Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był zainteresowany reportaże na żywo z panelu DC. Tak, ekran na ich panelu ma prawdopodobnie 360 stopnii

 

http://batman-news.com/2015/07/11/batman-v-superman-comic-con-hall-h-live-blog/

 

http://www.comingsoon.net/movies/news/460789-warner-bros-pictures-comic-con-panel-live-blog

 

CJprumbUwAEmMfd.jpg

 

Będę updateował na bieżąco. 

1. The title for the Green Lantern movie is "Green Lantern Corps"

2. They showed Barry in a costume

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzono że nie będzie Doomsdaya a Lex

zabierze zbroje Zoda i tyle

 

 

Suicide Squad poniżej

 

 

http://www.thedevilseyes.com/2015/07/suicide-squad-leaked-trailer-sdcc.html?m=1

:obama:  I całe szczęście. Doomsday to na razie za wysokie progi żeby zrobić to dobrze. W solowym filmie musi być. I podbijam Teke. Tylko zielono-fioletowa zbroja badassa.

Odnośnik do komentarza

w końcu niemal sami b i c-listerzy w składzie. ja wierzę i czekam bardziej niż na BvS. Btw: film o zielonej latarnii oficjalnie nazywał się będzie "Green lantern corps" czyli najprawdopodobniej akcja toczyć się będzie całkowicie w kosmosie i koncentrować na kilku prominentnych postaciach z całego wszechświata. bardzo dobre podejście do sprawy. tym razem może się udać.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Pierwszy zwiastun był dobry, bo mało pokazał - narracja Ironsa, kozacki strój batmana i sympatyczny tekst na końcu. Tutaj po wejściu du,py Supermana i Morfeusza znowu zaśmierdziało Man of Steel. No i trochę za dużo postaci do pokazania w w jednym filmie.

 

Affleck na plus. Będzie dobry Batman.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem napisać że przed trailerami i częścią Q&A zostały zaprezentowane concept arty i pomysły DC na poszczególnie filmy. Oto i one:

 

>Concept art for WONDER WOMAN showing Wonder Woman among WWII soldiers.
 
>Concept art for THE FLASH showing Barry Allen analyzing evidence and Barry in his uniform, described as a mix of his INJUSTICE suit and his NEW 52 suit. Barry has long, dark hair.
 
>Concept art for AQUAMAN, including the official logo.
 
>Concept art for CYBORG, described as "sleek high-tech".
 
>Concept art for JUSTICE LEAGUE, with the team assembled.
 
>Concept art for GREEN LANTERN CORPS, which will focus on multiple Green Lanterns including Hal Jordan and John Stewart.
 

GzxVcbE.png

Dużo osób pisało że Jordan wygląda jak Chris Pine czyli m.in. młody Kirk. Jak dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kurde poza SvB i moze wonder woman(ale to ze wzgledu na Gal <3)
to nic mnie nie interesuje z tej ramowki WB.
Nawet podjarka na SS kompletnie u mnie opadla.
Chyba mi sie powoli nudza komiksowe filmy.
W x-menach cala nadzieja.

 

@edit

Po obejrzeniu trailera znowu mam podjarkę SS. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...