Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ten Naval Strike z nazwy zapowiadał się najmniej ciekawie, a tu się okazuje, że może być najlepszym. Titan Mode/Carrier Assault ma potencjał do tego, żeby być najbardziej miodnym trybem w BF4 (na pewno nie jak air superiority, który się wyłącza po 10 minutach).

Myślałem, że DLC będzie zawierało tryb, który będzie odpowiednikiem air siperiority na morzu (z walką na łódki), a tu taka niespodzianka. Na 100% w środku lotniskowców, będzie dużo walki close quarters.

Jestem też ciekawy nowych map. Z opisu zapowiadają się zacnie i niekoniecznie każda będzie wyglądała jak Parcel Storm. Piechota też będzie miała szanse się dobrze pobawić.

 

Co do broni, to stawiam na powrót M16A3 (jedna z najbardziej popularnych broni BF3 tym razem pewnie ma zachęcać do kupna DLC).

 

Ogólnie zapowiada się ciekawie. Nie żałuje kasy wydanej na Premium.

 

 

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Ogólnie zapowiada się ciekawie. Nie żałuje kasy wydanej na Premium.

 

Odważna deklaracją biorąc pod uwagę, że w tym momencie masz do dyspozycji tylko 1 z 5 dodatków, w dodatku jak pisałeś na chinach nie grasz, na nowych mapach nie grałeś, nowych błędów nie doświadczyłeś. Wiem, że trudno spojrzeć rano w lustro ze świadomościa: "Wydałem kasę na premium w BF4, ja pjerdolę" i mózg próbuje różnych sztuczek by jakoś z tą świadomością żyć, no ale bez przesadyzmu :3

Odnośnik do komentarza

Odważna deklaracją biorąc pod uwagę, że w tym momencie masz do dyspozycji tylko 1 z 5 dodatków, w dodatku jak pisałeś na chinach nie grasz, na nowych mapach nie grałeś, nowych błędów nie doświadczyłeś. Wiem, że trudno spojrzeć rano w lustro ze świadomościa: "Wydałem kasę na premium w BF4, ja pjerdolę" i mózg próbuje różnych sztuczek by jakoś z tą świadomością żyć, no ale bez przesadyzmu :3

Spokoloko :) Jeśli nie zepsują trybu Carrier Assault to sam on byłby dla mnie wart 200zł. Poza tym Second Assault to dla mnie pewniak. W mapy z China Rising nie gram z lenistwa - Po prostu odpalam wyszukaj mecz i dostaje mapki z podstawki. Tak czy siak zdążyłem się pobawić w Air Superiority (wyexpiłem se jeta tam) i nabiłem MTAR'em koło 2k killi, wbiłem kilka bekowych killi dronem-samolocikiem. Ze względu na to, że nie grałem w mapki może nie uznaje go za jakiś rewelacyjny, ale jestem zadowolony z faktu posiadania go i nie żałuje.

Właściwie to mapki powinny mi się podobać, bo są trochę w stylu BC2, no ale leniwy jestem... A może dlatego że grałem głównie z bronią na bliski dystans, a mapki są duże.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz biegać z bronią to tylko Guilin Peaks i okolice punktu D na pozostałych 3ech mapach. W innym przypadku polecam kontakt z podłożem łapać przez opony, gąsienice albo latać. Na chinach świetnie się sprawdzają quady, motory i jeepy, a obłożone C4 dają dodatkowe możliwości. Ja się lubię bawić w roadkille.

Odnośnik do komentarza

Ja cholernie nie potrafię używać tego C4. Szczególnie obłożone na jeepie. Raz próbowałem się uparcie w to bawić i poległem z masakrycznym wynikiem i zerowymi sukcesami. Podkładanie pod czołgi udaje mi się rzadko, a najczęściej jak czołg pada, to padam razem z nim.

 

Fakt faktem latanie wychodzi mi najlepiej z pojazdów, ale ostatnio zdecydowanie wolałem sobie pobiegać. Po wyjściu DLC głównie biegałem z MTAR'em, ale M4/M16A4 na tych większych mapkach dało by już radę. Ot ciągle zapominam, że te mapy istnieją.

Odnośnik do komentarza

 

Sprawdze jeszcze czy CKM czy Staff no ale to w praniu wyjdzie.

dla mnie zdecydowanie CKM. Jezdzilem ze staffem dlugie godziny (praktycznie odkad go odblokowalem) i w sumie bylem zadowolony, ale po przesiadce na CKM skutecznosc zwalczania piechoty mi sie drastycznie poprawila (dzis znowu caly wieczor w czolgu/p-lot i ratio na koniec 1,99). Daj znac jak wyprobujesz.

 

 

Popróbowałem. Na PS3 troche pojezdzilem na tych ustawieniach ale termowizja jest tak s(pipi)a, ze odpuscilem. Swieci sie wszystko i wszyscy. Bez wiekszego sensu.

No ale w koncu wczoraj przesiadlem sie na PS4 i .... zglupialem. Pogubilem sie totalnie. Powoli sie jakos odnajduje. Jesli chodzi o czolg jest o wiele lepiej. Praktycznie siedzac tylko w konserwie udawalo mi sie jakies rozsadne ratio utrzymac. Choc termowizji uzywalem sporadycznie. Jednak skuteczniejsze bylo przyblizenie. 

Tyle, ze jako zwykly zolnierz gra mi sie ciezko. Nowe rozlozenie przyciskow. To rzucam granat czy kucam zamiast nozem kogos dziabnac. No i najgorsza chyba dla mnie kara. Brak MTARa ktorym gralem ostatnie kilkadziesiat leveli. Strata Chinskiej Nawalnicy by mnie nie ruszala bo i tak nie gralem na tych lesnych mapach ale MTAR? Inne pukawki jakos nie takie. Zanim cos znajde i dopiescze minie jeszcze sporo czasu. Do tego nagle w miejscach ktore doskonale znalem znajdua sie jakies meble, kwiatki i inne pierduty. Mapy dwa razy wieksze i ludzie masa. Przede wszystkim ludzi. Momentami taki chaos, ze nie wiem co sie dzieje. Do jednego, waskiego przejscia pcha sie kilku chlopa na raz. Ogarniecie calosci w podboju na ps3 bylo do zrobienia. wiedzialem co i gdzie sie w danym momencie dzieje i gdzie sie odrodzic aby komus pomoc. Tutaj dzieje sie jednoczenie kilka takich podbojow. Gralem tylko w podboj i staralem sie zaczynac na mapie w wiezieniu. Pozniej lecialem cyklem. Teraz niby tez ale wszystko jest o wiele wieksze. Do tego mam wrazenie, ze nawet w tych samych miejscowkach pomiedzy wejsciami jest wieksza odleglosc.

 

Moze jakies podpowiedzi co ustawic po przesiadce z PS3 na PS4? Cos ze sterowaniem albo moze z ta dziwna sluchaweczka podlaczana do pada albo ustawieniem uzbrojenia czolgu czy czegokolwiek innego?

 

Aha.. Na ps3 tyle razy mi sie juz konsola zwiesila czy jakies inne czary sie dzialy, ze nic juz tego nie przebije. Pierwsza gra na ps4 i .. tez mnie wywalilo i wyswietlilo jakis blad. Ehhh.

Odnośnik do komentarza

Fenix, przyzwyczaisz sie, ale jak przesiadke zaczales akurat na operacji blokada, to nie dziwie sie, ze przezyles lekki szok :) Ta mapa na ps3 byla jedna z moich ulubionych- na ps4 dla mnie jest niegrywalna (za duzo chlopa, mecze konczace sie wzajemnym przerzucaniem sie granatami/rpg przez jedno przejscie itd.)

 

u mnie pojazdy tez na weteranie, heli chyba domyslnie ale w tej czesci praktycznie nie latam. W piechociarzu mam to ustawienie z nozem pod kolkiem i kucaniem pod R3 (chyba tez weteran).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...