Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem juz troche w zeby smoka, jeden z lepszych dodatkow, swietne mapy,fajny tryb dla piechoty-zdecydowanie polecam. Pare stron wczesniej ktos pisal, ze nowe pukawki sa na tyle przegiete, ze powinni je oslabic jakims patchem... W zupełności sie z tym nie zgadzam, poza jedna armata, ktora dobrze odzwierciedla rzeczywistosc Desert Eagle <3 (ten pistolet rzeczywiscie robi roznice niemal w kazdym pojedynku) cala reszta juz tak przegieta nie jest- Bulldog w cale nie jest lepszy od Scar-H, Famasa, AK, czy innych pukawek - "przegiety MPX" nie jest wcale bardziej przegiety niz SR-2 (chyba najlepsza mielarka dla technika), a o snajperce CS5 to nawet pisac mi sie nie chce   :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To k*&a jakas kpina jest z tym dzisiejszym patch'em. Na chooj im te CTE. Ponizej mizerna lista zmian. :(

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150494019375216/

PS4 Game Update Notes Aug 5 

-Fix for an issue where Battle Pickups couldn't be picked up by players 
-Fix for an issue where players would spawn beneath the terrain 
-Chain Link default time limit changed to 20 minutes 
-Various backend related fixes

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Wrócilem z urlopu. Rodzina dopieszczona, pierwszy dzień w kołchozie odbębniony, pierwszy wolny wieczór na granie i tv w serwisie gdzie ZJ.EBY od 48h nawet go nie rozkręciły! Je.b.ane patałachy! Pan czeka na telefon, technik oceni, technik wyceni... 

 

Miłego grania, ja popatrzę sobie na przerażająco pustą ścianę ze smutnym wieszakiem po tiviku...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

To k*&a jakas kpina jest z tym dzisiejszym patch'em. Na chooj im te CTE. Ponizej mizerna lista zmian. :(

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150494019375216/

PS4 Game Update Notes Aug 5 

 

-Fix for an issue where Battle Pickups couldn't be picked up by players 

-Fix for an issue where players would spawn beneath the terrain 

-Chain Link default time limit changed to 20 minutes 

-Various backend related fixes

 

To nie był patch, to są tylko drobne poprawki , które ustawia się na serwerach. Prawdziwy patch nadchodzi, i wyląduję pod koniec miesiąca lub na początku września. 

Odnośnik do komentarza

Zdaje się, że można połączyć konta w BF3 i BF4 jak będzie grał na tym samym. Sam tak zrobiłem po zakupie PS4. Na PS3 zdążyłem zrobić 88 level i na PS4 wystartowałem od tego. Potem na BLogu zaznaczyłem które konto jest priorytetowe i tyle.

 

O tutaj jest zmiana konta

16c9ro7.jpg

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...