Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja, po grubo ponad 6 latach łupania w Battlefieldy, zacząłem grać DMR z celownikami 4X i moim nowym ulubionym Prisma 3.4X. Nie obstawiam dachów ofkors tylko biegam jako engineer siejąc postrach SMAWem i minami/plackami. Na dużych mapach poniższy zestaw to moim zdaniem mistrzostwo świata. Polecam M39 EMR, ale pozostałe też dają radę.

 

qxs9bq.jpg

Odnośnik do komentarza

czytałem wlasnie ze podobno wyjątkowo w tej serii celowniki 3x i wyżej dają radę. Nigdy nie grałem z czymś takim, ale tez pewnie spróbuję bo kończę wlasnie tradycyjne karabiny.

 

Moze by tak, ze poraz pierwszy w BF są tak duże mapy i takie celowniki mają sens

 

czytałem wlasnie ze podobno wyjątkowo w tej serii celowniki 3x i wyżej dają radę. Nigdy nie grałem z czymś takim, ale tez pewnie spróbuję bo kończę wlasnie tradycyjne karabiny.

 

Moze by tak, ze poraz pierwszy w BF są tak duże mapy i takie celowniki mają sens

 

 

i po raz pierwszy nie ma większego sensu zabawa z shotgunami :(

Odnośnik do komentarza

Zawsze czuję dyskomfort jak biegam z czymś wyżej od x2, ale na dystans pewnie się sprawdzają. Bliżej oczopląsu dostaje i choćby to była snajperka to założę reddota. W ogóle wczoraj pare rund głupawki, założyłęm tłumik na berettę i bawiłem się w MGS/Hitmana, dzisiaj chyba porozjeżdżam ludzi motorkiem do 100 killi jeszcze trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza

Karol, dlatego właśnie mam dodatkowy celownik bo z bliska kręci mi się w głowie jak próbuję wycelować z prismy. Co do shotgunów to masz rajt Krzysiu - są do dupy. Wcześniej używałem ich tylko na Locker, ale teraz nawet tam mi się nie sprawdzają. Zobaczymy po paczu bo mają coś z celnością pompek kombinować.

Odnośnik do komentarza

 

czytałem wlasnie ze podobno wyjątkowo w tej serii celowniki 3x i wyżej dają radę. Nigdy nie grałem z czymś takim, ale tez pewnie spróbuję bo kończę wlasnie tradycyjne karabiny.

Moze by tak, ze poraz pierwszy w BF są tak duże mapy i takie celowniki mają sens

 

 

czytałem wlasnie ze podobno wyjątkowo w tej serii celowniki 3x i wyżej dają radę. Nigdy nie grałem z czymś takim, ale tez pewnie spróbuję bo kończę wlasnie tradycyjne karabiny.

Moze by tak, ze poraz pierwszy w BF są tak duże mapy i takie celowniki mają sens

 

i po raz pierwszy nie ma większego sensu zabawa z shotgunami :(
No faktycznie nie ma sensu jak sajga z sabotem kosi lepiej na dystans niż niejedna DMR.
Odnośnik do komentarza

 

i po raz pierwszy nie ma większego sensu zabawa z shotgunami :(
No faktycznie nie ma sensu jak sajga z sabotem kosi lepiej na dystans niż niejedna DMR.

 

Coś w tym jest bo na papierze SAIGA ustawiona jako "DMR" wygląda nieźle, ale w rzeczywistości trzepie nią na wszystkie strony i jest bardzo niecelna. Próbowałem wiele razy grać z sabotem i nie dawało to takiego efektu jak z DMR (w tym przypadku M39).

 

edit: i ma mniejszy magazynek ;)

 

mv5cmw.jpg

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Jutro aktualizacja battleloga i chyba dupa z plutonów bo właśnie trwają zapisy do wcześniejszego dostępu do tej opcji :(, ktoś zapytał w czym problem przecież można przenieść ją do BF4 z BF3...odpowiedz

 

It's a completely new system, written from scratch. It may not be evident from day 1, but will enable a lot of cool stuff going forward.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

 

i po raz pierwszy nie ma większego sensu zabawa z shotgunami :(
No faktycznie nie ma sensu jak sajga z sabotem kosi lepiej na dystans niż niejedna DMR.

 

Coś w tym jest bo na papierze SAIGA ustawiona jako "DMR" wygląda nieźle, ale w rzeczywistości trzepie nią na wszystkie strony i jest bardzo niecelna. Próbowałem wiele razy grać z sabotem i nie dawało to takiego efektu jak z DMR (w tym przypadku M39).

 

Wez, Mclusky nie podnos ludziom cisnienia. Czy to w BF3, czy bf4, shotgun to podreczne dzialo Nawarony, prawdziwa bron masowej zaglady. :)

 

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

tak.

Wczoraj spialem zwieracze i zrobilem to- piekna bron, chyba najlepsza z tych ktorymi dotychczas gralem. Mam nadzieje, ze po zalozeniu tlumika nie straci powera.

 

Tłumik mocno ograniczy zasięg ale wciąż będzie niezastąpiona przy podboju "na amerykana"  :thumbsup:
Rzeczywiscie niezly karabinek.

Tlumik powoduje, ze nie wyswietlam sie na mapie po oddaniu strzalu?

 

Co musze zrobic, by odblokowac USAS?

Odnośnik do komentarza

Niestety tłumik mocno też ogranicza możliwości broni na dystans. Dużo spowalnia prędkość pocisku i przyśpiesza jego opadanie. Średnio się strzela zwłaszcza do poruszających się celów.

Z drugiej strony osłabia również broń na bliskim dystansie, poprzez obniżenie celności przy strzelaniu z biodra (celownik jest większy). Sporo się zyskuje, ale też sporo traci.

 

Ja ostatnio przestałem korzystać z tłumików. Im mniejszy celownik przy strzelaniu z biodra, tym bardziej komfortowo się czuje biegając. Z drugiej strony też lubię mieć możliwość trzymania przeciwników na dystans, a tłumik trochę ogranicza mi tą możliwość.

 

W sumie ostatnio też przestałem biegać na pałę po środku mapy, więc mogę sobie pozwolić na zdjęcie tłumika i korzystanie z pełnego potencjału broni.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

i po raz pierwszy nie ma większego sensu zabawa z shotgunami :(
No faktycznie nie ma sensu jak sajga z sabotem kosi lepiej na dystans niż niejedna DMR.

 

Coś w tym jest bo na papierze SAIGA ustawiona jako "DMR" wygląda nieźle, ale w rzeczywistości trzepie nią na wszystkie strony i jest bardzo niecelna. Próbowałem wiele razy grać z sabotem i nie dawało to takiego efektu jak z DMR (w tym przypadku M39).

 

Wez, Mclusky nie podnos ludziom cisnienia. Czy to w BF3, czy bf4, shotgun to podreczne dzialo Nawarony, prawdziwa bron masowej zaglady. :)

 

 

 

 

 

USAS mocny był, ale się zmył. Proponuję wszystkim, którzy uważają shotguny w BF4 za ostro przegięte, spróbować z tym szajsem pobiegać. Zdziwicie się, że nie wygląda to tak kolorowo jak na fimikach BFF (Bracie Figo Fagot? :|). Chyba w obawie przed akcjami z BF3, gdzie z shotgunów zrobili na początku armaty tutaj znowu przesadzili z ograniczeniami. Kto chce USASa z odłamkami spróbować to na 100% jeden leży na Zavod 311 w podziemiach między C i D. Dla mnie kupa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...