Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie lowca platyn z Ciebie konkretny jak widze :) ja w sumie chyba 3 gry wymasterowalem w zyciu, w tym Heavy Rain, ktory nie wymagal zupelnie zadnego skilla do tego wiec wlasciwie sie nie liczy  ;) (i ktory to, nota bene byl prawdziwie najgenialniejsza gra ever, lepsza nawet od pierwszego DS, Kaczor ;) )

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tobie chodziło o Criterion? oni z kolei stworzyli drugą najgenialniejszą grę ever czyli Burnouta Paradise :)

 

Criterion juz prawie nie istnieje,obecnie w studiu pracuje 17 osob.

 

jeśli gra ma faktycznie wyjść w listopadzie, to ja liczę ze teraz to już zaawansowane testy kodu trwają, eliminacja bugow i nanoszenie ostatnich poprawek, a nie decydowanie kto ma ja zrobić ;)

 

Tommi,dobry zart.

 

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest "testserver" na Fabryce! Wlasnie 12 w kolejce czekam. Cos dla ciebie tommi, non sto fabryka marzen :) he he

Hurra hurra! :D

 

ten serwery jest rotacyjny (mapy z podstawki) :(

Uuu... :confused:

 

Ale bez kitu, na ta fabrykę przelalem chyba cała miłość i pasje, która miałem do close quarters :) cały czas mógłbym tam cisnac nadgodziny i juz nie moge sie doczekac dzisiejszej nocnej zmiany  :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Sporo osłabiono ACE 23 od czasów premiery czy nadal jest "znerfiony"?

Jak można znerfić cos co było nawet nie osłabione i nikt o tym nic  nie wie ?Jakieś takie masło maślane napisałes  .ACE 23 to kupa pograłem tym trochę kiedys  i 2 liga.

Co do przegięcia to w sumie balans broni w BF4 jest dobrze wyważony  i nie ma zbytnich przegięć , nawet takimi shotgunami ,jak  dobrze dograsz  taktyke to i dobry wynik wyciągniesz  na większych mapach:P

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

dobijam do gwiazdek w 43. gnatach a jeszcze nie grałem ammo gajem :D

 

dla mnie w tej grze tylko jedna rzecz jest OP, czyli klasa inżyniera. Jest to obiektywnie najlepsza klasa w całej grze, arsenał gigantyczny, pukawki słabe ale dostęp ma do broni innych kategorii, w jednej ręce RPG w drugiej miny, co w grze gdzie jest zawsze co najmniej kilka pojazdów na mapie czyni z nas terminatora. Mówię oczywiście o klasycznym trybie Podboju. Cała reszta klas ma mniejsze lub większe wady, inżynier jest idealny. 

 

BTW:

http://youtu.be/V-WladmrdNQ

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Teraz podobno G36C jest przegiete.

To był żart prima aprilisowy :D Dużo ludzi się nabrało i teraz z tym biega :D

 

dla mnie w tej grze tylko jedna rzecz jest OP, czyli klasa inżyniera. Jest to obiektywnie najlepsza klasa w całej grze, arsenał gigantyczny, pukawki słabe ale dostęp ma do broni innych kategorii, w jednej ręce RPG w drugiej miny, co w grze gdzie jest zawsze co najmniej kilka pojazdów na mapie czyni z nas terminatora. Mówię oczywiście o klasycznym trybie Podboju. Cała reszta klas ma mniejsze lub większe wady, inżynier jest idealny.

Jak dla mnie każda klasa jest dobra. Zależy na jaki tryb i na jaką mapę. Ostatnio pograłem wsparciowcem i polubiłem jego XM25 AIRBRUST - Świetnie się tym kamperów gnoi z daleka.

 

Jupii! ;D Muszę to zobaczyć na żywo w grze ;D

Odnośnik do komentarza

Drantzell, bardziej chodziło mi o ideę żołnierza uniwersalnego. Inżynierowi jestem w stanie dobrać taki config, że jest dobry na krótki/średni/długi dystans NARAZ, jest dobry przeciwko piechocie, przeciwko pojazdom, łodziom, helikopterom, czołgom i czego tylko zapragniesz. Tymczasem w innej klasie jest to niemożliwe, jesteś medykiem czy ammo śmiałkiem - jak nie podbiegniesz do pojazdu to nic nie zrobisz a jak jest helikopter to już w ogóle. Piechotę łapiesz szturmowym na średni i długi dystans, granatnik masz na tłum ludzi do tego tłumik to jesteś jeszcze ninja na mapie. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

G36C imo najlepsza bron technika,zaraz po niej ACW-R.

 

Darude a G36C to nie jest przez przypadek karabinek, czyli uniwersalna broń dla każdej klasy? Z tego co pamiętam inżynier miał PDW a większość z nich to takie golarki...

 

edit

dobra załadował się BL i jest tak jak myślałem - G36C wg mnie marnie jednak wypada do TYP95B czy MTARa, a to ta sama grupa

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ja tez grałem początkowo szturmowcem aby poznać mapy i sobie ratio jakieś nabić .Później tylko technik ,najlepsze  punkty idą .Slam  na drodze + RPG  .Zrobiłem po 5 gwiazdek karabinków prócz M4 no i jeszcze ACE21 został :P.Kufa chwale się jak Danzel a taki dobry to nie jestem :P.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...