Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś już startował jetem na kaspijskiej granicy :) ale samolot ma za mały ciąg i nie można poprawnie wystartować, zawsze sunę jeszcze po trawie co niestety uszkadza często mój samolot :)

Punkt za zabicie przeciwnika gdy zawalimy budynek są teraz liczone, tylko nie wiem czy jedynie na dodatku.

 

 

Startowałem (na dopalaczu) i było OK, zmieściłem się w pasie.

Mi się udało spalić snajpera na tym najwyższym kominie, co ma guzik na dole do włączenia płomieni na szczycie :) Też zaliczyło killa.

Odnośnik do komentarza

i jak tu ma być z tą grą lepiej jak jest zlagowana, zbugowana a wy dalej im pakujecie kase do kieszeni.

 

easye w sumie 450zł za battlefielda, nie szkoda Ci xD?

no jak tak na to popatrze to rzeczywiscie troche sporo, dlatego Killzone poszedl do zyda.

Zabawa mimo wszystko jest przednia, na PS4 zostanie mi obecnie tylko FIFA i BF4, wiec co sobie zalowac. ^^

 

 

PS. Czy moge jakos ustawic by wyszukiwal mi podboj wylacznie z nowych map ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Premium jest nieopłacalny.Tak samo jak w trójce.Stare mapki z bf3 Napewno kupię,co do innych dlc zobaczę.Cena 200zł za Premium przy stanie technicznym tej gry to plucie na mordę.Jeśli ktoś ma kogoś aby na spółkę kupić to pół biedy(da się na ps4?) ale full cena...chyba ich poyebao.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dla mnie Premium jest nieopłacalny.Tak samo jak w trójce.Stare mapki z bf3 Napewno kupię,co do innych dlc zobaczę.Cena 200zł za Premium przy stanie technicznym tej gry to plucie na mordę.Jeśli ktoś ma kogoś aby na spółkę kupić to pół biedy(da się na ps4?) ale full cena...chyba ich poyebao.

Da sie i nie da sie. Bedziesz mial dostep do dlc,paczek itp. ale 2x xp juz nie. 2x xp bedzie dostepne tylko na koncie gdzie premium zostalo kupione. I na battlelog nie bedziesz mial znaczka premium.

Odnośnik do komentarza

Chińszczyzna i SA to świetne dodatki. Jeżeli NS okaże się równie dobry, to niekupowanie premium jest po prostu rozrzutnością. 

 

(zakładając, że ktoś chce grać sporo w BFa)

 

Walduś co Ty tam pleciesz o tym Premium ;)

Prawda jest taka, że wszyscy którzy kupili Premium dali ciała.

W pokrętny sposób już któraś osoba z kolei próbuje usprawiedliwić wywalenie dwóch stów w błoto. Ano tak. Premiumowcy zapłacili w ciemno za najbardziej niedopracowaną grę w historii rozgrywek online.

Rozrzutnością właśnie było kupienie Premium a nie na odwrót. No nie chcesz mi powiedzieć chyba, że 36 zł, które "zaoszczędziłeś" na dodatkach to była dobra lokata ;). Poza wcześniejszą możliwością ogrania nowego DLC Premium jest guzik warte. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

no to teoretycznie sie oplaca (zalezy jeszcze jaka bedzie ich jakosc) szkoda tylko ze pewnie wszystkie wyjda gdzies do lipca a na jesien nowy Bf i co znowu 450zl ?

Do lipca nie.Raczej koniec sierpnia/poczatek wrzesnia.

Marzec - Naval strike(potwierdzone przez Dice)

Czerwiec - Dragon's Teeth

Sierpien/Wrzesien - Final stand

 

Teraz z bf bedzie jak z CoD, 250zl/450zl placisz co roku.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja Zielu obstawiam,ze Battlefront jak i TitanFall to bede marki na poczatek roku,przynajmnie przez jaki czas. Wydaje mi sie,ze kalendarz bedzie wygladal tak

Marzec 2014 - Titanfall

Listopad 2014 - BF od Visceral

Marzec 2015 - Battlefront

Listopad 2015 - BF Dice

Marzec 2016 - Titanfall 2

Listopad 2016 - BF od Visceral(lub innego studia)

 

Szczerze mowiac to 3 marki o strzelaniu to troche za duzo. Bo wypuszczac w jednym kwartale np. bf i battlefront to kretynski pomysl bo ani jedna gra sie dobrze nie sprzeda ani druga. A dla battlefront pierwsza gra bedzie naprawde wazna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...