Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ładna ta babka,ale rzeczywiście z małymi cycami może słabo się prezentować w kultowym kostiumie.

 

przecież jest już oficjalna fota:

 

why-i-hate-fans-more-than-filmmakers-the

 

wiem, że wolelibyście to

 

adrianne-palicki-wonder-woman-pilot-shoo

 

ale jedyna prawilna diana nie pasuje do wizji szanowanego reżysera zacka snydera no i jest zakontraktowana w marvelu :).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No nie wyszło to wtedy. 

 

 

Zacka szanuję i o oprawę A/V się nie boję. Boję się czy rozsądnie było obsadzić Batmana i Wonder Woman takimi aktorami. Gadot za dużo jeszcze nie pokazała. Ben zaś miał dobre i koszmarne chwile (osobiście za nim nie przepadam). Jednak liczę, że reżyser wyciśnie z nich wszystko co najlepsze. Choć Man of Steel pokazał, że z tym może być różnie. Już nie czepiam się czarnego Perry'ego White'a. Chodzi o pannę Lane. Lois nie sprostała moim oczekiwaniom. Ale to nawet nie jej wina. Komiksowe bohaterki zostały stworzone głównie przez wizję mężczyzn. Męski punkt widzenia na kobietę idealną i żadna aktorka, ba, kobieta nie udźwignie tej kwestii. To jak z tą dziewczyną z komputera z filmu gdzie smarkacze przy pomocy komputera tworzą kobietę idealną, która tak naprawdę składała się z elementów kilku innych niewiast. Dlatego też wątpię żeby Gadot w pełni ukazała siłę, piękno i charyzmę Amazonki. Chcę za to by jak najmocniej zbliżyła się do komiksowej Wonder Woman.

Boję się również o kwestię fabularną. W Watchman pokazał jak zrobić film oparty o komiks. Film widziałem chyba z 10 razy i wciąż zachwyca mnie jego piękno i sposób przekazu. Zaś w MoS nie do końca to wyszło ale tu wina leży prawdopodobnie w postaci samego eSa. Trudno zrobić do końca poważny film o harcerzyku w pelerynie. Nie mówię, że sam film jest zły (nt. przemyśleń co do MoS odsyłam do mojej recenzji w odpowiednim temacie) po prostu czegoś brakowało. 

Mądrym pomysłem jest sięgnięcie do historii Millera czyli Dark Knight Returns i wybranie kilku kluczowych elementów. Animacja pokazała, że da się zrobić dzieło wybitne. Jeśli tylko Snyder umiejętnie połączy wszystkie elementy i da nam bogatą i dorosłą historię, a nie tylko efektowny teledysk to będę zachwycony.

Odnośnik do komentarza

Boję się również o kwestię fabularną. W Watchman pokazał jak zrobić film oparty o komiks. Film widziałem chyba z 10 razy i wciąż zachwyca mnie jego piękno i sposób przekazu.

Dla mnie to film, którzy docenią jedynie ludzie, którzy wczesniej czytali komiks bo to chyba najwierniejsza adaptacja komiksu jaka kiedykolwiek powstała. Dla tych z łapanki będzie to niezrozumiała i niestrawna kupa.

 

 

ps Nigdy im nie daruję tylko tego, że w filmie Laurie nazywali tam Jupiter a nie Juspeczyk.

 

Natomiast MoS dla mnie był za(pipi)isty. Naprawdę dobrze mi się go oglądało. Czułem tą moc. Mogę nawet napisać, że film przeżywałem bardziej niż jakiekolwiek inne superpolo.

Odnośnik do komentarza

Suicide Squad jest obecnie najbardziej oczekiwanym przeze mnie filmem spośród nadchodząych produkcji DCU. Moja ekscytacja filmem podskoczyła o kilka stopni po obejrzeniu FURY. Widać, że reżyser świetnie sobie radzi z akcją, brudnym klimatem i nakreślaniem charakterów. Do tego Jared jako Joker i Margot jako jego przydupaska. Boję się o jedynie o Smith'a, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

 

Boję się również o kwestię fabularną. W Watchman pokazał jak zrobić film oparty o komiks. Film widziałem chyba z 10 razy i wciąż zachwyca mnie jego piękno i sposób przekazu.

Dla mnie to film, którzy docenią jedynie ludzie, którzy wczesniej czytali komiks bo to chyba najwierniejsza adaptacja komiksu jaka kiedykolwiek powstała. Dla tych z łapanki będzie to niezrozumiała i niestrawna kupa.

 

Oglądałem film przed przeczytaniem komiksu i byłem zachwycony. Zresztą nie rozumiem, dlaczego najwierniejsza adaptacja komiksu, jaka kiedykolwiek powstała miałaby być niezrozumiałą kupą dla ludzi, którzy nie czytali komiksu. :P

Edytowane przez Hejas
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

FIQ9uEl.jpg

 


The mark of a good villain is how he knows to stop monologuing before he gives away too much of his plan. That’s also the mark of a good superhero-franchise director. Details on Zack Snyder’s Batman v Superman: Dawn of Justice (due March 25, 2016) have been scarcer than kryptonite. We know that a cameo by Aquaman sets up 2017’s Justice League and that Wonder Woman has a sizable role. And now we have our first glimpse of Jesse Eisenberg as one of comics’ greatest bad guys: Lex Luthor. “He’s not any of the Lexes that you’ve seen, that’s for sure,” says Snyder, “other than him being a captain of industry and one person to the world and another person to himself. And bald, of course.” Eisenberg might not be the first person you’d think of to play the supervillain, but he did have experience portraying a morally challenged billionaire in The Social Network. And this edition of the follicularly challenged megalomaniac taps into a similar hyperintelligence mixed with malignant straight shooting. “Our Lex is disarming and he’s not fake,” says Snyder. “He says what he believes and he says what’s on his mind. If you can unravel the string and de(nene)her what he means, it’s all there.” Now excuse us while we try to unravel that string and de(nene)her what Snyder is secretly trying to tell us.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do obsady Suicide Squad dołącza Mr Eko z Lostów jako Killer Croc

Killer-Croc-600x400.jpg

 

plus jest plota, że ma pojawić się również Plastique grana przez Karen Fukuhara (wg Latino Reviev)

Plastique2.jpg

 

Oraz info jakoby pierwszy teaser Batman v Superman Dawn of Justice miał pojawić się w kinach przy okazji premiery Mad Maxa 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...