), po drugie niska celność na dystans, po trzecie szybkostrzelność, po czwarte budowa i długość lufy. Trochę przeceniasz tą zabawkę. Załóż do MTAR tłumik i będziesz miał nie gorszą pukawkę.
A 20 pestek to trochę mało jak na BF. Jak musisz po każdym killu przeładować, to nie jest ciekawie.


Po założeniu tłumika na MTAR'a robi się (pipi)asty. Ustrzelenie czegoś na dystans jest jeszcze bardziej trudne. Tym bardziej że teraz go jeszcze nerfią. Zobaczymy, na pewno przetestuje. Nie wiem tylko czy będzie mi się chciało biegać technikiem jak poczuje że ta broń miażdży na bliski i średni dystans.



Podłączyłem PS4 na kabel, ale trudno mi stwierdzić czy jest lepiej czy gorzej. W 4 meczach miałem jednego blackscreena (po którym musiałem wyłączyć grę) i 1 zwiechę.
W pierwszym meczu dostałem niemiłosiernie w dupę, ale nie wiem czy to wina tego że się pogorszyło, czy tego że jak włączam pierwszą grę to muszę palce rozgrzać, a jak ktoś ogarnia to może to wykorzystać.

Tak czy siak transfer skoczył z 12mb do 19mb na kablu z ominięciem routera.

 

 

MTAR z tłumikiem pracuje za(pipi)iaszczo i nie zamienię go na nic na TDM, na dystans też ładnie bierze choć wiadomo, że karabiny dupy w tej materii nie urywają. Za to patrząc po statsach VALa to będzie szarpał jak koń + ta szybkostrzelność i 20pocisków w magu, dla mnie to się na TDM średnio nada. Owszem może i ubiłbym tym 20-25 typa co mecz ale zginąłbym pewnie 15-20 razy. MTAR.

 

Co do szybkiego neta na kablu to i tak nic nie pomoże bo to gra jest zyebana.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

To mozna odblokowac na chwile obecna te bronie z Second Assualt? Szczegolnie inetersuje mnie GoL- jedna z najlepszych snajperek w BC2. Mam nadzieje, ze  w przyszlosci bedzie jeszcze M24. 

 

Nie wiem czy wiesz Kaczor, ale za czasow Bc2, to gralem podobnie jak ty teraz. Zwiadowca plus snajpa oraz nieodzowna kula szpiegula. :)

Odnośnik do komentarza

MTAR z tłumikiem pracuje za(pipi)iaszczo i nie zamienię go na nic na TDM, na dystans też ładnie bierze choć wiadomo, że karabiny dupy w tej materii nie urywają. Za to patrząc po statsach VALa to będzie szarpał jak koń + ta szybkostrzelność i 20pocisków w magu, dla mnie to się na TDM średnio nada. Owszem może i ubiłbym tym 20-25 typa co mecz ale zginąłbym pewnie 15-20 razy. MTAR.

 

Co do szybkiego neta na kablu to i tak nic nie pomoże bo to gra jest zyebana.

Mam najwięcej killi na MTAR, ale już zapomniałem jak się nim gra. Na TDM pewnie działa genialnie, ale ostatnio biegam po różnych miejscach (nie tylko krótki dystans) i musiałem sobie wybrać coś bardziej uniwersalnego. ACE 23 jest cholernie dobrze zbalansowany i z chęcią bym wybierał go cały czas gdybym mógłbym mieć go i kule szpiegule naraz. AK5C jest karabinkiem, który jest do ACE nieco podobny, ale brakuje mi nieco DPS'u na dystans.

Odnośnik do komentarza

To mozna odblokowac na chwile obecna te bronie z Second Assualt? Szczegolnie inetersuje mnie GoL- jedna z najlepszych snajperek w BC2. Mam nadzieje, ze  w przyszlosci bedzie jeszcze M24. 

 

Nie wiem czy wiesz Kaczor, ale za czasow Bc2, to gralem podobnie jak ty teraz. Zwiadowca plus snajpa oraz nieodzowna kula szpiegula. :)

 

Można tylko AS-VALa bo do reszty potrzeba uruchomić mapy których jeszcze nie masz

Odnośnik do komentarza

Ciekawa plotka o tegorocznej odsłonie Battlefielda (z policyjnym settingiem):

 

Electronic Arts earlier this week let go of their contractors at the office and told full-time staffers they could either take compensation and leave or continue working in the office to support work on Visceral's rumored police-themed Battlefield title, code-named Havana. Sources say Havana is due out later this year.

 

http://www.polygon.com/2014/2/1/5360976/layoffs-hit-ghost-games-uk-office-unannounced-nfs-title-mothballed

 

 

Bardzo rzadko eksploatowany temat, ale znając życie pewnie nie będą się nawet silić na zrobienie jakiejś namiastki taktycznego FPS-a z brudnym i ciężkim klimatem., tylko zwykłe pif paf z antyterrorystami zamiast Marines.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

 

Panowie dlaczego czasami ktoś kto ma level 110 ma normalnego, srebrnego orzełka, a ktoś inny ma "różową landrynkę"?

 

Każdy miał różową landrynę tylko po tym patchu już ją usunęli i zamienili orła na gwiazdkę, bo przed patchem gwiazda była w bblogu a w grze orzeł

 

 

Nie ma już różowej landrynki? Nie no, to ja już się nie wzbraniam przed tą setka xD Wczoraj z bpacka za 96lvl wpadła 200%, trzecia jak dobrze pamiętam od początku.

 

E: działa już ten exp x 100%?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

za zabicie oznaczonego jako VIP przeciwnika jest w ogole premia +100 pkt. Nie kumam jeszcze tylko, kiedy/kogo mozna oznaczac bedac dowodca. Wydaje mi sie, ze dopiero jak ktos ma odpowiednia serie killi, to mozna go zaznaczyc- na pewno nie mozna dowolnego gracza w dowolnym momencie.

Musisz zabic 2 przeciwnikow,na jednym zyciu(tak jest na ps3).

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Ciekawa plotka o tegorocznej odsłonie Battlefielda (z policyjnym settingiem):

 

Electronic Arts earlier this week let go of their contractors at the office and told full-time staffers they could either take compensation and leave or continue working in the office to support work on Visceral's rumored police-themed Battlefield title, code-named Havana. Sources say Havana is due out later this year.

 

http://www.polygon.com/2014/2/1/5360976/layoffs-hit-ghost-games-uk-office-unannounced-nfs-title-mothballed

 

 

Bardzo rzadko eksploatowany temat, ale znając życie pewnie nie będą się nawet silić na zrobienie jakiejś namiastki taktycznego FPS-a z brudnym i ciężkim klimatem., tylko zwykłe pif paf z antyterrorystami zamiast Marines.

Z chęcią zagrałbym w BF-a w takim settingu.

Odnośnik do komentarza

 

za zabicie oznaczonego jako VIP przeciwnika jest w ogole premia +100 pkt. Nie kumam jeszcze tylko, kiedy/kogo mozna oznaczac bedac dowodca. Wydaje mi sie, ze dopiero jak ktos ma odpowiednia serie killi, to mozna go zaznaczyc- na pewno nie mozna dowolnego gracza w dowolnym momencie.

Musisz zabic 2 przeciwnikow,na jednym zyciu(tak jest na ps3).

 

calkiem mozliwe- wczoraj w paru meczach notorycznie mnie zaznaczali, a wcale wielkich kill streakow nie mialem.

Odnośnik do komentarza

Powinni zwiekszyc ta liczbe. Ogolnie pomysl mi sie podoba, ale teraz troche za czesto jest sie namierzanym. Ostatnio wlazlem gdzies za linie wroga z zamiarem zasadzenia sie na 2 czolgi z C4. Jak mnie zaznaczyli to czolgi od razu przez sciany zaczely do mnie walic. Przez sciany moim zdaniem nie powinno Cie byc widac (jak po oznaczeniu w BC2).

Odnośnik do komentarza

 

 

za zabicie oznaczonego jako VIP przeciwnika jest w ogole premia +100 pkt. Nie kumam jeszcze tylko, kiedy/kogo mozna oznaczac bedac dowodca. Wydaje mi sie, ze dopiero jak ktos ma odpowiednia serie killi, to mozna go zaznaczyc- na pewno nie mozna dowolnego gracza w dowolnym momencie.

 

Musisz zabic 2 przeciwnikow,na jednym zyciu(tak jest na ps3).

calkiem mozliwe- wczoraj w paru meczach notorycznie mnie zaznaczali, a wcale wielkich kill streakow nie mialem.
To raczej niemożliwe, przecież wtedy comander w Podboju na 64 graczy by mógł zaznaczyć pol mapy a bywa, ze cały mecz VIP sie nie pojawia... (a to niemożliwe aby przez cały mecz NIKT chociaz raz nie sprzątnął dwóchgraczy na jednym życiu)

Wiele razu było tak, ze kolo śmigłem robił rzeźnię i dopiero po jakimś czasie mogłem go zaznaczyć.

Moze chodzi o SPM?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

 

za zabicie oznaczonego jako VIP przeciwnika jest w ogole premia +100 pkt. Nie kumam jeszcze tylko, kiedy/kogo mozna oznaczac bedac dowodca. Wydaje mi sie, ze dopiero jak ktos ma odpowiednia serie killi, to mozna go zaznaczyc- na pewno nie mozna dowolnego gracza w dowolnym momencie.

Musisz zabic 2 przeciwnikow,na jednym zyciu(tak jest na ps3).
calkiem mozliwe- wczoraj w paru meczach notorycznie mnie zaznaczali, a wcale wielkich kill streakow nie mialem.
To raczej niemożliwe, przecież wtedy comander w Podboju na 64 graczy by mógł zaznaczyć pol mapy a bywa, ze cały mecz VIP sie nie pojawia... (a to niemożliwe aby przez cały mecz NIKT chociaz raz nie sprzątnął dwóchgraczy na jednym życiu)

Wiele razu było tak, ze kolo śmigłem robił rzeźnię i dopiero po jakimś czasie mogłem go zaznaczyć.

Moze chodzi o SPM?

 

To mi sie udalo znalezc na bf wikia

High Value Target is a default commander resource featured in Battlefield 4. It reveals the location of an enemy to the entire team for 45 seconds, becoming available once that enemy has reached a six or more kill streak.

Wbilem 6 killi i nawet nie zauwazylem :D

 

Z blog bf potwierdza info z wikia

When a player has reached a kill streak of six, they will appear as a selectable unit on the Commander Screen. Once this happens, the opposing teams Commander can choose to reveal the HVT’s location on the map. Once they do that, a timer begins to count down and a message will appear on-screen letting that Commanders team know where that HVT is via the mini map.

 

http://blogs.battlefield.com/2013/09/ask-dice-commander-mode-revisited/

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Granie commander jest swietna sprawa ale jak sie gra z ogarnieta ekipa/znajomymi. Wczoraj probowalem grac commander nikt mnie nie sluchal. Ludzie chyba nie ogarniaja,ze jak bede wykonywac moje rozkazy to a) dostana wicej pkt,b) bede mogl im dac ammo/pojazd)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dice ma sporo ciekawych pomyslow ale sa one skutecznie niszczone przez idiotow.Kolejny dobry pomysl moim zadaniem,to nowy system perkow mi sie bardzo podoba ale jak squad leader jest idiota i nie zaznacza flag to nie idzie tego paska zapelnic. Powinni jakis tutorial ludzia dac przed multi gdzie grasz z botami i wszystko jest pokazane jak dziala.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Kolejny dobry pomysl moim zadaniem,to nowy system perkow mi sie bardzo podoba ale jak squad leader jest idiota i nie zaznacza flag to nie idzie tego paska zapelnic. 

dlatego jak jest nas min. trzech, to wole wyjsc z pelnego skladu i zalozyc wlasny, gdzie ktos z nas jest liderem i wydaje rozkazy. Czesto tez prosze o rozkazy jak jest jakis obcy lider, czasem skutkuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...