Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Zaq narzekał że ceny Premium na PSN nie obniżają :) to właśnie się doczekał. Wprawdzie nie wiem jak duża jest zniżka ale zainteresowanych informuję.

Bf3 premium widze,ze cene zmniejszyli. Jakis link do info o obnizce bf4? 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

Zaq narzekał że ceny Premium na PSN nie obniżają :) to właśnie się doczekał. Wprawdzie nie wiem jak duża jest zniżka ale zainteresowanych informuję.

Bf3 premium widze,ze cene zmniejszyli. Jakis link do info o obnizce bf4? 

 

 

Niestety cena obowiązuje tylko na PSS USA :( spadła cena, samej gry jak i premium

Odnośnik do komentarza

Juz oficjalnie!

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/updates-from-the-battlefield-core-gameplay-improvements/

As some of you may know, our team at DICE LA is working hard to finish the next game update for Battlefield 4, aiming at a release in September. Meanwhile, we’re continuing to utilize the Battlefield 4 Community Test Environment to gather feedback and make various improvements to the game.

Core Gameplay Update

The current CTE initiative revolves around making the core gameplay of Battlefield 4 even better. This initiative has been in full swing for a little over two months now, and we’ve made a lot tweaks and changes that we hope you have enjoyed. As we’re nearing the end of this initiative and the release of the next Battlefield 4 update, these are the major fixes that it will include.

  • Game Mode Improvements
    General improvements and tweaks have been made to the following game modes: Rush, Obliteration, Obliteration Competitive, Capture the Flag and Carrier Assault.
  • Visual Recoil
    Close and medium range optic reticules do not move with the gun any longer, however both bullet spread and bullet drop are still present.
  • Soldier Movement
    Changes have been made to soldier movement so that it closely matches the one in Battlefield 3, but without compromising the visual fidelity. This change also makes it easier to get away from undesirable firefights.

 

It's fucking great!  :banana:

 Nie wiem czy ktos zauwazyl, ale teraz, ladowanie po skoku jest "miekkie". Wczesniej trzeslo, niczym w samolocie podzas turbulencji. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Korzystając z tego,że kumpel pożyczył mi PS4 (dziś mu niestety ją oddaje) bardzo intensywnie przez ostatnie dni ogrywałem B4. Mam kilka ciekawych, zwłaszcza dla siebie spostrzeżeń i zarazem pytan do Was.
Po pierwsze, nie spodziewalem się, ze bedzie mi sie tak dobrze gralo, slowo daje, zwlaszcza po tym co widzialem na PS3 i X360, a widzialem tam po prostu syf&malarię i koszmar pod kazdym nieomal wzgledem. Upewnilem sie stukrotnie w przekonaniu, ze gra na pastgenach w takiej formie i na takim poziomie wykonania nie powinna byla wogole sie ukazywac, a to ze tak sie stalo jest dla mnie wielkim skandalem! Dobra...mamy to za soba. Zupelnie inne odczucia mam po spedzeniu kilkudziesieciu godzin w multi B4. Sa one pozytywne, choc pare rzeczy mnie wku.wia, znaczy sie denerwuje, ale o tym za moment. Pierwsza rzecz to oprawa. Gra wyglada naprawde imponujaco pod wzgledem graficznym, fizycznym,DZWIEKOWYM i ogolnotechnicznym. Tak..technicznym tez, bo absolutnie, najmniejszych problemow w czasie gry nie mialem. Laczylo mnie z serwerami natychmiastowo, nic sie nie rozlaczalo, wszystko hulalo, burczalo i w ogole. Rzecz jasna gra jest wybitnie pod graczy z dobrym laczem i niskim pingiem, ale w CoD-ie tez tak jest, wiec spoko. Jako ze nie cierpie pojazdow gralem tylko i wylacznie w druzynowy DM (trzecia opcja od gory) i gralo mi sie tak samo dobrze jak w CoD-a. Niestety...pad od PS4 nie zapewnia niestety takiej precyzji sterowania jak pad od 360 i podejrzewam, ze od Łoniaka również. Miałem sporo problemów,żeby sie wstrzelic, zwlaszcza snajperkami. A wlasnie...snajperki...Czy wszystkie bez wyjatku snajpy bija tak slabo jak pierwsze trzy które odkrylem? Raz sie niesamowicie wk...lem jak nawet trzy celne strzaly nie zapewnily mi fraga  :sick:  No cos tu jest nie teges. Jednym strzalem zabijalem raz na 7-8 celnych. Slabo. Strzal w glowe powinien byc smiertelny w kazdym przypadku. W B4 niekoniecznie...

Co jeszcze mi sie nie podobalo? Respawny. DRA-MAT!! Jesli ktos na ten aspekt narzeka lub narzekal w CoD-ach to tu zabraknie mu slow. Ilez to razy odradzalem sie na mapie Stacja Golmund lub jeszcze dobitniej Sztorm Paracele, zeby od razu na dzien dobry dostac seryjka w plery. Zeby nie bylo...czesto na poczatku rundy (!!). Dzialalo to w obie strony. Raz odrodzilem sie ze snajpa w reku i celownikiem juz ustawionym na glowie niemilucha stojacego 100 m dalej. Pozostalo tylko nacisnac spust.
Ze wzgledu na umilowanie snajperek najbardziej podobaly mi sie mapy Strefa Powodzi, Stacja Golmund, Wroga Transmisja i w mniejszym stopniu Fabryka 311, natomiast kiedy ustawiala sie mapa w tym wiezieniu to natychmiast wychodzilem z serwera. Straszny kibel doslownie i w przenosni! Kto to wymyslil? Nie podobaly mi sie tez mapy, ktore sa skonstruowane w ten sposob, ze jest centralny budynek, do ktorego wszyscy wbiegaja z dookolnych ulic, placow i podworek i tam sie napierdalaja. Jest sporo takich map.
W kazdym badz razie co bym nie mowil to wrazenia mam pozytywne i jesli na Łoniaku pojawi sie jakis dobry deal na sciagniecie fulla w wersji cyfrowej za powiedzmy stowke to sie chyba skusze.
Na koncu pytania. Dostawalem co jakis czas komunikat "Ostatni czlonek druzyny". WTF? Dostawalem tez komunikat, ze jakies punkty druzynowe zostaly utracone. WTF? Czy mozna w oczekiwaniu na rozpoczecie rundy modyfikowac bron lub zmieniac wyposazenie?Chodzi mi o moment kiedy trwa odliczanie, a nie juz po starcie gry, kiedy jest wybor klasy. Nie doszukalem sie tej opcji.

Odnośnik do komentarza

Co do snajpy, to jestes pewny ze trafiales w glowe ? Jestem noobem w BF, ale pierwsze 3 snajpy sa prze(pipi)owe, glownie przez slaby zasieg, przez co niemal zawsze musisz korzystac z dodawania metrow. Pierwsza normalna snajpa, jaka dobrze mi sie strzelalo to JNG-90 - SRR-61 przez 100 zasiegu i uszkodze zas jest nie do pokonania. Na malych odleglosciach quickscopy to nawet w tulow zabijaja jednym strzalem. Jeszcze GOL Magnum jest niezla, glownie przez bardzo szybkie przeladowanie - choc wystarczy odblokowac zamek dwutaktowy by podstawowe takze byly szybsze.

Odradzasz sie na punktach, czy na plecach zolnierzy ?  

Ostatni czlonek druzyny to punkty za to, ze nie zginales jak inni, punkty druzynowe to chyba ten pasek, ktory rosnie Ci do specjalizacji/ulepszen bojowych (szybszy bieg, lepszy defibrylator itp). 

Po 200h nadal przy tej grze bawie sie swietnie !  :sorcerer:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co do snajpy, to jestes pewny ze trafiales w glowe ? 

 

Jestem pewien na miliard procent. Po pierwsze znad murka wystawal mu tylko leb, a po drugie zaraz go ktos dobil i dostalem info, ze asysta zostala zaliczona jako kill, a ja moim strzalem zabralem mu 94% zdrowia, czy jakos tak...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Na koncu pytania. Dostawalem co jakis czas komunikat "Ostatni czlonek druzyny". WTF? Dostawalem tez komunikat, ze jakies punkty druzynowe zostaly utracone. WTF? Czy mozna w oczekiwaniu na rozpoczecie rundy modyfikowac bron lub zmieniac wyposazenie?Chodzi mi o moment kiedy trwa odliczanie, a nie juz po starcie gry, kiedy jest wybor klasy. Nie doszukalem sie tej opcji.

W bf4 wymyslili ''za(pipi)isty'' system perkow. Zeby zdobywac perki musisz grac druzynowo i twoj dowodca skladu musi wydawac wam rozkazy zebyscie byli wstanie zapelnic pasek perkow. Jezeli wszyscy w skladzie gina to racisz 1lev perkow.(pkt druzynowe).

 

Bron mozesz zmieniac tylko podczas rundy. Jezeli chcesz w trakcie ladowania rundy to musisz to zrobic na battlelog.

 

CS-LR4 to swietna snajperka.jak trafisz w glowe to zabija. SRR-61(mam nim rekord  hs 1121m :D ) jest chyba najlepsza. W bf nie masz tak jak w cod,ze na normalu zabijasz 1 strzalem nawet w noge. Calkiem mozliwe,ze trafiles goscia w glowe ale beznadziejny netcode zle to zarejestrowal.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...