Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Mysza,ale moze ktos tylko lubi rush i cq? nie pomyslales ;)

 

No to ma w takim razie pecha. Po co się męczyć jak można tę grę po prostu sprzedać, zamiast nadal ją trzymać i pyerdolić cały czas jakie to złe i to złe. No jak na upartego (pipi)a. Trzymacie tę grę po to by tylko narzekać chyba.

 

trzymamy ja i gramy, bo- mimo iz w(pipi)ia wieloma rzeczami- w tych klimatach nie ma obecnie nic lepszego na rynku. Co to ma wspolnego z narzekaniem na bledy i problemy?
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

true, poza tym duzy podboj nie zawsze laguje, do niedawna w ogole nie było większych z tym problemów - podstawka i CR chodza znacznie lepiej niż Naval Strike.

(dopiero wczoraj rano pograłem w ten dodatek bez lagow, pewnie przez mala ilość graczy)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Mysza,ale moze ktos tylko lubi rush i cq? nie pomyslales ;)

No to ma w takim razie pecha. Po co się męczyć jak można tę grę po prostu sprzedać, zamiast nadal ją trzymać i pyerdolić cały czas jakie to złe i to złe. No jak na upartego (pipi)a. Trzymacie tę grę po to by tylko narzekać chyba.

trzymamy ja i gramy, bo- mimo iz w(pipi)ia wieloma rzeczami- w tych klimatach nie ma obecnie nic lepszego na rynku. Co to ma wspolnego z narzekaniem na bledy i problemy?
To że czasami mam wrażenie że niektórzy tutaj mają tę grę tylko po to by ponarzekać na wszystko. To odgrażanie się że już nigdy nie kupią BF 4 itp. Śmieszne to jest, ale o tym już pisałem wcześniej.
Odnośnik do komentarza

 

Mysza,ale moze ktos tylko lubi rush i cq? nie pomyslales ;)

 

No to ma w takim razie pecha. Po co się męczyć jak można tę grę po prostu sprzedać, zamiast nadal ją trzymać i pyerdolić cały czas jakie to złe i to złe. No jak na upartego (pipi)a. Trzymacie tę grę po to by tylko narzekać chyba.

 

Głos Rozsądku w naszym domu. Po lagach jakie mieliśmy wczoraj na podstawce poszliśmy na tryb z bombą i było piknie. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Czyli z tych 3 dodatków China Rising najlepszy ? Nie mam premium (i nie kupię) a jeden dodatek bym może łyknął...

China Rising jest u mnie numerem jeden. Ciagle do tego dodatku wracam - nawet jak wyszedl 2 dodatek, to zrobilem tylko osiagniecia i gralem na CH, wiec jak znudzila CI sie podstawka, to zdecydowanie polecam !

O naval strike trudno mi się wypowiedzieć, bo ciagle gram tylko w atak na lotniskowiec, a ten raz działa, raz nie :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

Mysza,ale moze ktos tylko lubi rush i cq? nie pomyslales ;)

 

No to ma w takim razie pecha. Po co się męczyć jak można tę grę po prostu sprzedać, zamiast nadal ją trzymać i pyerdolić cały czas jakie to złe i to złe. No jak na upartego (pipi)a. Trzymacie tę grę po to by tylko narzekać chyba.

 

Powiedz to komuś kto zapłacił premium i nie spodziewał się ,że będzie dostawał gówniany produkt.

Ktoś kto zainwestował w coś to oczekuje ,że dostanie produkt który spełnia wymagania ,a nie kórwa  dostaje ,jakiś  rower z pęknięta ramą (dopłacił jeszcze  w pakiecie za dodatkowo wzmocnioną)   na którym nie może sobie pojeździć ,oddaje go na gwarant  ,wymieniają na inny ,wsiada jedzie ,a tu znowu usterka tym razem linki od hamulców poszły ,znowu gwarant potem sytacja powtarza się z czym innym .Gość wkórwiony idzie do serwisu ,i mówi panie to już po raz kolejny co to za (pipi)owy model ?A serwisant do niego sorry ma pan pecha właśnie ta seria taka jest?Opchnij go pan po co się męczyć ?

Noz (pipi)a jakieś zasady obowiązują  i tu trzeba narzekać pyerdolić i walczyć z dziadostwem .A ty dajesz jasny sygnał ,że akceptujesz taki stan rzeczy ,bugi ,lagi ci nie przeszkadzają. To jest szkodliwe bo rozprzestrzeni się dalej i w koncu dojdzie do tego ,ze mało kto bedzie dbał o produkt.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że ktoś wspomni o kupnie Premium. Ja się zastanawiam po co ludzie to kupują, żeby zaoszczędzić 10 zł na pojedyńczym pakiecie mapek?

 

Trzeba narzekać i walczyć z dziadostwem? No widzę jak ludzie z DICE czytają Twoje wypociny w tym temacie . Tak walczysz z tym dziadostwem że już wybuliłeś 200 zł za Premium i pewnie kolejne 200 zł albo i więcej na samą grę. Ja zapłaciłem 135 zł za używkę i nie kupiłem Premium. Nie mam na co narzekać bo wiedziałem na co się piszę. Było się wstrzymać z kupnem jak ja i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Wpierw kupiłem gre i grało mi się ok ,nie było najgorzej.Błędy były ale mówie sobie pewnie będą systematycznie naprawiać .Gier na PS4 na razie za wiele nie będzie, więc myślę sobie będę sobie grał BFa ,w międzyczasie będą wychodzić  dodatki więc postanowiłem zainwestować  $ w  premium .Teraz załuje ,ale nie wiedziałem ,ze się to tak potoczy ,zamiast lepiej jest gorzej .

Żaden dodatek tak naprawdę nie zasługuje  ,aby za niego płacić ,bo po prostu okazał się produktem mało grywalnym przez błędy.

Skoro już zostałem w(pipi)ony na mine i musze na niej siedzieć  to narzekał będe bo jest na co i mam do tego prawo .Walka z dziadostwem polega właśnie na pokazywaniu ułomności DICE/EA choćby na forach też (tak ja (pipi)e od zawsze myslałem ,ze Dice czyta to forum :woot: ).Następnego BFa na pewno nie kupię i będe namawiał równiez innych.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

dla mnie mimo bledow to i tak najlepszy fps obecnie na rynku

 

ja również mam takie zdanie. dla mnie ważne, aby ograniczyli tylko lagi, resztę łykam na spokojnie. 

 

Premium - bardzo wygodna sprawa. Nowy dodatek? Ooooo to odpalam konsolę --> download --> ciupię. Przy okazji mam eventy double xp a na to wszystko jeszcze parę groszy w kielni zostało. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No z fpsow jeszcze jest Killzone i COD - wiec...

Zreszta masz PS4 i nie wiesz co zostalo wydane ? osobiscie z czystym sumieniem moglbym polecic  NFS Rivals, Outlast, NBA 2K, nowa FIFA, Killzone (tylko multi), Infamous podobno zbiera niezle noty - z plusa Resogun, Dead Nation.

 

Gier jest wiecej, ale Legosow, Assasina, czy gier, ktore sa wzdluz i wszerz ograne na innych platformach, jak Tomb Raider czy Rayman bym nie polecal.

 

Zeby nie bylo oftopa - mam nadzieje, ze w weekend przy Double XP nie bedzie lagow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no właśnie easye - ja się pytam o gry nextgenowe :) to co wymieniłeś to żałosne popłuczyny po PS3 dlatego pytam o gry na PS4 :) Nie chcę prowokować do kłótni ale póki co, w mojej opinii na PS4 nie ma ŻADNEJ gry :) którą nazwałbym nextgenową... Czekam na coś na miarę Uncharted, Red Dead Redemption czy pierwsze Dead Space :) Nawet Dead NAtion 2 przyjąłbym z otwartymi ramionami ale te ciu.le z SONY po raz drugi dają mi w Plusie część pierwszą... (genialną zresztą ale platynę już zrobiłem na PS3)

 

Co do dodatków - jak zrobią coś a'la CQ to dajcie znać - może się skuszę

Odnośnik do komentarza

Ale o czym my tu gadamy, prawda jest taka ze wydalismy okolo 250zl na produkt watpliwej jakosci, i mamy prawo czuc sie oszukani. Glowny element promocji tej gry to wlasnie rozgrywka dla 64 graczy, ktora w tym momencie pomimo uplywu czasu (od premiery minelo zaledwie 5 miesiecy:/) nadal jest w sumie niegrywalna. Od premiery bierzemy udzial w platnych 250zl otwartych beta testach tytulu ktory tak na prawde nie wiadomo kiedy przejdzie do fazy Gold Master, na razie sie na to nie zanosi, super ze po tym calym czasie udalo im sie w koncu uporac z crashami.

Odnośnik do komentarza

no właśnie easye - ja się pytam o gry nextgenowe :) to co wymieniłeś to żałosne popłuczyny po PS3 dlatego pytam o gry na PS4 :) Nie chcę prowokować do kłótni ale póki co, w mojej opinii na PS4 nie ma ŻADNEJ gry :) którą nazwałbym nextgenową... Czekam na coś na miarę Uncharted, Red Dead Redemption czy pierwsze Dead Space :) Nawet Dead NAtion 2 przyjąłbym z otwartymi ramionami ale te ciu.le z SONY po raz drugi dają mi w Plusie część pierwszą... (genialną zresztą ale platynę już zrobiłem na PS3)

 

Co do dodatków - jak zrobią coś a'la CQ to dajcie znać - może się skuszę

A o Infamous Second Son, nazywanej pierwszym tytułem nextgenowym słyszałeś?

 

EDIT

Mówienie, że na PS4 nie ma w co grać, to jednak przesada i śmierdzi to Console Wars z forum, ja żałuję, że nie mam więcej czasu by ograć to co do tej pory wyszło. I tak BF4 zajmuje mi 90% czasu przy konsoli. Może jakbym się od niego odessał to bym pocisnął w inne gierki, a tak w szufladzie leżą ledwo co ruszone Killzone i Assasins Creed.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

Nie chcę prowokować do kłótni ale póki co, w mojej opinii na PS4 nie ma ŻADNEJ gry

Jest właśnie się pojawiła Infamous Second Son.Nie wiem jak było z Killzonem (nie kupiłem, bo 3 mnie jakoś zniechęciła ) ale wiem jedno  ten  nowy Infamous pokazuje moc tej generacji .2 poprzednie części jakoś mi nie przypadły do gustu nawet ich zbytnio nie ogrywałem ,tą częsć kupiłem z czystej ciekawości ,na wiele nie liczyłem ,pogram i sprzedam .Ale jak odpaliłem to mile się zaskoczyłem ,od razu poczułem moc.Wszystko piekne ,płynne ,wciągające do tego fajne patenty z wykorzystaniem pada. I już od razu myśl to ja sobie ta gre zatrzymam :P.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Commander app dostal update:

 

The Battlefield 4 Commander mobile app received an update today, bringing with it a number of bug fixes and stability improvements as well as a few visual tweaks to smooth out gameplay, according to a post on Battlelog.

The update brings better squad member visibility, allowing players to see names of other players and their kits when viewing a squad. Players can also now tell which players are talking through the app's VOIP chat function.

When issuing orders, the screen will now show the position of all squad members as players use the touchscreen to arrange the order, and squad assets can be dropped directly onto a squad list. Score accrued during an active XP boost will also be more clearly communicated. A number of chat and audio fixes have also been made, commanders can now more clearly see firing vehicles and visibility has been increased on several maps.

The Commander app is a second screen experience for Battlefield 4, allowing players to control their squads in the game on any platform using a tablet. The app is currently available for iOS and Android devices through the iTunes App Store and Google Play.

http://www.polygon.com/2014/3/26/5550220/battlefield-4-commander-app-gets-visual-tweaks-bug-fixes

Odnośnik do komentarza

Powiedz to komuś kto zapłacił premium i nie spodziewał się ,że będzie dostawał gówniany produkt.

Ktoś kto zainwestował w coś to oczekuje ,że dostanie produkt który spełnia wymagania ,a nie kórwa  dostaje ,jakiś  rower z pęknięta ramą (dopłacił jeszcze  w pakiecie za dodatkowo wzmocnioną)   na którym nie może sobie pojeździć ,oddaje go na gwarant  ,wymieniają na inny ,wsiada jedzie ,a tu znowu usterka tym razem linki od hamulców poszły ,znowu gwarant potem sytacja powtarza się z czym innym .Gość wkórwiony idzie do serwisu ,i mówi panie to już po raz kolejny co to za (pipi)owy model ?A serwisant do niego sorry ma pan pecha właśnie ta seria taka jest?Opchnij go pan po co się męczyć ?

Noz (pipi) jakieś zasady obowiązują  i tu trzeba narzekać pyerdolić i walczyć z dziadostwem .A ty dajesz jasny sygnał ,że akceptujesz taki stan rzeczy ,bugi ,lagi ci nie przeszkadzają. To jest szkodliwe bo rozprzestrzeni się dalej i w koncu dojdzie do tego ,ze mało kto bedzie dbał o produkt.

Jak jesteś taki kuwa wybredny i wiesz, że dodatki mogą Ci się nie spodobać to na ch kupujesz PREMIUM ;D Przecież to wiadome że kupujesz w ciemno.

 

Ja kupiłem i jestem mega zadowolony. DICE ma w tej chwili problemy, żeby ogarnąć wszystkie błędy, ale chłopaki się starają. A to że trochę to trwa wynika z tego, że dopieszczenie kodu w tak zaawansowanej grze wcale nie jest takie proste.

Jakby zostali przy BF3, to ludzie by narzekali, że dostali odgrzewany kotlet, albo BF 3.5.

 

Niektórym ludziom ubzdurało się coś w stylu, że jeśli zapłacą to mogą być tępymi chjami. Szczególnie w Polsce, bo dopiero wyleźliśmy z epoki PRL'u. Ze skrajności w skrajność. Tak jak wsioki z drugiego pokolenia. Niby już miastowi, ale dalej słoma z butów wyłazi.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...