Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

DICE głupie jest jak h**. Wczoraj powinna wpaść mi platyna, a tu po poznaniu wszystkich 3 zakończeń nie wpadło trofeum i będę musiał przechodzić ostatnią misję jeszcze ze trzy razy. Dodatkowo nie wskoczyło trofeum za wykonanie wszystkich zadań i znalezienie wszystkich przedmiotów. Po prostu super -_-

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Trophy full arsenal nie wpadnie ci dopoki nie bedziasz mial wszystkich przedmiotow. Moglo ci jeszcze nie zaliczyc jakiegos przedmiotu w Kunlun

Mountains. Z zakonczeniami to powtorz opcje z Irish bo mi tego nie zaliczylo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio robiłem przelot przez kampanie w celu zebrania wszystkich "collectables". Korzystałem z jakiegoś poradnika gdzie koleś wskazał miejsca gdzie znajdują się poszczególne bronie i dogtagi. Jak przeglądam listę przedmiotów które zdobyłem okazuje się, że nie mam wszystkich broni (mimo że wyłapałem wszystkie). O co chodzi jakby?

Odnośnik do komentarza

Nie do końca o to mi chodziło. W tej chwili wyświetla mi się że rzeczywiście mam wszystko. Wcześniej wyświetlało, że na niektórych mapkach miałem tylko 3/5 zebranych broni. Teraz mam 3/3, ale np. niektórych snajperek nie mam dostępnych w grze.

 

Ciekawa seria filmikow Kromki, czyli Gra vs Rzeczywistosc. Tutaj mamy Jet'y

 

 

Ps. Patrz Drantzell na ten gameplay Carrioner'a (to prawdopodobnie najlepszy polski pilot). Wymiatal w Bf3,a  teraz w Bf4. Ma tam pare poradnikow na swoim kanale, mozesz od niego wiele sie nauczyc.

Też oglądam tą serie kromki. W ogóle koleś fajnie gada, a ta seria to naprawdę za(pipi)isty pomysł. Właśnie chciałem sobie odpalić ten filmik o jetach.

 

Ostatnio mało latam jetami, ale z chęcią sobie zobaczę.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Trophy full arsenal nie wpadnie ci dopoki nie bedziasz mial wszystkich przedmiotow. Moglo ci jeszcze nie zaliczyc jakiegos przedmiotu w Kunlun

Mountains. Z zakonczeniami to powtorz opcje z Irish bo mi tego nie zaliczylo.

Dobra, platyna wpadła(Pony Yay).

Patience is a virtue i Above and beyond the call wpadło po tym jak skończyłem jeszcze raz Suez(drugi raz musiałem dać zniszczyć Walkirię).

Full arsenal i Platyna, wskoczyły(o dziwo) w trakcie ładowania Taszgaru, gdzie chciałem zdobyć Sajgę(upuszcza ją przeciwnik i nie potrzeba jej do trofea Recon, no ale chciałem spróbować wszystkiego), której nie miałem w skrzyni w trakcie kampanii.

 

Także radzę uważać gdy komuś zachce się platyny w BF4.

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/447773036626800000/202192225/

 

Jakby ktoś miał wątpliwości co może zrobić na mapie dobry pilot (nie ja latałem). Koleś ma 30258 killi w Heli, k/d ratio 5.4 i 88% zwycięstw. Raz wlazłem w heli żeby spróbować go ściągnąć, to pięknie wymanewrował moje rakiety i zrzucił na ziemie w kilka sekund. Poza tym kontrolował całą mapę (no ale miał rzeczywiście spawacza).

 

 

Poza tym dziś miałem chyba mały pokaz tego w jakich warunkach możecie grać, kiedy gracie w godzinach szczytu. Lagi, problemy z hit trackerem + 1 black screen i 1 zwiecha. Rzeczywiście grało się niezbyt przyjemnie. Raz wywaliłem w kolesia cały magazynek, a on przeżył. Ja na co dzień takich problemów po prostu nie mam i wszystko działa.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Cytat z pssite:

 

Bardzo wiarygodne źródło, które w przeszłości podawało dokładne szczegóły odnośnie innych gier EA i DICE, opublikowało na reddicie listę map z kolejnych dwóch dodatków do Battlefield 4 (PS4). Do tej pory wszystkie przecieki ów jegomościa okazywały się prawdą, więc warto zapoznać się z jego informacjami.

Wyciekły nazwy map i potencjalne daty premier dodatków, oczywiście do samych nazw map można podejść z odrobiną dystansu, bo te mogą jeszcze ulec zmianie, choć w przypadku poprzednich DLC, nazwy które pojawiły się w przeciekach okazały się ostatecznymi.

Zęby Smoka
  • Premiera dla użytkowników premium 3 maja, dla reszty 17 maja.
  • Mapy - Propaganda, Waterfront, Urban Garden, Marketplace (Czyżby remake Grand Bazaar?)
Ostateczna Rozgrywka
  • Premiera dla użytkowników premium 2 września, dla reszty 16 września..
  • Mapy - Artic Research, Sub Base, Walker Factory, Titan

Niestety brak informacji o tym, czy w dodatkach pojawią się nowe pojazdy, ale niemal pewne jest, że zobaczymy kolejne zestawy broni i kilka nowych wyzwań.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Cytat z pssite:

 

Bardzo wiarygodne źródło, które w przeszłości podawało dokładne szczegóły odnośnie innych gier EA i DICE, opublikowało na reddicie listę map z kolejnych dwóch dodatków do Battlefield 4 (PS4). Do tej pory wszystkie przecieki ów jegomościa okazywały się prawdą, więc warto zapoznać się z jego informacjami.

Wyciekły nazwy map i potencjalne daty premier dodatków, oczywiście do samych nazw map można podejść z odrobiną dystansu, bo te mogą jeszcze ulec zmianie, choć w przypadku poprzednich DLC, nazwy które pojawiły się w przeciekach okazały się ostatecznymi.

Zęby Smoka
  • Premiera dla użytkowników premium 3 maja, dla reszty 17 maja.
  • Mapy - Propaganda, Waterfront, Urban Garden, Marketplace (Czyżby remake Grand Bazaar?)
Ostateczna Rozgrywka
  • Premiera dla użytkowników premium 2 września, dla reszty 16 września..
  • Mapy - Artic Research, Sub Base, Walker Factory, Titan

Niestety brak informacji o tym, czy w dodatkach pojawią się nowe pojazdy, ale niemal pewne jest, że zobaczymy kolejne zestawy broni i kilka nowych wyzwań.

 

W date Zeby Smoka watpie,EA nie odpusci promocji dodatku na E3,a do ostatecznej rozgrywki bedzie 3 miechy wiec za wczesnie na promocje.

Data Ostatecznej Rozgrywki jest bardzo prawdopodobna,kilka tyg po gamescom i tam bedzie mozna robic promocje.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Prywatne serwery na konsolach maja byc podobno dostepne 1 kwietnia. Cena za 90dni? 330zl :D:rofl:

 

 

battlefield-4-gameserver-playstation4.pn

 

According to recent reports, Battlefield 4 developer DICE will be offering console owners the opportunity to rent private servers come April 1.

This image captured by Reddit user 90ONE displays three different server rental options; 7 days for £8.99, 30 days for £28.99, and 90 days £63.99, all available April 1, 2014.

The last we heard, an EA representative mentioned that server rentals would be available for console owners soon. DICE has yet to announce an official launch date, however.

http://mp1st.com/2014/03/24/rumor-battlefield-4-rent-server-coming-april-1/#.UzDsSIUk8YI

Odnośnik do komentarza

Możesz sobie go wyłączyć tylko po co jak każdy ma włączony :P? fakt w tej części jest on najbardziej odczuwalny.

 

Jak Ci słabo idzie to pograj trochę TDM, odblokuj dodatki, bronie i wyczuj strzelanie. Na podboju na początku jest chaos, ale z czasem sie przyzwyczaisz :P

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...