Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie dziwi twoją opinia o BTR bo ja jak mam wybór czołg czy BTR zawsze biorę tego drugiego :)Przeważnie czołg nie ma szans, no chyba że w starciu jeden na jeden wtrąci się ktoś jeszcze

?? to co Ty masz ustawione w nich ze czolgi rozwalasz? Z mojego doswiadczenia BWP bez problemu rozwali czolg ale praktycznie tylko pod warunkiem, ze zajedzie go od tylu i zaatakuje jako pierwszy. Spotykajac sie twarza w twarz i atakujac mniej wiecej rownoczesnie czolg zawsze wygra.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Dokładnie tak ,a jak dodamy do tego ze przeciwko  piechocie nie jest wielce skuteczny to jak dla mnie jest to pojazd raczej do podwozki ,ja tam  lubie grac ofensywnie i dla mnie się nie sprawdza,wole czołg .Pewnie jak ktoś kto ma wiecej cierpliwosci cos tam sobie ugra :P

Sumując współczynnik k/d to mi się nie opłaca tam siedzieć. :P

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

 

Trochę mnie dziwi twoją opinia o BTR bo ja jak mam wybór czołg czy BTR zawsze biorę tego drugiego :)Przeważnie czołg nie ma szans, no chyba że w starciu jeden na jeden wtrąci się ktoś jeszcze

?? to co Ty masz ustawione w nich ze czolgi rozwalasz? Z mojego doswiadczenia BWP bez problemu rozwali czolg ale praktycznie tylko pod warunkiem, ze zajedzie go od tylu i zaatakuje jako pierwszy. Spotykajac sie twarza w twarz i atakujac mniej wiecej rownoczesnie czolg zawsze wygra.

 

APFSDS + Zuni u mnie i czołgi są niszczone jeden za drugim :P

Odnośnik do komentarza

 

co jest lepsze w czołgu - PPANC czy ODŁAMKOWY?

 

Zgodnie z nazwą. Na sprzęt opancerzony p.panc, na piechotę odłamkowy.

 

 

no wg battleloga jest zupełnie inaczej:

 

2a9b60g.jpg

 

uszkodzenia szczególnie celom opancerzonym. w tej kategorii jako piechota to jest tylko kabotyn :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

hm to ja mam coś nie tam z mózgiem. piszecie, że odłamkowy na piechotę a tu piszą, że szczególnie duże obrażenia zadaje pojazdom opancerzonym więc wydaje się na chłopski rozum, że jednak nie jest na piechotę, tylko dedykowano go na cele opancerzone (zgodnie z opisem). ale to w sumie DICE więc FUCK LOGIC

 

edit: pytam bo ja jeżdżę ppanc + ta namierzana i szukam jeszcze coś mocniejszego na pojazdy. z odłamkowego nigdy nie korzystałem jeszcze, tymczasem battlelog mówi do mnie wprost - "kozbinio, chcesz na(pipi)iać pojazdy weź im przyj,eb z odłamkowego (pipi)a no" tak w wolnym tłumaczeniu

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

 

co jest lepsze w czołgu - PPANC czy ODŁAMKOWY?

 

Zgodnie z nazwą. Na sprzęt opancerzony p.panc, na piechotę odłamkowy.

 

 

no wg battleloga jest zupełnie inaczej:

 

2a9b60g.jpg

 

uszkodzenia szczególnie celom opancerzonym. w tej kategorii jako piechota to jest tylko kabotyn :D

 

 

Używam Battleloga w wersji anglojęzycznej, po polsku nic nie rozumiem. Teraz mnie przekonałeś, że dobrze robię, bo tłumaczenie jest co najmniej dziwne. O ile "pocisk ppanc" rzeczywiście wygląda jak pocisk z rdzeniem wolframowym w realu, to "pocisk odłamkowy" w opisie nazywany już jest właściwie jako kumulacyjny; w realu jest to również pocisk p.panc działający podobnie do pocisku RPG7 (na zasadzie wystrzelenia strugi płynnego metalu, zwykle miedzi, przepalającej pancerz). Prawdziwy pocisk odłamkowy wygląda jak nabój pistoletowy, tylko większy.

Po angielsku Battlelog określa te pociski jako odpowiednio Armor Piercing Shell i High Explosive Shell. Obydwa są pociskami przeciwpancernymi, żaden z nich nie jest pociskiem odłamkowym i nie nadaje się do niszczenia celów żywych (poza bezpośrednim lub bardzo bliskim trafieniem), co jest nieźle odzwierciedlone w grze.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 


Take the Fight to the Sea
Water-based combat has always been a vital part of the all-out war of Battlefield 4, and with Battlefield 4 Naval Strike the fights at sea are more intense than ever. With the introduction of the amphibious hovercraft vehicle, your possibilities to dominate the sea will be even greater.

 


Four All-New Multiplayer Maps
Blow open a crashed passenger plane and capture fishing villages across the tropical Lost Islands. Drop a submarine on your foes as you infiltrate a naval base or rush between shipping docks and rocky islands on the massive Wave Breaker map. Wage war across stormy seas in the largest ocean stretch in a Battlefield map yet with Nansha Strike. Storm an abandoned cliff-side resort, or get lost in the breathtaking vistas in Operation Mortar.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...