Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

 

A wracajac do tematu nowych mapek to mogli sie bardziej postarać z metro. Tak jak ktoś pisal wcześniej jak zaczniemy grę od strony miasta mamy 90% szans ze wygramy runde.

Powiedziałbym ,że 98,9% .w podboju kompletnie mapka sie nie sprawdza i nadaje się do niczego .Po spędzeniu 10 godzin w podbojach  na mapkach SA  i pierwszego  dobrego wrażenia odechciało mi się na nich grać .Metro niegrywalne ,Kaspijska kamperiada na całego przy C i D  i na tych wieżyczkach   , to samo na Ognistej Burzy   gdzie się nie obrucę to widzę tylko błysk snajperskiej  lunety i zgon od ich tego  jednego strzału .Jedyna grywalna dla mnie mapka to Zatoka Omańska ,ale przecież nie bede czekał 3 rundy aby zagrać na niej .

Odnośnik do komentarza

 

 

A wracajac do tematu nowych mapek to mogli sie bardziej postarać z metro. Tak jak ktoś pisal wcześniej jak zaczniemy grę od strony miasta mamy 90% szans ze wygramy runde.

Powiedziałbym ,że 98,9% .w podboju kompletnie mapka sie nie sprawdza i nadaje się do niczego .Po spędzeniu 10 godzin w podbojach  na mapkach SA  i pierwszego  dobrego wrażenia odechciało mi się na nich grać .Metro niegrywalne ,Kaspijska kamperiada na całego przy C i D  i na tych wieżyczkach   , to samo na Ognistej Burzy   gdzie się nie obrucę to widzę tylko błysk snajperskiej  lunety i zgon od ich tego  jednego strzału .Jedyna grywalna dla mnie mapka to Zatoka Omańska ,ale przecież nie bede czekał 3 rundy aby zagrać na niej .

 

 

To gramy zdecydowanie na innej Ognistej, bo w mojej ocenie gra tam max kilku snajperów - duża ilość budynków, rur, przejść, ścian + pojazdy czynię tę mapkę dość trudną dla snajpera. Dachy są z drabiną na każdym budynku więc zdjąć stamtąd delikwenta jest mega łatwo - generalnie bardziej tam dostaję po d,upie od ludzi, którzy biegle strzelają na dużą odległość typu 20-50m

Odnośnik do komentarza

RPK-12 jest calkiem przecietne na tle innych LMG. Ale odblokowywanie kolejnych broni to dla mnie najwieksza frajda. Zawsze mam nadzieje ze trafie na bron ktora będzie miala to cos;)Ostatnio meczylem odblokowanie ump-9. Dla mnie zdobycie 50 baretek palnik to byla mozolna gra. W końcu okazali sie ze ump-9 ma prawie identyczny feeling jak ump-45. Nawet dźwięk jest chyba taki sam. Zawiodlem sie ale są za to pukawki które warto odblokować. Np gol magnum. Na daleki dystans bardzo dobrze prowadzi ogien(w końcu to snajpa ale przeladowanie jest w miarę szybkie i pocisk leci po Malo zakrzywionym torze)Dla mnie dobrze leży. As vall na bliski dystans tez wart odblokoania. Ma mamy odrzut i duża szybkostrzelność. Niekiedy udawalo mi sie ubić 3 żołnierzy na jednym magazynku o ile byli blisko siebie w grupce. Ogólnie gram bardzo rekreacyjnie, czesto zmieniam bron nawet na takie ktorymi mi ciezko idzie. Ostatnio ucze sie latać jetami bo jakoś nigdy mi nie szlo. Moze znacie jakieś filmiki z instruktarzem jak wymanewrowac kogoś kto nam siadzie juz na ogonie?

Odnośnik do komentarza

Lol... BF też działa. Jedyna wada to to, że raz na 100 gier pojawia się black screen przy wczytywaniu mapy i to że animacja chrupnie od czasu do czasu przy levolution eventach. Normalnie tragedia.

 

Może powinniście upgrade'ować swoje internety, a nie marudzić, że to wina gry :P U mnie przy łączu 20mb działa wszystko jak należy.

Odnośnik do komentarza

Moze cos w tym jest. Po co zmiany w bf skoro wszyscy zachwalali bfbc2. Mogli dorzucać wiecej nowych nieodgrzewanym mapek do sprawdzonego i zalatanego kodu gry niż wydawac w rocznych odstępach kolejne zbugowane crapy. Ale w tym momencie acti i ea jechaly by na tym samym wózku. Sorki za offtopic.Pozdro

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

bo mimo bledow to wciaz najlepszy fps w takich kimatach, w bez zdanej konkurencji w zasadzie.

U mnie od momentu kupienia Premium czesto nie dziala wyszukiwanie serwerow. Nawet nie pojawia mi sie, kto z moich znajomych na jakim serwerze gra. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja tak przegladam ten temat, wszędzie narzekania, a jednak wszyscy dalej w to grają. Zaqu to już od BF3 marudził i gra chyba w te serię tylko po to by ponarzekać.

 

Bo da się grać i gra się elegancko, ale denerwują niedoróbki, a jeszcze bardziej to, że wydali nieskończoną grę. Teraz jest coraz lepiej, a to na co teraz psioczymy to zmiana ich polityki i bezczelny skok na kasę, który wali po oczach jak nigdy dotąd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Lol... BF też działa. Jedyna wada to to, że raz na 100 gier pojawia się black screen przy wczytywaniu mapy i to że animacja chrupnie od czasu do czasu przy levolution eventach. Normalnie tragedia.

 

Może powinniście upgrade'ować swoje internety, a nie marudzić, że to wina gry :P U mnie przy łączu 20mb działa wszystko jak należy.

Zadne zmiencie internety .Teraz po paczach działa to już lepiej ,nie wywala ,nie laguje (no może nie do końca) wiec wina nie leżała po stronie neta.Wypuścili nieogarniętą bete,  a my służyliśmy za króliki doświadczalne.Błędy jeszcze są i muszą je poreperować i należy się tego domagać .

Odnośnik do komentarza

Ja po napierniczaniu z chłopakami nowego Killzona po sieci jestem tak przyzwyczajony do grania bez lagow,błędów ze masakra.Wchodząc na bfa chcę mi się wymiotowac,błędy, lagi,brak połowy serwerów.BF4 to jest najbardziej zbugowany bf jaki grałem.

 

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że kasa się zgadza. Wydali bete na której zarabiają, ogólnie BF4 to idealny przykład ruchania graczy, najlepsze są te płatne serwery. Jak o tym usłyszałem, to straciłem wszelką nadzieję na inteligencje graczy. Kupiłem pierwsze DLC, od kilku dni nie mogę w nie zagrać, bo nie wyszukuje mi meczy, a jak coś znajdzie to siedzi tam z 15 graczy na 64 miejsca. Albo coś jest popsute z wyszukiwaniem, albo tak mało ludzi gra.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lol... BF też działa. Jedyna wada to to, że raz na 100 gier pojawia się black screen przy wczytywaniu mapy i to że animacja chrupnie od czasu do czasu przy levolution eventach. Normalnie tragedia.

 

Może powinniście upgrade'ować swoje internety, a nie marudzić, że to wina gry :P U mnie przy łączu 20mb działa wszystko jak należy

Ekhmm...bullshit detected...

 

Gram i w CODa i w BFa i niestety COD od premiery nie ma praktycznie żadnych problemów - gra śmiga aż miło. Co do BFa w którego gram ze sporą grupą znajomych, to lepiej się nie wypowiadać. Po tym jak wyszedł ostatni patch na PS4 sprawdziłem sobie change loga (crash fixy itd) i po odpaleniu gra jakby chciała mnie za to ukarać bo w ciągu 1h scrashowała się "tylko" 3 razy. Black screen pomiędzy mapami zdarza się nie raz na 100 gier tylko średnio raz na 5 gier, nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się bezproblemowo przebrnąć cały map cycle z podstawki :/. O lagach nawet nie wspominam bo szkoda nerwów. I to dotyczy nie tylko mnie, ale każdego z moich znajomych...myslę, że jeszcze kilka mieś. upłynie nim DICE upora się z załataniem tej gry, jest to o tyle trudne, że muszą to robić na żywym organizmie...no ale trzeba było się postawić EA kiedy Ci naciskali na premierę gry w wersji BETA :/

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja tak przegladam ten temat, wszędzie narzekania, a jednak wszyscy dalej w to grają. Zaqu to już od BF3 marudził i gra chyba w te serię tylko po to by ponarzekać.

Nie tylko ja marudze. I jak wejdziesz na battelog to zobaczysz,ze wbilem platyne i skonczylo sie moje granie w bf4 ;)

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że kasa się zgadza. Wydali bete na której zarabiają, ogólnie BF4 to idealny przykład ruchania graczy, najlepsze są te płatne serwery. Jak o tym usłyszałem, to straciłem wszelką nadzieję na inteligencje graczy. Kupiłem pierwsze DLC, od kilku dni nie mogę w nie zagrać, bo nie wyszukuje mi meczy, a jak coś znajdzie to siedzi tam z 15 graczy na 64 miejsca. Albo coś jest popsute z wyszukiwaniem, albo tak mało ludzi gra.

Wyszukiwanie serwerow jest z(pipi)ane.

Wyszukujac przez szybka gre zawsze trafiam na prawie pelne serwery.

Odnośnik do komentarza

 

Lol... BF też działa. Jedyna wada to to, że raz na 100 gier pojawia się black screen przy wczytywaniu mapy i to że animacja chrupnie od czasu do czasu przy levolution eventach. Normalnie tragedia.

 

Może powinniście upgrade'ować swoje internety, a nie marudzić, że to wina gry :P U mnie przy łączu 20mb działa wszystko jak należy.

Zadne zmiencie internety .Teraz po paczach działa to już lepiej ,nie wywala ,nie laguje (no może nie do końca) wiec wina nie leżała po stronie neta.Wypuścili nieogarniętą bete,  a my służyliśmy za króliki doświadczalne.Błędy jeszcze są i muszą je poreperować i należy się tego domagać .

 

 

 

Lol... BF też działa. Jedyna wada to to, że raz na 100 gier pojawia się black screen przy wczytywaniu mapy i to że animacja chrupnie od czasu do czasu przy levolution eventach. Normalnie tragedia.

 

Może powinniście upgrade'ować swoje internety, a nie marudzić, że to wina gry :P U mnie przy łączu 20mb działa wszystko jak należy.

 

Niestety ale nie masz racji, i nie doszukuj się winy w necie. Problem lagów i tak zwanych ciągnięć za koszulkę ;) występuje u wszystkich znajomych w tym samym czasie. Skąd to wiem ? bo jesteśmy na party czacie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...