Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie teraz usiluje grac ale lagi sa takie ze poprostu opadaja rece, juz brak mi (pipi)a  cierpliwosci do tej gry z checia bym rzucil pudelkiem z ta gra w jednego z pracownikow dice albo ea i to tak prosto w leb

 

Jakby tak dostali kilkoma milionami pudełek w czerep to może by to coś poskutkowało.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się Hansior. Mógłby być nawet zyebany jak BF, a tłuszcza i tak by się rzuciła szukając alternatywy dla BeeFa :) Grałem dzisiaj pierwszy raz ten tryb z lotniskowcem - dla mnie bomba! Końcówka z podkładaniem m-comów na statku nieźle "robi". Szkoda tylko, że tak strasznie laguje bo grałoby się pięknie :/

Odnośnik do komentarza

mam dwa konta na ps4, czy jak kupie premium na koncie a, to czy b będzie miało dostęp do map z dlc?

Tak,ale konto b nie bedzie mialo dostepu do 2xp weekend. Pamietaj,ze premium ma blokade regionalna wiec gra i premium musza byc z tego samego regionu. Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Pełen werwy i zapału siadam przed konsolą a tam kierva mać: brak połączenia z siecią, błąd !#$%1234, sieć SEN jest zajęta... No żesz %$@%$^@*^^

siedzi to we mnie od dawna, kiełkuje i dojrzewa myśl, że NIENAWIDZĘ PS4, upośledzonego grania konsolowego i konsolowego przemysłu growego z jego absurdami, ograniczeniami i zasadami będącymi obrazą dla inteligencji nowoczesnego konsumenta...

 

lepiej mi...

na szczęście mam Hobbit: kingdoms of middle-earth na smartfonie i World of Tanks na PC...

pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ogrywam teraz mapki z China Rising i strasznie mi sie one podobaja. Czuc klimat Vietnamu.

 

W ogole marzy mi sie osobna czesc poswiecona Wojnie w Wietnamie, bo uwielbiam hasac moim zolnierzem po dzungli. Ewentualnie nie obrazilbym sie na II WS, lub wyimaginowana III WS w czasach Zimnej Wojny. Troche te nowoczesne konfilkty mnie juz nudza i chetnie ogralbym cos w innych czasach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...