Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

paracele na ps3 to zupelna padaka, ale na ps4 bardzo fajna mapa jak sie biega miedzy A i B jak mclusky wspomnial. Czesto mozna naprawde fajnie i intensywnie powalczyc.

311 jak dla mnie super, tylko na ps4 nie wiem po kiego (pipi)a wrzucili pod jedna z flag (chyba A o ile pamietam) jakies z(pipi)ane podziemne bunkry, kontenery itd. Bylo swietnie tak jak bylo na ps3, gdzie tylko flaga i pare budynkow dookola byly.

Osobiscie bardzo lubie tez wroga transmisje i golmund, blokada z kolei dla odmiany na ps3 byla super a na ps4 padaka.

...ale w sumie i tak od miesiecy nie gram w zadna z powyzszych, bo chiny zarzadzily zupelnie :]

 

najgorsza mapa w calej grze natomiast do zdecydowanie powodziowka- jak mam tam grac, to mnie (pipi) strzela.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

...tylko na ps4 nie wiem po kiego (pipi)a wrzucili pod jedna z flag (chyba A o ile pamietam) jakies z(pipi)ane podziemne bunkry, kontenery itd. Bylo swietnie tak jak bylo na ps3, gdzie tylko flaga i pare budynkow dookola byly.

 

Na PS3 nie było tej flagi. Tam tłukliśmy się na 4 flagach, a ta o której mówisz była respem jankesów ;)

Odnośnik do komentarza

Paracele dla mnie mają jedną zaletę, można spokojnie śmigłem polatać. Człowiek czyści sobie jakąś wysepkę, od czasu do czasu napatoczy się jakaś łódka czy ponton, a moja najgorsza zmora czyli typy ze stingerami mnie nie interesują, bo na wysepce którą się zajmuję są niegroźni (szybie latanie na niskim pułapie i rzadko komuś uda się mnie zalockować), a ci z innych wysp nie zwracają na mnie uwagi.

Co do powodziowej zgadzam się, jeżdżenie między flagami jest nudne, a walka na dachach zbyt kamperska (za dużo budek, doniczek itp. za którymi łatwo się schować i czekać aż ktoś przybiegnie).

 

EDIT:

Chyba nie było tego wcześniej, na Battlelogu w zakładce Multiplayer pojawiła się pozycja "Your Servers", czyżby coś miało się ruszyć? Zielu?

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

...tylko na ps4 nie wiem po kiego (pipi)a wrzucili pod jedna z flag (chyba A o ile pamietam) jakies z(pipi)ane podziemne bunkry, kontenery itd. Bylo swietnie tak jak bylo na ps3, gdzie tylko flaga i pare budynkow dookola byly.

 

Na PS3 nie było tej flagi. Tam tłukliśmy się na 4 flagach, a ta o której mówisz była respem jankesów ;)

 

Na ps3 sa 4 flagi na 311. 1 w domkach,2 w budynkach zaraz obok siebie i 1 przy torach ;)

Odnośnik do komentarza

Ja musze swoja pierwsza w zyciu platyne wbic w Bf4, to do was znow dolacze ;)gra w grupie jest duzo lepsza niz samemu

Jeśli chodzi o BFa to jest xxxxx razy lepsza niż samemu, dla mnie ta gra w pojedynkę nie ma sensu. Przyzwyczaiłem się do tego stopnia, że jak nie ma jakiegoś znajomego to raczej mutli nie odpalam. Granie z druŻyną skilla mi dodaje ;)

Odnośnik do komentarza

 

...tylko na ps4 nie wiem po kiego (pipi)a wrzucili pod jedna z flag (chyba A o ile pamietam) jakies z(pipi)ane podziemne bunkry, kontenery itd. Bylo swietnie tak jak bylo na ps3, gdzie tylko flaga i pare budynkow dookola byly.

 

Na PS3 nie było tej flagi. Tam tłukliśmy się na 4 flagach, a ta o której mówisz była respem jankesów ;)

 

no, i zamiast ta dodatkowa flage dorzucic po prostu wg moich wytycznych, to w(pipi)ili tam jakies bunkry nie wiadomo po co ;)

Odnośnik do komentarza

Na D kilka razy udało mi się leżeć pod drabinką przy samej fladze. Prawie niewidoczny nie dość, że zdobywałem to jeszcze kilku po drodze się skosiło. Dobrą miejscówką jest też murek od strony zejścia do tunelu - patrzę w tunel i przed siebie, jedyną niewiadomą są plecy ale ustawiam się zazwyczaj d.u.pą do E.

Odnośnik do komentarza

Ktoś tam pisał o mapy jakie są najlepsze itp Ale zauważyliście jak ta seria się zmienia,pierwszego bfa konsolowego grałem za czasów bc2 i tam nie 'było takich ulatwiaczy jak teraz.Bf3 już bardziej podchodził pod coda,Ale ciągle potrafiłem karać tych którzy strzelać nie potrafiłili.W części czwartej ta gra jest randomowa z tak wielkim aim assistem,że ślepy by trafił.Ktoś kto biega i zdobywa cele,jest karany przez grę.Kamperom ułatwiają coraz bardziej ta grę,naciśnięcie l2/r2 to cały wysiłek.Jeszcze żadna część mnie tak nie w(pipi)iala jak ta.

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam inne zdanie. Esencją battlefielda jest to, że nie można sobie radośnie biegać i nabijać kille. Trzeba trochę pokombinować jak podejść do flagi, kogo pierwszego ustrzelić, jak wykorzystać otoczenie itd. Ja większość punktów w grze mam za zdobywanie flag bo myślę, którą najlepiej przejąć i jak. Bieganie na pałę nie popłaca i dobrze.

 

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

W części czwartej ta gra jest randomowa z tak wielkim aim assistem,że ślepy by trafił.Ktoś kto biega i zdobywa cele,jest karany przez grę.Kamperom ułatwiają coraz bardziej ta grę,naciśnięcie l2/r2 to cały wysiłek.Jeszcze żadna część mnie tak nie w(pipi)iala jak ta.

No nie wiem czy slepy ,by trafił ,bo sa takie orły co potrafia mieć 20 zgonów przy 2 zabitych , sprawdz się i trzymaj cały czas tylko l2/r2 zobaczymy jak wyjdziesz na tym :P.Nie przesadzajmy jednak trzeba mieć jakiegoś tam skilla zeby coś tam ugrać ;)

Odnośnik do komentarza

 

 mam OST, przyjemnie się tego słucha na dobrym sprzęcie. Włosy dęba stają.

 

skad go wytrzasnales?

 

 

Dobry żart ;)

 

Inna sprawa że chyba znów zmienili zaznaczanie ważnego celu, bo dziś grałem na tablecie  i już nie mogę zaznaczać każdego który zabił kogoś :) więc znów zwiększyli chyba ilość killi

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

 

 

mam OST, przyjemnie się tego słucha na dobrym sprzęcie. Włosy dęba stają.

skad go wytrzasnales?

Dobry żart ;)

 

Inna sprawa że chyba znów zmienili zaznaczanie ważnego celu, bo dziś grałem na tablecie i już nie mogę zaznaczać każdego który zabił kogoś :) więc znów zwiększyli chyba ilość killi

Zielu,zrobili hotfix bo po patchu byl glitch.

 

Tommi,w internecie jest pewna zatoka ;) ale legalna wersja jest do kupienia na itunes i amazon.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...